Старонка 3 з 6 PrimaПерад 12345 ... АпошняеUltima
Вынікі з 21-30 54
  1. #21
    АКТЫЎНЫ КАРЫСТАЧ (OF) L'avatar di sportknight
    Дата Рэгістрацыі
    Снежань 2012
    Болга
    Маці
    Паведамленні
    1,423
    Я з bmw я далека

  2. #22
    Banned
    Дата Рэгістрацыі
    Sep 2012
    Болга
    Piemont
    Паведамленні
    432
    Citazione Першапачаткова Напісаў cicciogsr Visualizza Messaggio
    вы думаеце, аўтамабіль можна было купіць без svenarsi ў чым??
    і цяжка не ведаючы вашы магчымасці? і пасярэдзіне вы хочаце і ў якім стане знаходзіцеся...

    кожная машына мае свае недахопы..

    можа быць, toyota yaris з'яўляюцца тыя, якія сапраўды механікі бачаць вельмі мала, акрамя купонаў,...

  3. #23
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Кастрычнік 2012
    Паведамленні
    485
    Citazione Першапачаткова Напісаў legendaryslave Visualizza Messaggio
    блок кіравання, ламаючы дзверы,счаплення, далікатнай і вельмі цяжкі махавік trabballante, карту зрабілі, як вы павінны ўзяць менш, чым яе сестры,і мы ведаем гэта, таму што мы зрабілі тэст insieme.trapezi на падвескі rumorisi, помпа, счапленне, што рана ці позна пачынае губляць, вы skiodano выпускных калектараў, турбіны мае тэндэнцыю быць шумным, з класічным свісток або нават ламаецца, чыстая, выпадкаў помпа h20 grippata і ўсе distribbuzione і клапаны ветру, egr, што scassano шары, муфты кампрэсара якія стаяць трэскам і заўседы зламаныя усе важкія прычыны, каб не ўпадаць у alfa romeo.
    і ? таксама непрыемны на выгляд (джэрэмі кларксон)
    вы забыліся, што калі ў вас есць версіі еўра-4 з лапаткі зменных на разнастайнасці d' ўсмоктвання.... ты кончаны чалавек, так? трэба smadonnare 2 дня, каб цягнуць яго ўніз, змяніць яго і змясціць яго назад на....
    я ўладальнік 147 1.9 mjet 150cv.... я павінен сказаць, што вы ? праўда, усе, што вы сказалі,.... у мяне былі праблемы з палітры, я паставіў камплект счаплення ўзмоцнены, чаму? толькі карту slittava счапленне, я памяняў 2 верхнія рукавы і ніжняя рука (аўтамабілі з 112.000 км) я павернутым у электронным выглядзе l' egr, і я ўбачыў, што не ? ori, але перапрацаваны fiat.... але' c' ? сказаць 2 рэчы..... возьмем для параўнання нямецкіх канкурэнтаў, мы не гаворым аб цане.... gt з 6000 еўра вы атрымліваеце добры, стаўлю добра, 2007, 2008, і да 130/140.000 км ззаду.... audi a3 2003/04/05 знайсці ў 6500 еўра.... за 250000 км.... хоць карціна ў 99.999999% выпадкаў мае пашыраныя < .... затым???? мы хочам пачаць размову аб механіцы??? 2.0 tdi 140cv bkd разбівае галаву.... турбіны ламаюцца ўсе на ўсе.... махавікі і счаплення не кажаце пра гэта.... у 1.9 ? стрыманы.... але махавік і счапленне распадаецца.... затым??? 5-ступеністая скрынка перадач.... сення дзе пераход з 5 марс??? 2.0 tdi-143cv common rail разбівае ўсе помпы высокага ціску.... 2.0 tdi-170cv siemens.... ламаецца пьезо электрычныя..... што мы прымаем????? я аддаю перавагу egr, што ламаецца (я выключаю) змяненне впускных калектараў, пракласці выпускных калектараў.... ці падобныя рэчы.....
    затым??? калі мы хочам разгледзець прадукцыйнасці.... я ведаю, што jtdm fiat ? непераможны.... у мяне турбіна, калектары, франтальны інтэркулер, прамое выпускное адтуліну, інжэктараў, змененыя, ўзмоцненага счаплення, фільтр, панэль.... я 230cv.... лухта, што audi a3 або golf 5 я за

  4. #24
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Кастрычнік 2012
    Паведамленні
    485
    увогуле, я рады, што мая nasona.... я настойліва рэкамендую gt... есць праблемы, якія вырашаюцца легка і з poki еўра....

  5. #25
    Banned
    Дата Рэгістрацыі
    Sep 2012
    Болга
    Piemont
    Паведамленні
    432
    Citazione Першапачаткова Напісаў rego88 Visualizza Messaggio
    увогуле, я рады, што мая nasona.... я настойліва рэкамендую gt... есць праблемы, якія вырашаюцца легка і з poki еўра....
    калі ў пярэдніх колаў пайшоў, тормазы, счапленне, усе амартызатары.. шыны...
    я не думаю, што не некалькі еўра вырашае.....
    але калі ne f? мінімум 2000 еўра...

  6. #26
    АКТЫЎНЫ КАРЫСТАЧ (OF) L'avatar di sportknight
    Дата Рэгістрацыі
    Снежань 2012
    Болга
    Маці
    Паведамленні
    1,423
    не ? сказаў, што яна мае ўсе тыя праблемы,...
    у 147 мой швагер, напрыклад, з 120000km па-ранейшаму мае рычагі арыгінальныя... есць passat, які ў 100000 іх ужо маюць? мяняюцца 2 разы...

  7. #27
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК L'avatar di cicciogsr
    Дата Рэгістрацыі
    Jun 2012
    Болга
    Sicily
    Паведамленні
    428
    хлопцы, тое, што я ? 2007 года і 65000 км..

  8. #28
    АКТЫЎНЫ КАРЫСТАЧ (OF) L'avatar di sportknight
    Дата Рэгістрацыі
    Снежань 2012
    Болга
    Маці
    Паведамленні
    1,423
    вельмі добра!!! усе-ткі вы думаеце? прыемна глядзець і ездзіць

  9. #29
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК L'avatar di cicciogsr
    Дата Рэгістрацыі
    Jun 2012
    Болга
    Sicily
    Паведамленні
    428
    я думаў вы.. мы не хочам, каб падумаць, каб недалека і зразумець, што паста ? зрабіў уладальнік зараз я вам стаўлю "farfallette" у галаве...на 16v

  10. #30
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Травень 2013
    Болга
    Ареццо - Фларэнцыя
    Паведамленні
    961
    калі впускной калектар заўседы застаецца чыстым (EGR зачынены) клапаны завіхрэнні не парушаюць, то адзін пу? заўседы заблакаваць адкрытыя і пакінуць іх па-ранейшаму устаноўлены, цыкл lavorio такім чынам, памяншаецца да крайнасці!

Старонка 3 з 6 PrimaПерад 12345 ... АпошняеUltima

Запіс

  • Ты вы не можаце ствараць новыя тэмы
  • Ты вы не можаце адправіць адказы
  • Ты вы не можаце адпраўляць ўкладання
  • Ты вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
  •