Сторінка 2 з 5 PrimaПеред 1234 ... ОстаннєUltima
Результати 11-20 з 41
  1. #11
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di goku
    Дата Реєстрації
    Травень 2012
    Болга
    Турин
    Повідомлення
    222
    Citazione Спочатку Написав мансардний Visualizza Messaggio
    я їх давайте втратити, по-моєму 100 євро pochini і ? краще не ризикувати, функція модуля ? "обдурити" сигнал, обманюючи ебу, що тиск pi? низькі, як вони насправді і, відповідно, ебу всі піднімає і переносить до ****llo вище і цюй? у вас приріст продуктивності
    Ви праві,краще хорошу карту від ебу, але в основному, коли йдеш на дотик тиску в рампі зробіть те ж саме, що модуль, якщо не відповідати обсягом замітки-і все, ви вже? що хороші знання) .... Однак різниця в тому, що ви відчуваєте, також з модулями..

  2. #12
    garret
    Guest
    проблема-тиск в тото, деякі модулі дешеві встають надмірно тиск в ****llo насоса високого тиску і в довгостроковій перспективі є deleterei ж, я наведу такий приклад, якщо тиску в рампі ? у 1600bar, з модуль, ви можете дістатися до 1700/1750 бар і ? логічно, що машина штовхає сильна проблема ? що тим тиск подати на насос напруга, значне, карта зроблена, doc замість цього ви можете відчувати себе в pi? низький з тиском і роботи на інші параметри надійність? загальна набагато вище

  3. #13
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di goku
    Дата Реєстрації
    Травень 2012
    Болга
    Турин
    Повідомлення
    222
    Citazione Спочатку Написав мансардний Visualizza Messaggio
    проблема-тиск в тото, деякі модулі дешеві встають надмірно тиск в ****llo насоса високого тиску і в довгостроковій перспективі є deleterei ж, я наведу такий приклад, якщо тиску в рампі ? у 1600bar, з модуль, ви можете дістатися до 1700/1750 бар і ? логічно, що машина штовхає сильна проблема ? що тим тиск подати на насос напруга, значне, карта зроблена, doc замість цього ви можете відчувати себе в pi? низький з тиском і роботи на інші параметри надійність? загальна набагато вище
    ...не ви, я абсолютно даючи неправильні,я просто хотів уточнити( з тієї перевіряв), що ті, регульована від 1 до 10, дають тиск по-різному в залежності від того, як сім,і ясно, що якщо покласти його на максимальний ризик розшаровування насос,форсунки і, якщо хочете погано зробити красиве отвір у поршні....

  4. #14
    garret
    Guest
    тихий гоку, я не хотів бути критика, дійсно, було тільки для того, щоб пояснити концепцію, ясно ;-)

  5. #15
    Administrator L'avatar di msport (exil77grande)
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    Chiplandia
    Повідомлення
    Citazione Спочатку Написав мансардний Visualizza Messaggio
    тихий гоку, я не хотів бути критика, дійсно, було тільки для того, щоб пояснити концепцію, ясно ;-)
    ваш бренд?
    [IMG]http://bannerbreak*****/banners/3/563/135700419269659378.gif[/IMG]

  6. #16
    garret
    Guest
    ? у cr2pro в cntech, я купив новий, близько 3 років тому, на думку багатьох, дуже добре працює і на моєму авто, що і деякі друзі так і не дали проблеми, зараз, я зараз, я зняв її, а я намагаюся на 320d 163cv, і я повинен сказати, що йде від бога, то карту ? інша річ, але деякі воліють форму простота? монтаж та виключення з допомогою пульта дистанційного управління

  7. #17
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di angelolsp
    Дата Реєстрації
    Кві 2013
    Болга
    Катання
    Повідомлення
    525
    Msport ти бренд, зокрема? продаємо модулі?
    Не існує швидких автомобілів... Але тільки важкі ноги!!!!:cool::cool:

  8. #18
    Administrator L'avatar di msport (exil77grande)
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    Chiplandia
    Повідомлення
    Citazione Спочатку Написав angelolsp Visualizza Messaggio
    Msport ти бренд, зокрема? продаємо модулі?
    ні,в майстерні, ми не продаємо відсутність модуля воліємо діяти на відображення,якщо воно відбудеться, клієнт, який приносить і хоче, встановлений на свій розсуд, ми робимо це для інших роз'єм obd.
    [IMG]http://bannerbreak*****/banners/3/563/135700419269659378.gif[/IMG]

  9. #19
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    May 2013
    Повідомлення
    109
    Citazione Спочатку Написав мансардний Visualizza Messaggio
    ? у cr2pro в cntech, я купив новий, близько 3 років тому, на думку багатьох, дуже добре працює і на моєму авто, що і деякі друзі так і не дали проблеми, зараз, я зараз, я зняв її, а я намагаюся на 320d 163cv, і я повинен сказати, що йде від бога, то карту ? інша річ, але деякі воліють форму простота? монтаж та виключення з допомогою пульта дистанційного управління
    я пробував на p? час назад бланк небесний, я повинен сказати, що не я ? здалося, що погано, налаштувань не дуже багато, але поліпшення не відзначали, тепер я переглядав на сайті, форму, в якій вказуєте ви, мені здається, що я щось в пі?, навіть 40V у pi? вони досягають по-вашому?

  10. #20
    garret
    Guest
    багато чого залежить від типу двигуна і ебу, якщо встановлений борг на 2.0 d ви також отримаєте 25cv

Сторінка 2 з 5 PrimaПеред 1234 ... ОстаннєUltima

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •