Сторінка 2 з 3 PrimaПеред 123 ОстаннєUltima
Результати 11-20 з 30
  1. #11
    АКТИВНИЙ КОРИСТУВАЧ (OF) L'avatar di magi1984
    Дата Реєстрації
    Jul 2012
    Болга
    Населення (Я)
    Повідомлення
    1,529
    я, напевно, у мене є адаптер usb-послідовний порт, який належить вам, чому? на відміну від звичайних адаптерів, які імітують com, цей ? власний порт rs232 реальною. після установки на ПК, працює як com-порт оригінальної материнської плати.
    я використовую, щоб оновити деякі тестер, що звичайні перехідники usb-serial не йдуть, чому? потрібен реальний com для оновлення.
    я не буду йти за те, що намагається заслужити, але так як я заплатив близько 150euro якщо хочеш тобі можу продати, мені не хочеться prestarla і відправити її в chiss? в якому регіоні італії.
    можливо, ми обговоримо в лічку.
    [COLOR="#0000FF"][CENTER][B]В житті ви ніколи не припиняйте вчитися![/B][/CENTER][/COLOR]

    [CENTER][COLOR="#FF0000"][B]я Не відповідаю на особисті повідомлення з проханням про допомогу! Якщо вам потрібна допомога, ЗАПИТАЙТЕ НА ФОРУМІ!!![/B][/COLOR][/CENTER]

  2. #12
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di matech
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Et
    40
    Повідомлення
    353
    але com'? зробив?

    чому? я дуже компактним, що я купив разом з ECU megasquirt: виробник сказав мені, що це один з небагатьох правильно імітувати com-порт для зв'язку з ебу.

    ? я бачу, що завжди заснований на чіпі ftdi

  3. #13
    АКТИВНИЙ КОРИСТУВАЧ (OF) L'avatar di magi1984
    Дата Реєстрації
    Jul 2012
    Болга
    Населення (Я)
    Повідомлення
    1,529
    інтерфейс ? вироблений motorscan, код ? sl10005
    на жаль, я не знаходжу жодної фотографії в інтернеті, щоб змусити вас побачити, com'?.
    навіть на сайті motorscan я
    їх продають разом з тестер.
    я два і позбутися від перехідника мені не важить анітрохи, навпаки...
    [COLOR="#0000FF"][CENTER][B]В житті ви ніколи не припиняйте вчитися![/B][/CENTER][/COLOR]

    [CENTER][COLOR="#FF0000"][B]я Не відповідаю на особисті повідомлення з проханням про допомогу! Якщо вам потрібна допомога, ЗАПИТАЙТЕ НА ФОРУМІ!!![/B][/COLOR][/CENTER]

  4. #14
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Oct 2012
    Болга
    Рим
    Et
    58
    Повідомлення
    89
    ти зміг змусити її працювати?? Дивіться, що він чудово працює навіть з емулятором com-порт, тільки те, що вам потрібно зробити, правильний порядок, як я зробив-й? є інтерфейс, навіть пару друзів і відмінно працює, добре працює, і дотримуйтесь інструкцій в листі

  5. #15
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di matech
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Et
    40
    Повідомлення
    353
    немає лаче...

    ти, що схему ви використовували? і що в програмі?

  6. #16
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di Mr.Flash
    Дата Реєстрації
    Січень 2014
    Повідомлення
    118
    Citazione Спочатку Написав matech Visualizza Messaggio
    Я побудував інтерфейс схеми, як правило, знайдені в мережі, додається до програм F1.exe і F1 V2.
    привіт, я хочу спробувати побудувати один я , де я можу знайти схема і програми, про який ви говорите ?

  7. #17
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Sep 2012
    Болга
    Зети
    Повідомлення
    86
    у мене було також, я ті ж проблеми з com-порту я sbttuto l головою всі стіни майстерні , проте проблеми, і порт у мене acer trvelmate ноутбук з com-порту і не працює, я пробував всі налаштування, єдине, що працює, а' або стаціонарних пк або dell d630 що стосується мого досвіду на ці машини впевнений на 1000 x 1000 інших не знаю, двері повинна бути фізичною, а не імітуються.

  8. #18
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di Ross
    Дата Реєстрації
    Травень 2012
    Болга
    Таранто
    Повідомлення
    98
    Citazione Спочатку Написав magi1984 Visualizza Messaggio
    dim декодер ? інструмент RIMARCHIATO від компанії dimtronic
    в реальності? їх не виготовляють.інструмент насправді ? у VULPES, то їх там appiccicano лейбл dim декодер і кажуть, що ? їх продукт.
    ймовірно ? торгове угоду, взяли з компанією, яка виробляє vulpes
    однак, якщо я можу дати вам пораду, залиште їх втратити, чому? я не серйозна компанія.
    я це перевіряв особисто на моїй шкірі і мої клієнти
    Ви знаєте, випадково, якщо вдасться відновити ecu, блокованих cdc marelli або подібні?
    Терпіння-це чеснота, сильні, але що станеться, якщо ці вибачення?

  9. #19
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Jun 2013
    Повідомлення
    2
    Всім привіт. Взагалі в цей пост, тому що у мене така ж проблема, старий я. Використання usb-адаптер і програма f1. Я завжди отримую помилку initialize failed. Я можу вирішити, якщо встановити який-небудь параметр особливо на адаптер? Дякую

  10. #20
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Dec 2014
    Повідомлення
    12
    Якщо пу? не бути вам в допомогу, я scodificato один IAW 16F, ніж Cinquecento Sporting з файлом clock, я написав на EPROM, яка встановлюється замість карти, потім повернути ключ, зовнішній вигляд, що індикатор " code гасне, а потім ремонт, EPROM, карту.

Сторінка 2 з 3 PrimaПеред 123 ОстаннєUltima

Теги для Цієї Дискусії

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •