Результати 1-3 з 3

Обговорення: проблеми wellon

  1. #1
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Травень 2013
    Болга
    СІРАКУЗИ
    Повідомлення
    11

    проблеми wellon

    привіт, я недавно купив wellon вище згадано, коли я свідчення х, як st 95160 закон добре перо, коли за винятком більш 2kb додає рядок, а потім scodificatori не визнають, ви знаєте, що я можу помилятися в налаштування? або vellon ж і поганий, я пробував всі види налаштувань, serial eprom, я переустановив програмне забезпечення, оновлюються, та ін, хто має добре серце відповісти мені? спасибі .

  2. #2
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Травень 2013
    Повідомлення
    190
    у мене wellon ? у мене така ж проблема, навіть scarricando aggirnamenti безпосередньо від wello проблема не вирішена, я вважаю, що це недолік.
    я обійшов мови за допомогою невеликої програми hexwork, що дозволяє selezzionare частина файлу (в нашому випадку останній рядок) і обрізати,а файл зменшується до справедливої вартості. мені шкода? зараз я не можу розміщати hexwork пк, де ? в даний момент не'? у моєму розпорядженні, дивіться, якщо хто-то в форумі, ви пу? допомогти.
    може бути, навіть edit упа має ця функція різання файлів, але я не впевнений.

  3. #3
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Травень 2013
    Болга
    СІРАКУЗИ
    Повідомлення
    11
    Спасибі, дуже obd75 також я зробив все, хтось сказав мені, що vellon закону, а також випадкова система або щось, що я не дуже добре розумію, все-таки думаю, що essattamente, як ви робите, я не впевнена, що мені це програмка, привіт

Теги для Цієї Дискусії

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •