Сторінка 1 з 2 12 ОстаннєUltima
Результати 1-10 з 17
  1. #1
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di mikyrace82
    Дата Реєстрації
    Jun 2013
    Повідомлення
    146

    Обхід електроблокування рульового управління концерну vag

    Автомобіль питання ? A6 2005 року. Хтось має схему або ? знаєте, як міст?

  2. #2
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di giuseppe1374
    Дата Реєстрації
    Травень 2013
    Болга
    Сицилія Катання
    Повідомлення
    408
    замок рульового колеса, то можна "міст" тільки в той момент, що ? відключається, якщо ви не можете вимкнути його. не се так

  3. #3
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ (OF)
    Дата Реєстрації
    Травень 2012
    Повідомлення
    1,280
    Citazione Спочатку Написав giuseppe1374 Visualizza Messaggio
    замок рульового колеса, то можна "міст" тільки в той момент, що ? відключається, якщо ви не можете вимкнути його. не се так
    Я згоден...

  4. #4
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di mikyrace82
    Дата Реєстрації
    Jun 2013
    Повідомлення
    146
    я спішився і відключається, даючи харчування на електродвигун. тепер, як я повинен вчинити?

  5. #5
    АКТИВНИЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di munro
    Дата Реєстрації
    Oct 2012
    Болга
    ЗЕМЛЯ
    Повідомлення
    1,207
    у відповідності з м? ви можете спробувати запустити струм на електродвигун з рэл? підрозділ, який його годує, як тільки включіть картина...ви повинні бачити? якщо це завод, зовні не v? в "конфлікт" з заводу поточної....
    але і чому треба робити цю операцію??
    Мотоцикліст, не створює черг, навіть в машині...
    у automoblista створює черги, навіть в русі...

  6. #6
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di mikyrace82
    Дата Реєстрації
    Jun 2013
    Повідомлення
    146
    ? був введений электроблокировка, я намагався з scodifica але нічого...я зняв стовбур, звільнив блокує рульове управління, і тепер не хотілося б, доведеться встановити все з ризиком знову зняти, враховуючи, що я чув, що якщо колеса не обходиться не включається, навіть картину.

  7. #7
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ (OF)
    Дата Реєстрації
    Травень 2012
    Повідомлення
    1,280
    Вибачте, але ви не можете зробити простий діагноз і подивитися, якщо c'? деякі проблеми...?Хоча картина не включена, ви зможете діагностувати щось і подивитися, якщо є проблеми... чому? колеса повинні бути закодована, так що не ? так само просто, як вважає манро.... Але потім, решта працює..? потужність акумулятора ? добре чи ? низький..? це також подивіться на багатофункціональний дисплей, поклав у центрі приладової панелі...

    Чому? на тих авто c'? датчик на акумулятор, який тебе контролює стан акумулятора, і вам передає інформацію на багатофункціональному дисплеї, якщо напруга ? низьким, також може не виконувати певні функції,...
    Востаннє редагувалось leandro89; до 22-01-2014 21:15

  8. #8
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Січень 2013
    Болга
    салерно
    Повідомлення
    351
    привіт, а тебе автомобіль? якщо я правильно пам'ятаю карти рульового управління має функцію immobilizatore,так ? маршрут, автомобіль не повинен відправитися

  9. #9
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di mikyrace82
    Дата Реєстрації
    Jun 2013
    Повідомлення
    146
    автомобіль не обходить я проклятий, электроблокировка...і ? він, що ? зламався...я зробив всі тести..

  10. #10
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di giuseppe1374
    Дата Реєстрації
    Травень 2013
    Болга
    Сицилія Катання
    Повідомлення
    408
    gi? тобі я написав вище ? марно, що є ви втратите час, замок можна обійти, тільки якщо ? у режимі? розблокований і я думаю, не ? у вашому випадку, якщо ви можете розблокувати його можна обійти його ? марно, що ви шукаєте і сподіваєтеся, рульового управління, з'єднується з can, а якщо ні ? підключений і працює машина, ви не частину, ви можете обійти його, коли ? басейн, або на гори і намагається розблокувати пристрій після bypassi або купіть новий та закодуйте вам пін-код

Сторінка 1 з 2 12 ОстаннєUltima

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •