КПК

Перегляд Повної Версії : Допомогу в корекції км Lancia Y



ecutano
28-11-2013, 12:57
Привіт Рага , мені потрібна допомога, щоб виправити кілометрів цієї Lancia Y 2006 року , я засуджений файл з Ny04 , але, мабуть, програма виправляє але при підключенні рамки до автомобіля у мене і пробіг іншого, і навіть останній минулий термін дії , я повинен принести км приблизно 74234 КМ і послуг 63267km з дата приблизно в 10 місяців f? дякую за допомогу.

PS

На NY04 eprom, виявляється, 93c66, але приладова панель монтує 93s66.

obd75
28-11-2013, 17:35
тест ....

ecutano
29-11-2013, 01:08
тест ....
На жаль, не все в порядку , я не розумію будинку сталося в цю картину , я пробував кілька разів, спланувати 93s66 із миль по-різному, але нічого не продовжити перегляд миль по-різному, ніж ті, що взяв.

Які-небудь ідеї ??

obd75
29-11-2013, 12:23
але те, що замовлення вони відрізняються?
могли б ви зробити спробуйте обнулити значення odometrico і прийняти його вперед з діагнозом,не s? якщо він також працює для них інші значення.
я breenbee і дозволяє мені зробити зміни, як в s? що gi? і для всіх функцій (service data,км останній service)не s? якщо інші роблять.
у будь-якому випадку ваш ? у разі збою,не я ? ніколи не траплялося.

ecutano
30-11-2013, 07:42
але те, що замовлення вони відрізняються?
могли б ви зробити спробуйте обнулити значення odometrico і прийняти його вперед з діагнозом,не s? якщо він також працює для них інші значення.
я breenbee і дозволяє мені зробити зміни, як в s? що gi? і для всіх функцій (service data,км останній service)не s? якщо інші роблять.
у будь-якому випадку ваш ? у разі збою,не я ? ніколи не траплялося.

Я намагався обнулити км , продовжує відображати близько 125xxx км , проте на перший раз я виправив кілометрах до першої при включенні запалювання я точний пробіг написав , але останнє , що я не правильний , я не міг скидається з допомогою діагностичного приладу , тому я вирішив виправити це значення за допомогою ny04 , а от після заміни у мене почалися проблеми , km, які не збігаються з тими, взяв і сервіс не скидається , єдине, що мені не повернутися ? що Ny04 обробляє файл як 93c66, поки інструмент монтує 93s66 , для інших я не зустрів труднощів , проте на даний момент я сумніваюся, що проблема в 93s66 також, чому? згадуючи кроки, зроблені після програмування 93s66 я зробив правку, і порівняння файлів, написаних з того, ліжко я знайшов відмінності.
Для редагування з допомогою УПА і Ny04

obd75
02-12-2013, 11:06
мені не залишається іншого, хто радить замінити 93xx. повторюю разі збою,я зробив кадрів з s66 і використовується nyo4.
у відповідності з м? ви можете поставити c66...