Сторінка 1 з 10 123 ... ОстаннєUltima
Результати 1-10 з 95

Обговорення: BDM - Роз'яснення

  1. #1
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di dvdtuning
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    Фрозіноне
    Повідомлення
    906

    BDM - Роз'яснення

    Привіт всім, я хотів задавалися питанням, як працює bdm, зокрема, якщо, наприклад, у записі він блокує ecu, як ви можете? відновити в bdm, якщо у вас немає резервної копії?

  2. #2
    АКТИВНИЙ КОРИСТУВАЧ (OF) L'avatar di magi1984
    Дата Реєстрації
    Jul 2012
    Болга
    Населення (Я)
    Повідомлення
    1,529
    якщо у вас немає резервної копії необхідно, щоб сила troverne один і переписати його завжди BDM
    добре, що BDM ? саме той факт, що ПЕРЕД виконанням будь-якої роботи на будь-якому ecu ПЕРШ ніж ви зробите хороший резервного копіювання, процесор,flash eeprom

  3. #3
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di frantik3
    Дата Реєстрації
    Jul 2012
    Болга
    Тоскана
    Повідомлення
    609
    у деяких випадках не подають резервного копіювання))))))

  4. #4
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di dvdtuning
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    Фрозіноне
    Повідомлення
    906
    Citazione Спочатку Написав magi1984 Visualizza Messaggio
    якщо у вас немає резервної копії необхідно, щоб сила troverne один і переписати його завжди BDM
    добре, що BDM ? саме той факт, що ПЕРЕД виконанням будь-якої роботи на будь-якому ecu ПЕРШ ніж ви зробите хороший резервного копіювання, процесор,flash eeprom
    Той погоджується, писати навіть карту безпосередньо в bdm...в іншому випадку, як тільки зібрали речі, якщо vanne погано, для запису потрібно розібрати знову.
    Я знав, що c'? якийсь метод, щоб отримати її, навіть якщо немає резервної копії...але я не знаю, які ecu, і якщо це працює завжди!

  5. #5
    Administrator L'avatar di msport (exil77grande)
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    Chiplandia
    Повідомлення
    насправді відповідь була занадто розпливчастим міг не відповісти.
    [IMG]http://bannerbreak*****/banners/3/563/135700419269659378.gif[/IMG]

  6. #6
    АКТИВНИЙ КОРИСТУВАЧ (OF) L'avatar di magi1984
    Дата Реєстрації
    Jul 2012
    Болга
    Населення (Я)
    Повідомлення
    1,529
    Citazione Спочатку Написав frantik3 Visualizza Messaggio
    у деяких випадках не подають резервного копіювання))))))
    мені за все це ви повинні пояснити...просто цікаво дізнатися про те, як відновлення ебу заблокований для запису з bdm, не маючи резервної копії робочої переписати (зробити вище або знайшов в мережі)
    для мене ? неможливо

  7. #7
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di dvdtuning
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    Фрозіноне
    Повідомлення
    906
    Я читав на іншому форумі, що після блокування запису його в розібраному вигляді екю, зробив резервну копію і rispristinata...тому я зробив висновок, що ви могли б це зробити. Пояснені краще, ніж в іншому випадку ? безглуздо відповідати, як каже msport...

  8. #8
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di giarras
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    panormus
    Повідомлення
    1,735
    тоді хлопці, якщо ви використовуєте bdm, то робіть красивий резервні копії всього і перепишіть навіть у bdm враховуючи той факт, що ecu і розбиратися,але якщо напишете в послідовний і заблоковані, і ви не маєте резервної копії ви можете знайти в мережі або запитати magare навіть у цьому форумі cos' перепишіть завжди в bdm.
    і правда те, що говорить fantic3,але від того, що я бачу, не всі мають відповідне обладнання є випадки, що навіть в послідовний можна переписати після блокування..але були випадки,я особисто, і я повторюю, я не професіонал, чому? я не живу цієї роботи, але я присвячую так багато часу на це, але пристрасть я пишу майже завжди послідовний..але якщо трапляється, ми звертаємося до bdm..всім ку

  9. #9
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di dvdtuning
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    Фрозіноне
    Повідомлення
    906
    Спасибі giarras набагато більше? вичерпну відповідь...я також, щоб ми присвячували дуже багато часу на цю пристрасть, і я люблю бути в курсі всього.

  10. #10
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Jul 2012
    Болга
    Махачкалі
    Повідомлення
    21
    Citazione Спочатку Написав magi1984 Visualizza Messaggio
    мені за все це ви повинні пояснити...просто цікаво дізнатися про те, як відновлення ебу заблокований для запису з bdm, не маючи резервної копії робочої переписати (зробити вище або знайшов в мережі)
    для мене ? неможливо
    Ви робите читання в bdm, а потім відновити частину зіпсований flash з ecm, потім повторити.

Сторінка 1 з 10 123 ... ОстаннєUltima

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •