Сторінка 1 з 2 12 ОстаннєUltima
Результати 1-10 з 15
  1. #1
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Травень 2013
    Повідомлення
    469

    Car prog-корисна інформація-

    Привіт я хотів би відкрити цю тему, щоб прояснити p? використання цього інструменту...

    Для початку в тв A6 для читання eeprom 8sop в чому? пін 1?

  2. #2
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ (FO)
    Дата Реєстрації
    Січень 2013
    Повідомлення
    483
    Citazione Спочатку Написав Вже Visualizza Messaggio
    Привіт я хотів би відкрити цю тему, щоб прояснити p? використання цього інструменту...

    Для початку в тв A6 для читання eeprom 8sop в чому? пін 1?
    Привіт, зайдіть на ****** і напишіть у рядку пошуку "carprog тб a6 терморегулятори" перший результат, який знаходитесь ви бачите, підключення кабелю

  3. #3
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di Alessio93
    Дата Реєстрації
    Dec 2013
    Болга
    squinzano
    Повідомлення
    257
    так, але на супорта не говорить? !! що у мене теж проблеми, побачити, терморегулятори, тому що вони надали мені кабель з дроту всі одного кольору

  4. #4
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Травень 2014
    Повідомлення
    104
    якщо ви надали кабель з такого ж кольору стає проблемою..я можу тобі сказати, однак, що контакт 1 у eprom ? те, що c'? охорони, або якщо не з'? значок дивлячись на номери у eprom прямо (що можете читати..) n1 ? перший в лівому кутку.спробуйте прочитати і тоді тобі знаки..або шукати на ****** c'? навколо схема клемної колодки carprog-ви дохід в n?1

  5. #5
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ (FO)
    Дата Реєстрації
    Січень 2013
    Повідомлення
    483
    хлопці, на сайті codecard c'? схему і ви побачите, що n?1 супорт ? підключений до n? 8 роз'єму, що v? у carprog (я припускаю, що цей n? 1 повинен бути вирівняний на n? 1 eeprom (corregetemi, якщо я помиляюся) на мій адаптер в будь-якому випадку ? колір синій.
    Immagini Allegate Прикріплених Зображень

  6. #6
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Травень 2014
    Повідомлення
    104
    Це я перевірив на моєму 8 pin роз'єми відповідає n1 у eprom супорта... хоча в моєму випадку провід ? колір чорний

  7. #7
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Травень 2013
    Повідомлення
    469
    Citazione Спочатку Написав сиско Visualizza Messaggio
    хлопці, на сайті codecard c'? схему і ви побачите, що n?1 супорт ? підключений до n? 8 роз'єму, що v? у carprog (я припускаю, що цей n? 1 повинен бути вирівняний на n? 1 eeprom (corregetemi, якщо я помиляюся) на мій адаптер в будь-якому випадку ? колір синій.
    Було просто сумніваєтеся в тому, що я! До речі, я не зміг прочитати 95040, отже, я також сумніваюся, що функції

  8. #8
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Травень 2014
    Повідомлення
    104
    Citazione Спочатку Написав Вже Visualizza Messaggio
    Було просто сумніваєтеся в тому, що я! До речі, я не зміг прочитати 95040, отже, я також сумніваюся, що функції
    Як ви вже пробували це читати...чому? якщо не dissaldi пу? бути, що тобі не читати.

  9. #9
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Травень 2013
    Повідомлення
    469
    Не була відокремлена від пхд

  10. #10
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Травень 2013
    Повідомлення
    469
    Підтверджую! 8 pin jack pin-коду 1 супорта. Колір проводу синій

Сторінка 1 з 2 12 ОстаннєUltima

Теги для Цієї Дискусії

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •