Старонка 1 з 4 123 ... АпошняеUltima
Вынікі з 1 па 10 з 34

Абмеркаванне: Адмова клапан EGR SID 202

  1. #1
    НАВІЧОК
    Дата Рэгістрацыі
    Sep 2012
    Паведамленні
    52

    Адмова клапан EGR SID 202

    Я прашу дапамогі на форуме, праблема з клапанам egr Ford Focus 1.8 115cv з ecu Siemens Sid 202.
    На практыцы аўтамабіль мае клапан цалкам туды і замяніць яго будзе каштаваць цэлае стан, я думаў, выключыць яе праз sw.
    Я зрабіў р? пошукаў і я знайшоў яшчэ адзін дыяпазон адрасоў (0555A0 - 055646) вельмі падобныя на тыя, sid803/a.
    Quanlcuno мне пу? сказаць, калі я на правільным шляху ці я дзе-cappellata рабіць гэта змяненне.

    файл крычы ляжыць у базе дадзеных форума

    вось спасылка
    http://www.professionalchiptuning.ne...5&d=1346863432

    Дзякуй

  2. #2
    Administrator L'avatar di msport (exil77grande)
    Дата Рэгістрацыі
    Jun 2012
    Болга
    Chiplandia
    Паведамленні
    калі я не памыляюся, мне казалі, і прыйшоў да высновы, што рашэнне аб sid 202 ці гэта была 206 было добра, як, напрыклад, sid 803 думаю, не хачу памыляцца, але вы можаце паспрабаваць.
    [IMG]http://bannerbreak*****/banners/3/563/135700419269659378.gif[/IMG]

  3. #3
    НАВІЧОК
    Дата Рэгістрацыі
    Sep 2012
    Паведамленні
    52
    Душы і мужнасці, я зрабіла тэст загружае карту клапан працягвае працаваць, як мінімум дыягназ аказваецца 25% да 2000 пра, аказваецца, зачынены.? у дыягностыцы мяне ўзнікаюць наступныя памылкі P1260 і P0606, але я не гарыць да змены у мяне індыкатар няспраўнасці рухавіка гарыць.
    Хацеў бы спытаць, калі стральба адной прамой лініі на картах egr я павінен зачыніць яго назаўжды?

    Я чытаў discussinone на sid 803, дзе вы казалі, што ен падобны таксама на sid 206, улічваючы, што я пачатковец, я яшчэ не ў сколкава? бачыць файлы, размешчаныя


    дзякуй Msport

  4. #4
    Administrator L'avatar di msport (exil77grande)
    Дата Рэгістрацыі
    Jun 2012
    Болга
    Chiplandia
    Паведамленні
    Сапраўды, я меў на ўвазе гэта абмеркаванне, але Ліна прама я не думаю, вырашыце хоць у гэтым выпадку я сказаў бы вам праверыць гэта.
    [IMG]http://bannerbreak*****/banners/3/563/135700419269659378.gif[/IMG]

  5. #5
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК L'avatar di giarras
    Дата Рэгістрацыі
    Jun 2012
    Болга
    panormus
    Паведамленні
    1,735
    вы testala, і мы заўседы былі ў курсе падзей.

  6. #6
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК L'avatar di lumaracing
    Дата Рэгістрацыі
    Sep 2012
    Болга
    фраттамаджоре (NA)
    Et
    40
    Паведамленні
    158
    virus1976 дайце нам ведаць, калі ўсе ў парадку змены з прамой Лініі

  7. #7
    НАВІЧОК
    Дата Рэгістрацыі
    Sep 2012
    Паведамленні
    52
    Факты есць p? тэст і я даю вам справаздачу:
    першы тэст-прамой лініі на клапан egr і абнуленне паказанняў panettoni, што я згадаў у першым пасце
    не гарыць ні адзін індыкатар клапан egr працуе толькі на мінімальных і на 10% толькі паскарае зачыняецца, аднак у дыягназе я наступныя памылкі P1260 і P0606

    Другі тэст: цэнтральны клапан у прамой лініі без змены panettoni
    вы acccende індыкатар MIL рухавіка не падымаецца вышэй 3000 абаротаў, і ў дыягназ, аказваецца, маецца няспраўнасць egr, і ніхто іншы памылкай. клапан аказваецца закрытым з фіксаваным адсоткам на 4%

    Трэцяе выпрабаванне: я выцягнуў прамой лініі на egr і змяненне panettoni не прыводзячы іх да нуля, але мінімальнае значэнне, не гарыць ні адзін індыкатар заўседы застаюцца памылкі P0606 P1260

    я не ведаю, pi? што паспрабаваць, калі хто-то мае ідэі ці прапановы, у мяне яшчэ машына пад рукой.
    дзякуй

  8. #8
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК L'avatar di giarras
    Дата Рэгістрацыі
    Jun 2012
    Болга
    panormus
    Паведамленні
    1,735
    і дзіўна, я праверыў коды, якія вы ад дыягназу, коды, якія адносяцца да эксплуатацыі, ахоўнай сігналізацыі або ў любым выпадку ? поспех у некаторых аўтамабілях наступныя:

    Выклікаць

    PCM выяўленыя падчас аўтаматычнага кіравання, што паказала-й? 3 кантрольная сума няправільная.

  9. #9
    НАВІЧОК
    Дата Рэгістрацыі
    Sep 2012
    Паведамленні
    52
    памылкі былі ложкі з дыягназам радавая я коды памылак па дыягностыцы адпавядаюць "corrupted memory area data" і "corrupted ECU eeprom"

  10. #10
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК L'avatar di giarras
    Дата Рэгістрацыі
    Jun 2012
    Болга
    panormus
    Паведамленні
    1,735
    Citazione Першапачаткова Напісаў virus1976 Visualizza Messaggio
    памылкі былі ложкі з дыягназам радавая я коды памылак па дыягностыцы адпавядаюць "corrupted memory area data" і "corrupted ECU eeprom"
    гэта ? тое, што кажа форд:


    P1260 - Ford
    Тып Трансмісіі - DTC вытворца кантраляваць - Вытворца Controlled
    Апісанне
    Крадзяжы знойдзены аўтамабіль нерухомы) Умовы
    Выклікаць
    PCM атрымання сігналу ад сістэмы ахоўнай сігналізацыі, што стан крадзеж адбылася.


    ах, я забыўся ..але з файлам крычы есць памылкі?

    код памылкі P0601 азначае, што паслядоўная сувязь не атрымалася, ўнутры кампутара, па крайняй меры, 6 разоў.
    Апошні раз рэдагавалася giarras; 12-10-2012 ў 14:45

Старонка 1 з 4 123 ... АпошняеUltima

Запіс

  • Ты вы не можаце ствараць новыя тэмы
  • Ты вы не можаце адправіць адказы
  • Ты вы не можаце адпраўляць ўкладання
  • Ты вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
  •