Сторінка 1 з 2 12 ОстаннєUltima
Результати з 1 по 10 з 13
  1. #1
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    May 2017
    Повідомлення
    11

    допомога scodifica або riverginizzare magneti marelli 32miu/4 група piaggio

    привіт всім, я хотів би повернути в початковий стан блок управління magneti marelli 32miu/4, або може бути, хто-небудь мені підкаже, як зробити іммо офф ???

    я був би вам дуже вдячний, якщо зможете дати мені трохи більше

    спасибі заздалегідь
    File Allegati Файл Вкладення

  2. #2
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    May 2017
    Повідомлення
    335
    Я докладаю screen із значень, які потрібно змінити. Ви на e2p.
    File Allegati Файл Вкладення

  3. #3
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    May 2017
    Повідомлення
    335
    для immo off поставити в FF у = 4000 = 7220.
    після scodifica частково необхідно перепрограмувати ключі . immo off ви робите в flash ecu, ви можете прочитати в boot loader і від'єднайте плеєр

  4. #4
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    May 2017
    Повідомлення
    11
    дякую, що відповіли gimarras, я спробував відкрити свій вкладень, але, на жаль, сторінка повертає мені помилку, сказавши мені, що я не маю права відкрити файл у вас якийсь інший обхідний шлях, щоб показати мені файл ????
    рішення scodifica частково справедливо для всіх miu мама piaggio ???
    пробач, але я новачок, у мене є програмне забезпечення і інтерфейс, який дозволяє мені читати коди, ключі теж майстер, і в той же час також шанс riverginizzarla
    але програма мені робить відмінність miu таким чином

    Ecu MIU1 MIU2 MIU 4 які програми дозволяє мені читати флеш-повній, і навіть писати і читати код ключів

    рішення, яке ти дав мені ( FF у = 4000 = 7220) вірно для всіх трьох моделей, перерахованих вище ???
    тоді я не розумію, якщо іммо офф я повинен зробити в flash або eprom ?

  5. #5
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    May 2017
    Повідомлення
    11
    я не зміг відредагувати пост вище, і поправка, я хотів сказати, що рішення, яке ти дав мені ( FF у = 4000 = 7220) потрібно зробити immo off, тобто підсумок,
    або тільки частково ??? якщо і разом повинно бути зроблено в flash, як ти вже сказав, але так як я не зміг подивитися ваше вкладення і все більш менш ясно, мабуть

    дякую, чекаю на відповідь.
    спасибі добрий вечір

  6. #6
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    May 2017
    Повідомлення
    335
    Я теж не експерт. Я минуле, як я дізнався інформацію . Процедура, що я вказав, це разом, щоб зробити це на eprom, а потім читати, редагувати рядок і повторити. Якщо немає ніяких проблем з боку адміністратора я можу відправити файл у форматі jpeg на ваш поштовий ящик. Спробуйте дати і подивитися, якщо борідки з ADIMIN вдарять або не на нас. Потім, якщо нас читає хтось більш досвідчений, добре буде вносити інфо.

  7. #7
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    May 2017
    Повідомлення
    335
    намагаюся завантажити jpeg без блискавки. Спробуйте, якщо ви можете бачити.
    Immagini Allegate Прикріплених Зображень

  8. #8
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    May 2017
    Повідомлення
    11
    Citazione Спочатку Написав gimarras Visualizza Messaggio
    Я теж не експерт. Я минуле, як я дізнався інформацію . Процедура, що я вказав, це разом, щоб зробити це на eprom, а потім читати, редагувати рядок і повторити. Якщо немає ніяких проблем з боку адміністратора я можу відправити файл у форматі jpeg на ваш поштовий ящик. Спробуйте дати і подивитися, якщо борідки з ADIMIN вдарять або не на нас. Потім, якщо нас читає хтось більш досвідчений, добре буде вносити інфо.
    на жаль, поки ще не можу дивитися вкладення, каже, що мені не вистачає дозволу, щоб зробити те, що я послав також **** до адміністративної піддаючи проблема вже в останні дні, але я ще не отримав відповідь.
    я залишу тебе моя **** може бути, адмін буде розуміння,або, принаймні, попросив його бути в такому випадку
    tonynet5*************

  9. #9
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    May 2017
    Повідомлення
    11
    привіт gimarras,спасибі тобі зобов'язання в відправляти вкладення в різні формати, але, мабуть, проблема не вирішена,я послав уже **** в останні дні,і навіть в цей час піддається проблема,але все ще не отримав відповіді, тільки щоб виявити, що немає виходу поза правил прошу адміністратора бути поблажливі й зробити виняток на цей раз прямо на ситуацію, що створилася.
    а поки я залишаю моє **** "tonynet5*************"

  10. #10
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    May 2017
    Повідомлення
    11
    tonynet5chicciola******* потім поставити точку і

Сторінка 1 з 2 12 ОстаннєUltima

Теги для Цієї Дискусії

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •