Вынікі з 1 па 6 з 6
  1. #1
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК L'avatar di giuseppe89
    Дата Рэгістрацыі
    Feb 2015
    Болга
    Неапаль
    Паведамленні
    494

    раздзел " інфармацыя аб antituning

    Я думаю, што стварыць раздзел, дзе вы кажаце ў antitunig,што такое, дзе яго можна знайсці і як raggirarlo карысным, калі не незаменным для тых карыстальнікаў, пачаткоўцаў, як я, якія не хочуць, каб шкоду, тупа.Можа быць, вы маглі б зрабіць спіс з Ecu, да якога вельмі асцярожныя, на нас рукі.

  2. #2
    Administrator L'avatar di admin
    Дата Рэгістрацыі
    May 2012
    Болга
    Eculandia
    Паведамленні
    708
    Citazione Першапачаткова Напісаў giuseppe89 Visualizza Messaggio
    Я думаю, што стварыць раздзел, дзе вы кажаце ў antitunig,што такое, дзе яго можна знайсці і як raggirarlo карысным, калі не незаменным для тых карыстальнікаў, пачаткоўцаў, як я, якія не хочуць, каб шкоду, тупа.Можа быць, вы маглі б зрабіць спіс з Ecu, да якога вельмі асцярожныя, на нас рукі.
    Пуй выкарыстоўваць раздзел " off limits аснове, адкрыць пост і, магчыма, напісаць "мадэлі блокаў кіравання з antituning", а значыць ен хоча, каб ставіць сваіх мадэляў, хто ведае ці хто меў вопыт

  3. #3
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК L'avatar di giuseppe89
    Дата Рэгістрацыі
    Feb 2015
    Болга
    Неапаль
    Паведамленні
    494
    Ок, дзякуй, адмін! што я і зраблю прама цяпер

  4. #4
    АКТЫЎНЫ КАРЫСТАЧ (OF) L'avatar di sportknight
    Дата Рэгістрацыі
    Снежань 2012
    Болга
    Маці
    Паведамленні
    1,423
    усе edc17 гатовыя, так што вы можаце дзяўбуць tprot ў любы час пасля абнаўлення мацярынскай кампаніі, нават калі першапачаткова гэта не было запланавана,

  5. #5
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК (OF)
    Дата Рэгістрацыі
    Травень 2012
    Паведамленні
    1,280
    Любы блок кіравання апошняга пакалення-гэта далікатны і, у любым выпадку есць блок абыходу для чытання (загрузкі, анты-цюнінг, пароль). Думаю, ен не вельмі карысны раздзел, на мой погляд, аднак, мы таксама бачым іншых, што яны кажуць.

  6. #6
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Верасень 2015
    Паведамленні
    190
    я думаю, гэта выдатная ідэя! я ніколі не меў справу з анты-цюнінг, але тэма мне цікава

Пазнакі для Гэтай Дыскусіі

Запіс

  • Ты вы не можаце ствараць новыя тэмы
  • Ты вы не можаце адправіць адказы
  • Ты вы не можаце адпраўляць ўкладання
  • Ты вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
  •