Сторінка 1 з 5 123 ... ОстаннєUltima
Результати 1-10 з 41

Обговорення: Досвід Drakebox2

  1. #1
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    May 2013
    Повідомлення
    4

    Досвід Drakebox2

    Розповім мій особистий досвід, зроблений у Німеччині з вище ебу, встановлений на Audi A4 tdi 170 л. с. common-rail 2010 року.
    Тільки що вперше сів на нього протягом 30 секунд і пробую різні step прирощення тиску в магістралі rail, які встановлюються за допомогою кнопки, всередині блоку управління (від 0 до 9), пологи з step 7, перемикання другий і занурююся в проводці акселератора, прибув до 3800 оборотів йде в recovery відомо, деяке поліпшення в стрільбі, але нічого, що. Я зупиняюся і назад, я намагаюся в 6, приходить в 3800 та харчування, ви ріжете, ніби потрапила в обмежувач, але не виходить у recovery. Я намагаюся 5, те ж саме, але робить це 4000/4100, я 4 те ж, в 4300/4400. В кінці заїзду 3 -, авто-і тягне добре до 5000, але...практично, як було спочатку. Я вирішив повернути блок управління у Drekebox, пояснюючи, що насправді, в моєму випадку, не надає будь-яких переваг, компанія відповідає мені, що не з'? проблеми та поверненням назад. На наступний день мені в голову приходить ідея, і якщо знайшов блок управління, який обробляє тільки натискання turbo, з допомогою MAP-сенсор, в парі з Дрейком, можливо, все protrebbe працювати (pi? дизельне паливо, але також і pi? повітря!). Шукаю навколо ебу для моєї машини, і пошук і пошук...я вважаю, в Англії !. Я роблю заяву в компанію і мені говорять, що вони джгут проводів спеціально для моєї машини, і, на їхню думку, у поєднанні з ебу rail повинні дати хороші результати. Його придбати, через кілька днів приходить пакет, а у вихідні відразу після світу. 8 крок (1-8) за допомогою dip-перемикачів, ставлю відразу на максимум, і намагаюся встановити Drakebox на 5. Результат: дуже добре, прогресії ? дуже чутлива, нічого спільного з першим. Я намагаюся відразу 7 дуже добре і ще краще, харчування не розмір, а чутливість? на прискорювачі ? diversissima, здається, типу pedal booster, в той час як раніше було sonnecchiosa нижче.
    Я 9 Дрейк (максимум), але йде в recovery, намагаюся 8 ма розмір 4400, віддаю за 7, і це добре. Тепер для мене "бачити"? ок.
    Тепер я не просто повинні спробувати, щоб добре.

  2. #2
    Administrator L'avatar di msport (exil77grande)
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    Chiplandia
    Повідомлення
    якщо ви звикли їсти перепризначення, люди, серія spendevi менше, і у вас більше,в будь-якому випадку ми чекаємо вашого втручання до обговорення вашої презентації.
    Востаннє редагувалось msport (exil77grande); 23-05-2013 до 23:16
    [IMG]http://bannerbreak*****/banners/3/563/135700419269659378.gif[/IMG]

  3. #3
    garret
    Guest
    але купити відразу серйозну форму, яка діє на обох параметрів немає? мвс........

  4. #4
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    May 2013
    Повідомлення
    4
    Компанія англійською, що я запропонував модуль map виготовляє також модуль, який інтегрує обидва, але його модуль окремо є додаткова можливість? регулювання.
    Питання зіставленні, я не виключаю абсолютно перепризначити пізніше, просто я хочу це зробити, і я це зробив.

  5. #5
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Кві 2013
    Повідомлення
    90
    я можу тільки сказати, що модуль rail без марка заплатив 150 євро, я ніс мою 147 1.9 150 л. с. до 245 км/год (кількість кілометрів), очевидно, pelava дим ззаду ! на відміну від карти було менше стрільби , але на ділянці було дуже багато!

  6. #6
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ (OF) L'avatar di motorsport
    Дата Реєстрації
    Січень 2013
    Болга
    кампанія
    Повідомлення
    1,110
    AZZ ? гірше, ніж areo jet!!
    Ви дійсно не зрозуміли щось, поки ви не в змозі пояснити це своїй бабусі (Ейнштейн)

  7. #7
    garret
    Guest
    chiss? як спонукала насос rail хахаха

  8. #8
    Administrator L'avatar di msport (exil77grande)
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    Chiplandia
    Повідомлення
    Citazione Спочатку Написав мансардний Visualizza Messaggio
    chiss? як спонукала насос rail хахаха
    девіз деякі:

    + ПОТУЖНІСТЬ
    + ДИМ
    + ВИТРАТА палива
    - МЕНША НАДІЙНІСТЬ
    [IMG]http://bannerbreak*****/banners/3/563/135700419269659378.gif[/IMG]

  9. #9
    garret
    Guest
    ви говорите добре, данило, в кінці кінців кожен вибирає шлях, який пі? переконує його, звичайно, встановити модуль, не знаючи, як механічний стрес викликає і на які тиску змушує працювати компоненти, не ? максимум хитрощі

  10. #10
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Jun 2013
    Повідомлення
    108
    Citazione Спочатку Написав rebirthafterrevenge Visualizza Messaggio
    я можу тільки сказати, що модуль rail без марка заплатив 150 євро, я ніс мою 147 1.9 150 л. с. до 245 км/год (кількість кілометрів), очевидно, pelava дим ззаду ! на відміну від карти було менше стрільби , але на ділянці було дуже багато!
    Вітаємо формі і з повагою до двигуна, я думаю, що така швидкість? (і частоти обертання...) можуть їх raggiugnere кілька разів !

Сторінка 1 з 5 123 ... ОстаннєUltima

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •