Результати з 11 по 13 з 13

Обговорення: помилка magpro2 v4.2

Відображення В Списку

  1. #1
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Aug 2012
    Болга
    prov. Барі
    Повідомлення
    61

    помилка magpro2 v4.2

    всім привіт, хлопці, я сподіваюся, що душа добрий може мені допомогти, тому що я не можу вийти, я взяв трохи magpro2 v4.2 . Запуск установки, вводжу код активації, повна установка і все йде добре, потім підключити обладнання до машини, і встановити драйвер вручну з c/ magpro, і навіть це вдасться, то я відкриваю для забезпечення magpro2 і я отримую список всіх протоколів, активних я натискаю окей ви відкриваєте програму, вибираю моєї машини, я зв'яжу все, я натискаю окей і мені виходить ця помилка ФАЙЛУ (BAT OR MISSING, RESTART MAGP ANDTRY AGAIN) і якщо я натискаю на окей закрити програму скасування всіх протоколів з наслідком необхідності rinstallare все для того щоб увімкнути протоколи. Чи знаєте ви сказати мені, що я помиляюся, я впевнений, що і питання драйвера, але не можу зрозуміти, якщо мої дії та права. Будь ласка, допоможіть спасибі

    ХЛОПЦІ, я зробив magpro працює, я хочу поділитися рішенням з вами, так що якщо у вас відбувається можна вирішити без проблем, я кажу про версії 4.2, не знаю, якщо 4.1 і те ж, і дії, які я відправлю у мене працює на windows 7, безумовно, на xp всі записи будуть різні. Тепер питання, якщо відбувається помилка, BAT ФАЙЛ OR MISSING залежить від водія, бо я їх встановлював від напряму c/magpro2 абсолютно неправильно, йдіть в диспетчер пристроїв, пристрою, підключеного disintallatela і пройдіть цю процедуру ( оновити драйвери, виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері, вибрати драйвер зі списку драйверів пристроїв на комп'ютері, то FTDI, то направо, FTDI FT8U2xx далі), якщо windows вам, що сертифікати не були riconsciuti вас вибрали, ви погоджуєтесь, і ваш magpro blockquote? великий. Я сподіваюся бути в змозі допомогти багатьом з вас, ПРИВІТ, ХЛОПЦІ

    ах, хлопці, тільки одне питання, чи можете ви сказати мені, де знаходиться recovery mode? Я не можу бачити, ні, хто-небудь знає, як встановити? дякую
    Востаннє редагувалось msport (exil77grande); до 11-09-2013 11:01

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •