КПК

Перегляд Повної Версії : cambil км на 5sf3 fiat (цікаво, info...)



obd75
10-05-2013, 12:01
я б потреба cambire значення odom. на ці ecu.
мені цікаво,що робить читання з gallo2 також читаються журнали км?
існує sw, що пій мене виправляє?
у випадку, якщо я scodifica парз. відбувається, як edc16 fiat, що всі значення odometrici ви відновлюють?(може бути вихід)

я не gallo2 але буде підстав-й? для aquistarlo
дякую

motorsport
10-05-2013, 13:02
Працювати потрібно в інструментальній Панелі, з півень не можете нічого зробити,ви повинні мати інші програмісти eeprom типу upa/willem/xprog,те, який автомобіль ми говоримо про точку panda або пошта-й? ...sw c'? їх тисячі, щоб виправити свої км!!

carlo abarth
10-05-2013, 14:31
привіт..йди за мною добре.....з галло-ви можете зробити це в ecu, так як закон ST10F280....я роблю з piasini і portanto екю діви azzeri всі параметри!!!маючи автомобіль з км нуля і не маючи можливості переглянути км на ній, і роблять віру тільки в тако інструменти!!!!hihihihi................!!!
я б потреба cambire значення odom. на ці ecu.
мені цікаво,що робить читання з gallo2 також читаються журнали км?
існує sw, що пій мене виправляє?
у випадку, якщо я scodifica парз. відбувається, як edc16 fiat, що всі значення odometrici ви відновлюють?(може бути вихід)

я не gallo2 але буде підстав-й? для aquistarlo
дякую

carlo abarth
10-05-2013, 14:35
я забув soft ricalibrano в ecu бензину є дуже мало або майже немає.. уважні, якщо машина і газ є навіть у метатрона!!!я сподіваюся, що це допоможе україні ви коли-плутати ідеї...hihihihih!!!
привіт..йди за мною добре.....з галло-ви можете зробити це в ecu, так як закон ST10F280....я роблю з piasini і portanto екю діви azzeri всі параметри!!!маючи автомобіль з км нуля і не маючи можливості переглянути км на ній, і роблять віру тільки в тако інструменти!!!!hihihihi................!!!

motorsport
10-05-2013, 15:40
а я повідомила в mod підрахунку для ecu це знав навіть мій племінник hihiihihihihihi ;) ;)

obd75
10-05-2013, 15:58
motorsport: для komby обладнані,probblema ? для ecu hibryd,спеціальні інструменти коштують очі, і чесно кажучи, я ще не всі ці запити, щоб виправдати витрати, як правило.


карло abart:дякую за відповіді, ви підтвердили, що є? що я і підозрювала,я вважаю, що з галло v2 результат буде однаковим,я і не підозрював замість екю метану, в моєму випадку ? gpl, і я повинен перевірити, чи є дані odom.

дякую

carlo abarth
10-05-2013, 16:27
карло abart:дякую за відповіді, ви підтвердили, що є? що я і підозрювала,я вважаю, що з галло v2 результат буде однаковим,я і не підозрював замість екю метану, в моєму випадку ? gpl, і я повинен перевірити, чи є дані odom.

дякую

будь ласка, obd75..ми намагаємося відповісти .. так вичерпним питання, які ми сподівайтеся ..так професійно!!!якщо у вас є проблеми, зв'яжіться зі мною привіт!!!!!

legendaryslave
10-05-2013, 20:30
привіт..йди за мною добре.....з галло-ви можете зробити це в ecu, так як закон ST10F280....я роблю з piasini і portanto екю діви azzeri всі параметри!!!маючи автомобіль з км нуля і не маючи можливості переглянути км на ній, і роблять віру тільки в тако інструменти!!!!hihihihi................!!!
ви прямо в mariolo :cool:

carlo abarth
10-05-2013, 22:36
;)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zondra
16-05-2013, 01:31
однак, щоб зробити це екю, якщо пишіть якісь файли я можу зробити, я з програми, яку я я..

obd75
16-05-2013, 09:08
однак, щоб зробити це екю, якщо пишіть якісь файли я можу зробити, я з програми, яку я я..

дякуємо за disponibbilit?...
але sw, який дозволяє робити ці ecu ? класичний тип програми ecucalc,nyo4....
або ? розміщується всередині портативний тип греблі,загадка...
ті, хто має знання, які я,вони всі-частина palmanre або програміст спеціально для 5,6 типів ecu,
мені цікаво,а в тому, що існують програмісти типу gallov2, що порівняння роблять 700% ecu у pi?,
мати sw або навіть. що elabbori файл, ви повинні знижувати вартість інвестицій..

zondra
16-05-2013, 12:32
привіт obd немає, що спокійно не і ні одна програма з тих, ke ви думаєте, ви надішліть мені ваш файл, ви скажіть, км, що закони в ecu за допомогою діагностики ви я файл і прочитайте км в ecu, і ви побачите, що це працює.

carlo abarth
16-05-2013, 12:59
якщо і free статтю читати...а якщо і звільнили, дайте нам знати, як ви kiama ...!!!
привіт obd немає, що спокійно не і ні одна програма з тих, ke ви думаєте, ви надішліть мені ваш файл, ви скажіть, км, що закони в ecu за допомогою діагностики ви я файл і прочитайте км в ecu, і ви побачите, що це працює.

zondra
16-05-2013, 13:08
відправити їх одного, що робить їх тут, в палермо, не знаю, що за програма в сша.

msport (exil77grande)
16-05-2013, 19:53
відправити їх одного, що робить їх тут, в палермо, не знаю, що за програма в сша.

виправдання-то, що ви написали, що ви робите з вашою програмою?

zondra
16-05-2013, 20:34
я неправильно знаю, якщо використовується програма його або інше, але послав їх до amiko

carlo abarth
16-05-2013, 22:26
якщо для вас не проблема, все можна запитати, як ви kiama!!
я неправильно знаю, якщо використовується програма його або інше, але послав їх до amiko

obd75
22-05-2013, 17:58
привіт obd немає, що спокійно не і ні одна програма з тих, ke ви думаєте, ви надішліть мені ваш файл, ви скажіть, км, що закони в ecu за допомогою діагностики ви я файл і прочитайте км в ecu, і ви побачите, що це працює.

(я думав, що я відповів maevidentemente sar? uscitio з форуму без відправки повідомлення), щоб на цей раз я вирішив з колегою.. я не був присутній під час роботи,для? пам'ятайте, що час f? я його зловив, коли він працював на hibryda для км. був ecu, відкритого в багажнику, і те, що я зрозумів ? програміст читає і пише тільки журнали, які містять odometrico,не питайте мене, ім'я програміста, чому? є дні, що я намагаюся ricordalo,в будь-якому випадку ? той же, що використовується для komby

linus146
01-10-2013, 08:55
інструмент, який робить км в fiat в бд існує

obd75
01-10-2013, 10:47
існує кабель, який f? щось в komby,шукає, мабуть, я, що називається fiat km tool

linus146
01-10-2013, 17:36
fiat km tool тому тільки рамки

filetuning
20-04-2014, 22:56
так, але abrites commander 5.4 оригінальний li тому скрізь підрахунку ecu, а не тільки км, а також сервіс і читати безпосередньо з serial тіла і rivergina і scodifica разом майже у всіх сім'ях fiat

msport (exil77grande)
21-04-2014, 23:49
так, але abrites commander 5.4 оригінальний li тому скрізь підрахунку ecu, а не тільки км, а також сервіс і читати безпосередньо з serial тіла і rivergina і scodifica разом майже у всіх сім'ях fiat

ми чекаємо вашого втручання в розділі презентації, крім того, я пропоную вам поглянути на правила спасибі.