Результати 1-6 з 6
  1. #1
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di cinqueturbo
    Дата Реєстрації
    Sep 2012
    Болга
    Чумацький Шлях
    Повідомлення

    GQ4x4 Читання AM29F400BT Інформація Кодування-Декодування

    Добрий вечір, хлопці, мені потрібна інформація

    Читав Flash AM29f400BT в школі з GQ4x4 що потрібно зробити, щоб згодувати Програмне забезпечення edit Tit...?
    я пам'ятаю, робив 1-2 роки тому, але я не можу знайти відповіді на дилема...
    Декодування, Кодування Буй....

    Додаю Читання
    File Allegati Файл Вкладення
    "єдине, що стоїть між вами і вашою метою є********* продовжує розповідати про те, чому ви не можете досягти його."

  2. #2
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ (FO)
    Дата Реєстрації
    Січень 2013
    Повідомлення
    483
    Привіт Cinqueturbo, pdf і т. д. ось що написано

    Як ви можете бачити з рис. 20, у вікні написано якщо інформація, яку
    потрібно зробити перш, ніж почати, щоб зіставити, як ці висновки; крім того, на рис.
    попередній написала в докази того, що операції не слід виконувати, якщо використовуються для
    читати і писати BDMpro, Powergate або Кесс.
    Якщо, наприклад, ви використовуєте програматор EPROM, щоб читати і писати в файл
    блок управління, ви повинні виконувати також перетворення в файл-ліжко (наприклад: EDC16 -- Декодування
    > BIN, Рис. 20), перш ніж змінити його і зі зміненим файлом (наприклад: EDC16 -- Кодування >
    E16, Рис.20).

    додаю також картинку, проте я спробував, і мені говорить, що розмір файлу не має потрібної довжини для обраної операції
    Immagini Allegate Прикріплених Зображень

  3. #3
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di cinqueturbo
    Дата Реєстрації
    Sep 2012
    Болга
    Чумацький Шлях
    Повідомлення
    Citazione Спочатку Написав сиско Visualizza Messaggio
    Привіт Cinqueturbo, pdf і т. д. ось що написано

    Як ви можете бачити з рис. 20, у вікні написано якщо інформація, яку
    потрібно зробити перш, ніж почати, щоб зіставити, як ці висновки; крім того, на рис.
    попередній написала в докази того, що операції не слід виконувати, якщо використовуються для
    читати і писати BDMpro, Powergate або Кесс.
    Якщо, наприклад, ви використовуєте програматор EPROM, щоб читати і писати в файл
    блок управління, ви повинні виконувати також перетворення в файл-ліжко (наприклад: EDC16 -- Декодування
    > BIN, Рис. 20), перш ніж змінити його і зі зміненим файлом (наприклад: EDC16 -- Кодування >
    E16, Рис.20).

    додаю також картинку, проте я спробував, і мені говорить, що розмір файлу не має потрібної довжини для обраної операції
    Спасибі велике, dell, допомога...
    але я був неправий, я не читав повідомлення програміста про те, що відсутня або неправильно контакти на флеш..
    в сумі читанні був пошкоджений, тому програми для редагування не впізнаю..
    "єдине, що стоїть між вами і вашою метою є********* продовжує розповідати про те, чому ви не можете досягти його."

  4. #4
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ (FO)
    Дата Реєстрації
    Січень 2013
    Повідомлення
    483
    гаразд, може, коли ти читаєш хорошу, якщо ви хочете, залиште я б із задоволенням, тому що це одна річ, яку я ніколи не робив, і я хотів би побачити в живу як це працює

  5. #5
    АКТИВНИЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di ugoboss
    Дата Реєстрації
    Sep 2013
    Болга
    FR
    Повідомлення
    1,825
    якщо читати нормально, нічого робити не потрібно, він повинен визнати, якщо він драйвер, або ви повинні визнати, криві і ти.
    уго ---- президент A.E.P.

  6. #6
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di cinqueturbo
    Дата Реєстрації
    Sep 2012
    Болга
    Чумацький Шлях
    Повідомлення
    Citazione Спочатку Написав сиско Visualizza Messaggio
    гаразд, може, коли ти читаєш хорошу, якщо ви хочете, залиште я б із задоволенням, тому що це одна річ, яку я ніколи не робив, і я хотів би побачити в живу як це працює
    Ви от Читання.. Але бачиш, що і ідентична читання в Боа-Режим не змінюється коми, факти, і рідко використовую програміст, я був змушений, бо і приїхала вже з флеш-отпаять від клієнта, не знаю чому..
    http://www.professionalchiptuning.ne...3&d=1493365993

    Citazione Спочатку Написав ugoboss Visualizza Messaggio
    якщо читати нормально, нічого робити не потрібно, він повинен визнати, якщо він драйвер, або ви повинні визнати, криві і ти.
    Ви насправді і серії F200, що розшифровується не F400..
    "єдине, що стоїть між вами і вашою метою є********* продовжує розповідати про те, чому ви не можете досягти його."

Теги для Цієї Дискусії

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •