КПК

Перегляд Повної Версії : Стоку, щоб сурмити дизельного двигуна



rebirthafterrevenge
20-08-2013, 13:37
Привіт, хлопці сьогодні я бачив, альфа gt, який мав 4 вихлопів rombavano від страху! я думав, що бензин 3.2 dc . але потім лють там, позаду машини, щоб побачити, якщо б це був бензин , я побачив, що на прискорення був чорний дим, страшно! БУВ ДИЗЕЛЬ ПРОКЛЯТИЙ :). 1.9 jtdm , .

дизель роблять тільки шум підкуп і корпус очищений .. не насичений, як бензин! як ви можете? побудувати стоку, який робить шум, тип двигуна бензиновий? .

зливний gt був повністю ручний, з закінченнями хром Pilot..


Я теж хочу, я цей гуркіт! ;)

angelolsp
20-08-2013, 16:41
я бачив, як леон ke, здається, бензин дійсно....l artisan завжди видовище..!!!

mikyrace82
21-08-2013, 01:22
щоб отримати хороший гул на дизель необхідний весь вихлопної труби прямий і тільки глушником ******...практично потрібно бачити світ з іншого боку...якщо гори глушники з перебирання всередині не відчуєте нічого...

rebirthafterrevenge
21-08-2013, 08:08
щоб отримати хороший гул на дизель необхідний весь вихлопної труби прямий і тільки глушником ******...практично потрібно бачити світ з іншого боку...якщо гори глушники з перебирання всередині не відчуєте нічого...


мій друг, до 147 він зняв все і поклав трубку, прямо, поки позаду! результат, який тільки дме і трясучи мало!

m999
21-08-2013, 09:38
Ок, але... навіть на турбований двигун не залишаючи абсолютно на другий план, довжини колекторів, діаметра, конусності? і ретельний розрахунок contropressioni, зокрема, в залежності від типу d і глушник, які ви, andr? використовувати. Рахунок ? зробити, тільки шум, і їх займає мало, рахунок ? їх менше, але дати в двигун те, що йому потрібно, щоб бути ефективним!!

M999

mikyrace82
22-08-2013, 00:38
так, але тут тільки пошук рев...

m999
22-08-2013, 13:46
так, але тут тільки пошук рев...

Дозволь мені нічого не потрібно... що ти робиш, якщо потім в кінці робить менше вихлопних оригінал? Зробіть шум, і просто, і для виступів, і що толку? У цей момент краще оптимізувати систему випуску ог, навіть з групою схвалено, але що вас тягне-то кінь, можливо, не зливаючи подачі на середніх/низьких обертах. З відображенням там пу? поставити опудала, але до певної точки, і, чесно кажучи, я б вважав за краще оптимізувати всі, починаючи з дійсним, що мені щось пі? конкретне, в іншому випадку навіть не ми perdeei ресурсів і часу... я, принаймні, принаймні, я бачу, cos? ;-)

M999

nasone147
22-08-2013, 13:50

m999
22-08-2013, 14:07
Не дай бог, ще... в моїй області "гра" (мотоцикл) навіть великий, тільки міняти глушник, якщо не буде зроблено, підвіски, щоб оптимізувати велосипед, щоб їздити на велосипеді, щоб як слід..., і це говорить про моєї особистої думки tuning: або ви маєте перевагу глобальний і конкретний, або залишити все, cos? як ?.

Потім - так, щоб повернутися в повний topic - передач система випуску ог? І все інше контуру не оптимізує?

Я підкреслюю "особисте мислення".

M999

mikyrace82
22-08-2013, 14:51
Дозволь мені нічого не потрібно... що ти робиш, якщо потім в кінці робить менше вихлопних оригінал? Зробіть шум, і просто, і для виступів, і що толку? У цей момент краще оптимізувати систему випуску ог, навіть з групою схвалено, але що вас тягне-то кінь, можливо, не зливаючи подачі на середніх/низьких обертах. З відображенням там пу? поставити опудала, але до певної точки, і, чесно кажучи, я б вважав за краще оптимізувати всі, починаючи з дійсним, що мені щось пі? конкретне, в іншому випадку навіть не ми perdeei ресурсів і часу... я, принаймні, принаймні, я бачу, cos? ;-)

M999

ну так, частково я поділяю..., щоб залишатися в темі, я відповів тим, хто запитує, хороший sound і їх не хвилює, зміни продуктивності...навіть якщо на дизель, турбо, вихлоп ? мало впливовим...

rebirthafterrevenge
22-08-2013, 22:21

carlo abarth
22-08-2013, 22:52
вам необхідно зняти і очистити термінал!!деякі мої друзі так роблять!!!

m999
22-08-2013, 23:32
Той, Alfa GT, можливо, була витік серйозно і зробив з усіма атрибутами. Ви коли-небудь чули Porsche з повним Tubistyle? Е? мурашки по спині побігли!! І, покласти на туристичне приборкати, ви розумієте, що він двигун робить те, що повинен..., витрати в кілька тисяч Євро контуру, щоб додати до вартості випуску.

Це, щоб сказати, що розряд серйозною і функціональної, не ? абсолютно доступно людина, яка хоче costruirselo в гараж, так як ноу-хау, матеріалів, будівельних інструментів, теорія/практика/досвід проектування і ємність? установка... якщо ви не знаєте, репетиції під будинок з tuttigli annessie підключені. Є деякі програми допомоги на підготовчі, що, ввівши безліч змінних основні (двигун, страв, etc) в змозі генерувати базою. У цьому sidve додати досвід і здібності? для укладачів і ось, що вискакує, вихлоп з усіма атрибутами.

Я повернуся, щоб повторити, розвантаження двигуна ? щось серйозне і повинен бути функціональним финальности? для якого зміни: performances... а якщо ви хочете, щоб тільки шум, ну, спробуйте, як з близької відстані, вони повірте і отримуйте задоволення ;-)!!

M999

mikyrace82
23-08-2013, 00:45


якщо ви хочете вихлопних газів, що робить buuuuu...потрібно мати tuuutttoo труби ****** з глушником запчастин теж ******...
якщо ви хочете вихлопних газів, що робить schhhhhhhhhh...треба мати стоку всього ****** з або без глушника вторинному ринку з шайбою всередині, що зменшує перетин труби....
якщо ви хочете вихлопних газів, що робить bropopopopo очистити і закрийте глушник оригінальний...
я закінчую великий сміх:D

nasone147
23-08-2013, 02:14
якщо ви хочете вихлопних газів, що робить buuuuu...потрібно мати tuuutttoo труби ****** з глушником запчастин теж ******...
якщо ви хочете вихлопних газів, що робить schhhhhhhhhh...треба мати стоку всього ****** з або без глушника вторинному ринку з шайбою всередині, що зменшує перетин труби....
якщо ви хочете вихлопних газів, що робить bropopopopo очистити і закрийте глушник оригінальний...
я закінчую великий сміх:D


rebirthafterrevenge
23-08-2013, 08:09
якщо ви хочете вихлопних газів, що робить buuuuu...потрібно мати tuuutttoo труби ****** з глушником запчастин теж ******...
якщо ви хочете вихлопних газів, що робить schhhhhhhhhh...треба мати стоку всього ****** з або без глушника вторинному ринку з шайбою всередині, що зменшує перетин труби....
якщо ви хочете вихлопних газів, що робить bropopopopo очистити і закрийте глушник оригінальний...
я закінчую великий сміх:D

СПАСИБІ! принаймні, тепер почала робити якийсь тест :)

cele
23-08-2013, 09:03
вам необхідно зняти і очистити термінал!!деякі мої друзі так роблять!!!
Точне термінал спорожніли, cos? стріла, в той час як тільки труба пряма=дихання газів, які йдуть швидко з-за високого ступеня стиснення дизеля

m999
23-08-2013, 09:57


M999

cele
23-08-2013, 13:11
У разі, а також додати швидкість? що все буде pi? турбіна але в першу чергу c'? при високої компресії двигуна

rebirthafterrevenge
23-08-2013, 16:34
я думаю, що якщо спека у фіналі на турбо не відбувається ніяких змін, так як c'? i первинний каталізатор і каталізатор, які тримають швидкість? вихлопних газів, констант !

mikyrace82
23-08-2013, 22:13
я думаю, що якщо спека у фіналі на турбо не відбувається ніяких змін, так як c'? i первинний каталізатор і каталізатор, які тримають швидкість? вихлопних газів, констант !
ні, ні тих, хто хоче гуркіт повинен видалити всі..нічого каталізатори яких-небудь..

mikyrace82
23-08-2013, 22:14
ні, ні тих, хто хоче гуркіт повинен видалити всі..нічого каталізатори яких-небудь..

як правило, якщо ви проходите в каналізацію ****** c? невелике збільшення піку..

mikyrace82
23-08-2013, 22:16
я думаю, що якщо спека у фіналі на турбо не відбувається ніяких змін, так як c'? i первинний каталізатор і каталізатор, які тримають швидкість? вихлопних газів, констант !
ні, якщо ви хочете, щоб гуркіт ви повинні видалити будь каталізатор..***** і зміна в c? збільшення піку.

m999
23-08-2013, 22:56
У разі, а також додати швидкість? що все буде pi? турбіна але в першу чергу c'? при високої компресії двигуна

Ах ви? у всякому разі, турбіна поглинає енергію, і, враховуючи форму гайки, уповільнює - на вихід - вихлопні гази, що надходять з двигуна. Illuminatemi ? в іншому випадку...

Хлопці, я говорю не з чуток, але бенс? проводяться експериментальні випробування на руку. Розуміючи, що для розробки одного розряду, ви v? за кроком, як "механіка" реальною, що коригування електроніки, але без інструментів і все необхідне для проживання, де перебуваєте?
Коли готую мотоцикл, коригування, навіть до мас volaniche, ретуш обов'язково аванси. Але без rullata і читання відповідних вихідних даних, які необхідні, принаймні, зрозуміти, що відбувається, не було роботи... не говорячи вже з вивантаження.
Я? тут ви говорите зовсім інше, а не збільшити потужність двигуна ефективно, але просто шум... дозвольте, але деякі виступи їх не сперечаюся, у нас є бачення контексті занадто далеко один від одного. Я прошу у вас вибачення заздалегідь, якщо я tediato деякі пропозиції занадто. Крок і закриваю.

M999

mikyrace82
24-08-2013, 00:55
від ? сказали-й? раз, що в цей tread ви говорите суєта, і більше нічого...? у tread легкої балаканини від бар, хто робить більше? brooomm...не ? ніколи не говорив про продуктивності.

m999
24-08-2013, 11:29
від ? сказали-й? раз, що в цей tread ви говорите суєта, і більше нічого...? у tread легкої балаканини від бар, хто робить більше? brooomm...не ? ніколи не говорив про продуктивності.

Як добре, зрозуміло, у мене не прийнято, я не хочу ламати ні з ким і, тим більше, я хочу, щоб хто-то, якщо прийміть ;). Тільки, що я перфекціоніст, і іноді я розумію, sforare з моєї манією... для цього, у всякому разі, я просив пробачення, якщо я sbomballato з моїми почалося після детального міркування право... я rompiballe, я визнаю, ХАХАХА!!!! ОК, я наводжу відразу в careggiata...

Жарти в сторону, бажаючи дати вам мій маленький внесок у справу "rombosa", ви отримаєте цікаві результати в плані sound працює на діаметри колекторів у фінал, я маю на увазі тракт до глушника, створюючи резонатори ad hoc, які призводять до падіння звукового тиску для того, щоб підкреслити високі або низькі частоти. Бажаючи estremizzare що ? р? те, що ви f? про великих моно Supermotard, Ендуро та Крос. Якщо добре оптимізовані, ви можете навіть мати також приріст в продуктивності, але те, в якому ви вказуєте ? піти і поміняти практично всю довжину колектора, щоб пом'якшити/змінити sonorit? вихлопних газів, що, зокрема, в Ендуро пу? створити найменших доказів fonometriche. Стільки, наприклад, типу цього:

5010

Поняття ? застосовується навіть на Pagani Zonda прямо модулювати звук вихлопу частоти pi? "веселими" і приємного в пристрасний і щасливий володар.

5011

M999

cele
24-08-2013, 12:37
Ах ви? у всякому разі, турбіна поглинає енергію, і, враховуючи форму гайки, уповільнює - на вихід - вихлопні гази, що надходять з двигуна. Illuminatemi ? в іншому випадку...

M999
У всякому разі, натовп rellenta вихлопних газів, коли вона сама ? під навантаженням швидкість? газу на цикл двигуна 8 ? datta, як я вказав в моєму першому виступі від високого ступеня стиснення двигуна, то ж, різниця-звук є ? чому? в дизель c'? горіння не вибух, а звук двигуна benza ? оскільки від конструкції вихлопного королівство теж на стиск, в результаті вибуху в кінці циклу.......,тоді, якщо ви говорите розряду вчився, щоб отримати високу продуктивність!на benza, ви отримаєте більше? легко, що на бензин, дизель, якщо можете, ви можете зробити це, грати добре, але навряд чи ви отримаєте кроком

m999
24-08-2013, 14:45
Cele... mannaggia клавіатури!! Моя не була абсолютно насмішка або бажання бути самовпевненим і коли я запитала люменів не було абсолютно з саркастичний тон!! Я не хочу, що ви зрозуміли. З іншого боку, я smeno на мото, авто я роблю дуже мало ;)

Але, врешті-решт, господи, якщо я помиляюся, ми сказали одне і те ж: турбіна поглинає енергію, тобто уповільнює подачі газу (під ios кінетичної енергії).
Мені не повернутися, замість того, розмова про згоряння, дизельних двигунів і вибух у двигунах бензин (зізнаюся, моє невігластво в області дизельних двигунів). У бензинових ви згоряння, керованим від вдарила іскра свічки, які виробляє його включення, а отже, фронт полум'я якого, використовуючи властивості? ентропії суміші паливо/повітря поширюється всередині патронника. В дизель згоряння ? автоматична, використовує стиснення механічно індукованих в суміші повітря/бензин для отримання харчування. Я хотів запитати, в порядку обговорення чисто академічний, у разі, якщо дизель не має в рівній мірі поширення фронту полум'я? В обох випадках згоряння суміші повітря/палива, не ? представлений вибуху (наведена або автоматичною, що завгодно) чи є відмінності фізичних дати з-за різних характеристик дати з суміші повітря/паливо, пов'язаному з двох різних видів палива?

Повертаючись, цілком у тему, cos? багато відмінності у використанні на стадії промивки/перетині дизельних і один бензиновий, приводячи розвантаження відповідно? У міхи з видань, порадьте, що ви можете дивіться в цьому сенс або влучень інструментальні?

Спасибі за терпіння і час, що ви хочете присвятити себе... але я думаю, що ми зроблені з того ж тіста - як я читаю у вашій підпису - "неприборканої Пристрастю, щоб все, що має двигун внутрішнього згорання" ;)

M999

mikyrace82
24-08-2013, 16:20
у двох словах в дизель перехрестя ? нуль...

cele
24-08-2013, 17:00
Шановний m999, принцип роботи ? майже рівні, але не рівні на бензин c'? у справжній вибух на дизель-c'? згоряння, що робить розширення стисненого газу в камері згоряння, по суті, процесу і триває все ще знаходиться в стадії опускання поршня

mikyrace82
25-08-2013, 00:02
quotissimo...

m999
25-08-2013, 10:29


M999

rego88
25-08-2013, 14:19

dantesfx
01-09-2013, 19:09
C'? сказати, що є дизельні двигуни, які піддаються пі? робити гарний "звук" для структурних причин.