Старонка 3 з 8 PrimaПерад 12345 ... АпошняеUltima
Вынікі 21-30 з 71
  1. #21
    Administrator L'avatar di msport (exil77grande)
    Дата Рэгістрацыі
    Jun 2012
    Болга
    Chiplandia
    Паведамленні
    прывітанне! не бачу абсалютна, дзе, па-твойму, мы заключаны толькі для прафесіяналаў, калі большасць аргументаў нараджаюцца менавіта ад пачаткоўцаў, як вы, так і простых аматараў, без майстэрні, якія просяць дапамогі або тлумачэнні, якія мы стараемся аператыўна дапамагчы ў мяжа можна,калі вы шукайце ў форуме есць раздзелы высокага ****llo культурнага казаць эбу, што на працягу некалькіх форумах, вы можаце знайсці, і гэта відавочна, што мы не можам пакласці абмеркавання ясна, нават для тых, хто нават не зарэгістраваны,мы просім толькі тое, што нашы карыстальнікі будуць пастаянныя, а не крок, таму што мэта складаецца ў тым, каб стварыць грамадства сапраўднай пры ўсіх сапраўдных лікаў, а не толькі сотняў удзельнікаў і некалькіх актыўных не ведаю, калі я растлумачу,калі вы маеце на ўвазе правілы 50 паведамленняў карысных кажу табе загадзя, што тыя, хто наведвае форум, і ўдзельнічае ў правільнай манеры, у абмеркаваннях нават не будучы прафесіяналам, дасягае іх без праблем, таму што ўсе павінны вучыцца ва ўсіх, і нават тых, хто не разумее вы можаце выкладаць што-то іншым,а калі вы маеце на ўвазе раздзел " off limits вы загадзя, што ў першую чаргу ў форуме, і ўсе бясплатна,усе не так, як яны робяць у іншых краінах, якія спрабуюць прадаваць у лічку тое, што мы прадстаўляем за выключэннем паслуг, якія будуць запатрабаваныя і якія не прапануюцца з боку супрацоўнікаў professionalchiptuning і, зноў прасіў і не прапанаваны, таму што ў любым выпадку мы дапамагаем усім, а калі вы хочаце зрабіць працу, і гэта відавочна, што вы плаціце, калі вы жаліцеся менавіта з тым, правілы дасягнення 50 паведамленняў карысных прабачце загадзя, калі я пішу ў манеры, трохі грубы, але ў маім форуме, я не дазваляю нікому ўваходзіць без груку,зрабіць propi зручныя і затым знікаюць, нават не прадставіцца або падзякаваць, такім чынам, у тых, хто добра адаптуецца ў адваротным выпадку я не магу дапамагчы вам больш часу,не вобразы нават, колькі чалавек павінен зрабіць за дзень, што нават не падпісваюць, і я звязаўся з вамі цікава, матэрыял, які знаходзіцца ў форуме, так, па-твойму, я адкрыў форум, размяшчаючы матэрыял толькі для тых, хто шукае ў інтэрнэце што-то і знаходзіцца тут?
    ты напісаў ад 2 дзен, не ведаю, калі вы чыталі трохі вакол і ўбачыў ****llo гэтага форуму дапамагчы і растлумачыць розныя пытанні іншых, каб не казаць банк дадзеных файлаў ori on lin, што яшчэ мы павінны пашырыць parechio прадастаўленне, вядома, паўтараю бясплатна (прабачце, калі гэта трохі).
    ты прымушаеш мяне зразумець, таму што, па-твойму, форум і арыентаваны больш на прыбытак?
    можа быць, па-твойму, хто гэта прафесіянал у прамысловасці і назад, каб карабель знайшлі і праводзіць час тут, што прысвячае вялікую частку падзяляючы лепей ведаць тых, хто мае патрэбу ці з тымі, хто не ведае, бітай і пытаецца інфармацыі павінны таксама зрабіць бясплатны курс, бо ўсе гэтыя дзеці, узброеныя пеўнік ад 30€ акрамя дурня, ужо значная частка кліентаў на рынку, робяць гэта нават добра, дзякуючы нам?
    мне шкада, але вы павінны імгненна перагледзець тое, што вы напісалі, і падумайце добра, перш чым пісаць у будучыні,добры працяг.
    [IMG]http://bannerbreak*****/banners/3/563/135700419269659378.gif[/IMG]
    IP

  2. #22
    НАВІЧОК L'avatar di afortunao
    Дата Рэгістрацыі
    Кастрычнік 2012
    Паведамленні
    28
    Я думаю ... я адчуваю, як стандартныя рэспектабельны 50 месцаў, перш чым вы можаце атрымаць доступ да змесціва форуму. Я прафесіянал у аўтамабільнай прамысловасці. У мяне есць вопыт у многіх галінах. Але я не ўся інфармацыя. І шмат чаго я даведаўся ў інтэрнэце і многае іншае я вучыцца. Калі форум тармозіць так, што яна можа даведацца пра яго, я не адчуваю сябе матываваным, каб падзяліцца сваім веданнем.

    Правілы павінны выконвацца, але я ведаю, што c'? што contatiempo, што ? контрпрадуктыўным для ўзбагачэння форум

    з павагай

    p.d.: перакладчык ******
    IP

  3. #23
    Administrator L'avatar di msport (exil77grande)
    Дата Рэгістрацыі
    Jun 2012
    Болга
    Chiplandia
    Паведамленні
    Citazione Першапачаткова Напісаў afortunao Visualizza Messaggio
    Я думаю ... я адчуваю, як стандартныя рэспектабельны 50 месцаў, перш чым вы можаце атрымаць доступ да змесціва форуму. Я прафесіянал у аўтамабільнай прамысловасці. У мяне есць вопыт у многіх галінах. Але я не ўся інфармацыя. І шмат чаго я даведаўся ў інтэрнэце і многае іншае я вучыцца. Калі форум тармозіць так, што яна можа даведацца пра яго, я не адчуваю сябе матываваным, каб падзяліцца сваім веданнем.

    Правілы павінны выконвацца, але я ведаю, што c'? што contatiempo, што ? контрпрадуктыўным для ўзбагачэння форум

    з павагай

    p.d.: перакладчык ******

    я шкадую, што вам трэба, каб падзяліцца сваім ведаць, з форума?
    можа быць, вам трэба запампаваць файлы ori банка дадзеных?
    можа быць, вам трэба спампаваць sw даступныя на форуме?
    магчыма, вам трэба паглядзець, накіроўвалыя з такой экран?
    калі вам гэта не трэба, дастаткова таго, што вы ўдзельнічаеце ў абмеркаваннях на форуме і ў самыя кароткія тэрміны дасягне карысныя паведамленні не верыце?
    многія замест таго, каб прыняць удзел скардзяцца, толькі не для таго, каб праглядзець або спампаваць, але, магчыма, гэта проста гэта, што цікавіць гэтых людзей?
    [IMG]http://bannerbreak*****/banners/3/563/135700419269659378.gif[/IMG]
    IP

  4. #24
    НАВІЧОК L'avatar di afortunao
    Дата Рэгістрацыі
    Кастрычнік 2012
    Паведамленні
    28
    можа быць, пераклад не ? добра, ? для гэтага, што вы не зразумелі тое, што я думаю.

    На гэтым форуме avr? шмат цікавых рэчаў даведаецеся, і я думаю, sar? дзяржава за кошт людзей, якія падзяліліся ў свой час. Вы думаеце, што ? усе гэта робіцца? Вы думаеце, вам не трэба больш? дапамога? Захоўваць sw? усе ckack? ..., вы думаеце, што мне патрэбныя некаторыя праграмы і не пу? атрымаць з любой кропкі інтэрнэту? ... можа быць, я дастаткова праграмнага забеспячэння, якое дапамагае людзям, якія наведваюць гэты форум., можа быць, я тымі, хто мае патрэбу ў дапамозе.

    Я кажу, кожны з нас мае наша веданне, і не адчуваюць сябе матываванымі, каб падзяліцца на форуме, што мне напісаць правіла 50 паведамленняў
    IP

  5. #25
    Administrator L'avatar di admin
    Дата Рэгістрацыі
    May 2012
    Болга
    Eculandia
    Паведамленні
    708
    У двух словах я скажу вам, што правіла 50 беспарадак і было зроблена, таму што " многія рэгіструюцца і не ўдзельнічаюць у жыцці форуму загрузцы праграмнага забеспячэння
    даступныя бясплатна, а нешта не бачыў яшчэ ў гэтым з майго боку азначае, прыходзяць у ваш дом, cacar.. і сысці паводзінаў, што тут не ідзе, так што калі вы сапраўды зацікаўлены 50 mess, удзельнічаючы ў канструктыўным іх афармленні на працягу некалькіх дзен, без мітусні.
    IP

  6. #26
    Administrator L'avatar di msport (exil77grande)
    Дата Рэгістрацыі
    Jun 2012
    Болга
    Chiplandia
    Паведамленні
    Citazione Першапачаткова Напісаў afortunao Visualizza Messaggio
    можа быць, пераклад не ? добра, ? для гэтага, што вы не зразумелі тое, што я думаю.

    На гэтым форуме avr? шмат цікавых рэчаў даведаецеся, і я думаю, sar? дзяржава за кошт людзей, якія падзяліліся ў свой час. Вы думаеце, што ? усе гэта робіцца? Вы думаеце, вам не трэба больш? дапамога? Захоўваць sw? усе ckack? ..., вы думаеце, што мне патрэбныя некаторыя праграмы і не пу? атрымаць з любой кропкі інтэрнэту? ... можа быць, я дастаткова праграмнага забеспячэння, якое дапамагае людзям, якія наведваюць гэты форум., можа быць, я тымі, хто мае патрэбу ў дапамозе.

    Я кажу, кожны з нас мае наша веданне, і не адчуваюць сябе матываванымі, каб падзяліцца на форуме, што мне напісаць правіла 50 паведамленняў

    я выдатна зразумеў тое, што вы напісалі, нават калі вы выкарыстоўвалі перакладчык і паўтараю,калі ты не патрэбна спампаваць sw,файлы,кіраўніцтва,каналы і многае іншае, што, як ты напісаў ты, вядома, збольшага ўжо ў вас есць, або вы можаце знайсці ў інтэрнэце і вы прафесіянал, які можа падзяліцца з намі сваім вопытам у розных пасаду, таму што ты так доўга па нашых правілах, і вы не ўдзельнічаеце ў абмеркаваннях на форуме і ў 3-4 дні, убачыў, што, як вы кажаце, вы прафесіянал вы нашмат перавысілі 50 паведамленняў карысныя?
    яшчэ да 50 паведамленняў размяшчаюць файлы врі ў базе дадзеных файлаў крычы, якая не прысутнічаюць нават гэта добра, што вы не хочаце ўдзельнічаць,не хочаце-правіла 50 паведамленняў, але' жальцеся, ты малайчына,гэта правілы, калі вам падабаецца, і так, у адваротным выпадку не ўдзельнічаць,зачынена, не па тэме.

    [IMG]http://bannerbreak*****/banners/3/563/135700419269659378.gif[/IMG]
    IP

  7. #27
    НАВІЧОК L'avatar di afortunao
    Дата Рэгістрацыі
    Кастрычнік 2012
    Паведамленні
    28
    Я выдатна разумею, чаму, каб навязаць гэта правіла, у чым, я проста спрабую прымусіць вас убачыць на адваротным баку. З другога пункту гледжання
    IP

  8. #28
    Administrator L'avatar di msport (exil77grande)
    Дата Рэгістрацыі
    Jun 2012
    Болга
    Chiplandia
    Паведамленні
    Citazione Першапачаткова Напісаў afortunao Visualizza Messaggio
    Я выдатна разумею, чаму, каб навязаць гэта правіла, у чым, я проста спрабую прымусіць вас убачыць на адваротным баку. З другога пункту гледжання
    дзякуй, я зразумеў, што вы хацелі б дапамагчы яшчэ і тым, хто мае патрэбу, але я паўтараю вам, што калі вы больш складаная, з першым у brevisimo даўно ты з нашых, ты таксама, і ўсе роўна мне хацелася б, ваша прысутнасць, бачыў, што ты кажаш, што быць прафесіяналам.
    [IMG]http://bannerbreak*****/banners/3/563/135700419269659378.gif[/IMG]
    IP

  9. #29
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК (OF)
    Дата Рэгістрацыі
    Травень 2012
    Паведамленні
    1,280
    Я згодны msport з гэтага новага правілы....
    IP

  10. #30
    НАВІЧОК
    Дата Рэгістрацыі
    Травень 2012
    Паведамленні
    28
    Я згодны з вамі, msport... я спадзяюся, што змагу дапамагчы на ўсіх тых, якія будуць патрэбныя...
    IP

Старонка 3 з 8 PrimaПерад 12345 ... АпошняеUltima

Запіс

  • Ты вы не можаце ствараць новыя тэмы
  • Ты вы не можаце адправіць адказы
  • Ты вы не можаце адпраўляць ўкладання
  • Ты вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
  •