Старонка 1 з 6 123 ... АпошняеUltima
Вынікі з 1 па 10 з 54
  1. #1
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК L'avatar di cicciogsr
    Дата Рэгістрацыі
    Jun 2012
    Болга
    Sicily
    Паведамленні
    428

    дэфекты, выяўленыя на alfa GT

    Прывітанне, хлопцы, я хацеў бы ведаць, для тых, хто мае pi? вопыт у мяне ў праблемах, якія ўзнікаюць на alfa GT з рухавіком mjet 16v 150 л. з.. я слухаю з задавальненнем... дзякуй

  2. #2
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Май 2013
    Паведамленні
    90
    думаю, што у яго тыя ж праблемы, у 147 - 156..

  3. #3
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК (OF) L'avatar di motorsport
    Дата Рэгістрацыі
    Студзень 2013
    Болга
    кампанія
    Паведамленні
    1,110
    прывітанне ciccio,у гэтай спасылцы Знаходзіцеся Думкі, водгукі і каментары...валюты!!

    http://auto.ciao.it/Opinionisulprodo...nctive__574122
    Вы сапраўды не зразумелі што-тое, пакуль вы не ў стане растлумачыць гэта сваей бабулі (Эйнштэйн)

  4. #4
    АКТЫЎНЫ КАРЫСТАЧ (FO) (OF) L'avatar di legendaryslave
    Дата Рэгістрацыі
    Снежань 2012
    Болга
    RAIANO(AQ)
    Et
    43
    Паведамленні
    1,985
    блок кіравання, ламаючы дзверы,счаплення, далікатнай і вельмі цяжкі махавік trabballante, карту зрабілі, як вы павінны ўзяць менш, чым яе сестры,і мы ведаем гэта, таму што мы зрабілі тэст insieme.trapezi на падвескі rumorisi, помпа, счапленне, што рана ці позна пачынае губляць, вы skiodano выпускных калектараў, турбіны мае тэндэнцыю быць шумным, з класічным свісток або нават ламаецца, чыстая, выпадкаў помпа h20 grippata і ўсе distribbuzione і клапаны ветру, egr, што scassano шары, муфты кампрэсара якія стаяць трэскам і заўседы зламаныя усе важкія прычыны, каб не ўпадаць у alfa romeo.
    і ? таксама непрыемны на выгляд (джэрэмі кларксон)
    у той час як іншыя будуць па-ранейшаму кажам пра нас, мы ўжо вырашылі праблему
    GARAGE0864 ԼЄƓЄƝƊƛƦƳƧԼƛVЄ

  5. #5
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК (OF) L'avatar di motorsport
    Дата Рэгістрацыі
    Студзень 2013
    Болга
    кампанія
    Паведамленні
    1,110
    legend, што вы-дэ-назад'??...... вы павінны адмовіцца каштуе машына??
    Вы сапраўды не зразумелі што-тое, пакуль вы не ў стане растлумачыць гэта сваей бабулі (Эйнштэйн)

  6. #6
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Студзень 2013
    Паведамленні
    113
    Citazione Першапачаткова Напісаў legendaryslave Visualizza Messaggio
    блок кіравання, ламаючы дзверы,счаплення, далікатнай і вельмі цяжкі махавік trabballante, карту зрабілі, як вы павінны ўзяць менш, чым яе сестры,і мы ведаем гэта, таму што мы зрабілі тэст insieme.trapezi на падвескі rumorisi, помпа, счапленне, што рана ці позна пачынае губляць, вы skiodano выпускных калектараў, турбіны мае тэндэнцыю быць шумным, з класічным свісток або нават ламаецца, чыстая, выпадкаў помпа h20 grippata і ўсе distribbuzione і клапаны ветру, egr, што scassano шары, муфты кампрэсара якія стаяць трэскам і заўседы зламаныя усе важкія прычыны, каб не ўпадаць у alfa romeo.
    і ? таксама непрыемны на выгляд (джэрэмі кларксон)
    у некаторых рэчах я не падзяляю вашы думкі, але таксама мае некаторыя вартасці гэтага аўто

  7. #7
    АКТЫЎНЫ КАРЫСТАЧ (OF) L'avatar di sportknight
    Дата Рэгістрацыі
    Снежань 2012
    Болга
    Маці
    Паведамленні
    1,423
    ну,скажам, тыя ж недахопы, што яны трохі усе аўтамабілі

    а ў мяне есць альфа 159, шчыра кажучы,у нас 2 у сям'і 150cv маей і 120cv майго бацькі, і мы абодва soddisfattissimi ад 3-х гадоў, чаму? мы зрабілі толькі купоны!!! вазьміце яго і не пашкадуеце, нават, чаму? ездзіць ? відовішча,асабліва, калі q2...

  8. #8
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК L'avatar di cicciogsr
    Дата Рэгістрацыі
    Jun 2012
    Болга
    Sicily
    Паведамленні
    428
    Citazione Першапачаткова Напісаў legendaryslave Visualizza Messaggio
    блок кіравання, ламаючы дзверы,счаплення, далікатнай і вельмі цяжкі махавік trabballante, карту зрабілі, як вы павінны ўзяць менш, чым яе сестры,і мы ведаем гэта, таму што мы зрабілі тэст insieme.trapezi на падвескі rumorisi, помпа, счапленне, што рана ці позна пачынае губляць, вы skiodano выпускных калектараў, турбіны мае тэндэнцыю быць шумным, з класічным свісток або нават ламаецца, чыстая, выпадкаў помпа h20 grippata і ўсе distribbuzione і клапаны ветру, egr, што scassano шары, муфты кампрэсара якія стаяць трэскам і заўседы зламаныя усе важкія прычыны, каб не ўпадаць у alfa romeo.
    і ? таксама непрыемны на выгляд (джэрэмі кларксон)
    я ведала, што tene! cos?... s? усе яны недасканалыя ...? рана ці позна стары "брава" я павінен змяніць .. я не магу ісці на працу з гусенічны..

  9. #9
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Травень 2013
    Болга
    Ареццо - Фларэнцыя
    Паведамленні
    961
    я gt мяне б з зачыненымі вачыма, сядзенняў ўражлівыя! аздабленне ? альфа і рухавік ідзе без расшчаплення ланцуга заўчасна (гл bmw), разбіць выпрабаванні (гл vw), мяняць інжэктары piezo (гл mercedes) і cos? далей. па-мойму праблем больш? маргінальныя пераважная большасць аўто ў продажы!

  10. #10
    Banned
    Дата Рэгістрацыі
    Sep 2012
    Болга
    Piemont
    Паведамленні
    432
    Citazione Першапачаткова Напісаў SandroMarciano Visualizza Messaggio
    я gt мяне б з зачыненымі вачыма, сядзенняў ўражлівыя! аздабленне ? альфа і рухавік ідзе без расшчаплення ланцуга заўчасна (гл bmw), разбіць выпрабаванні (гл vw), мяняць інжэктары piezo (гл mercedes) і cos? далей. па-мойму праблем больш? маргінальныя пераважная большасць аўто ў продажы!

    рухавік GT не ланцуг.. і нават інжэктары piezo ўстаноўлены на ecu CP

    мы кажам, што дэфекты кузава GT, што пагаршае раней часу... - ы? шыны нізкіх і колы вялікія есць і горш...

    счаплення, які доўжыцца ледзь... вырашаецца спакойна з узмоцненай...

    вядома EGR закрыцці праблемы вырашаны таксама для SWIRL

    яшчэ problemoni не мае, калі добра....
    ? заўседы fiat, для якога розныя сухарыкі і інш... нармалевыя...

    фарсункі і помпа доўжацца.... калі не ўзяць вады, без вашага ведама...

    не ? у параўнанні, напрыклад, 120d.... катэгорыя зборкі, чым, як кошт, таксама выкарыстоўваецца...

Старонка 1 з 6 123 ... АпошняеUltima

Запіс

  • Ты вы не можаце ствараць новыя тэмы
  • Ты вы не можаце адправіць адказы
  • Ты вы не можаце адпраўляць ўкладання
  • Ты вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
  •