Сторінка 1 з 3 123 ОстаннєUltima
Результати 1-10 з 23
  1. #1
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    May 2014
    Повідомлення
    151

    погляд карту astra 1.7 cdti від укладачів відомо з моїх частин

    всім привіт
    я вам розповім трохи історії, і чому я публікую цей файл тут edc16c9 694_476
    тоді я практично зробив зіставити моя astra,як я вже писав у цьому форумі, від відомого упорядника в регіоні "східній"....

    людина дуже серйозний, коли, здається, говорив дуже різні люди, etc... змушує мене любили, там я йду, і мені відкриває ебу і змушує мене туристичне BDM 1-й раз..... в моїй astra ебу і біля колісної ніші,потім, коли віск монтувати і демонтувати колеса з втратою часу і сонячних опіків,з урахуванням сильних гальмувань під час тестування.... весь шлях, незважаючи на я зробив близько 3 файлу, і машина пішла дуже добре,я повернуся додому гарні тихому місці, робить кілька тяг, щоб побачити, якщо такі проблеми відновлення і, здавалося, не було,навіть якщо тяги занадто багато, тому що тут, в сицилії було літо з 42? градусів на шосе, і я не хочу "м" нічого......... одного вечора, повертаючись додому, я , воску, досить прямий, і я думаю, "мо тепер прасування, гостинний куточок з усього, і ми бачимо, як тому".... ну і тут починаються проблеми...машина, яка йде в recovery, як тільки я їй 180-200 в 5а на 4500-4600 обертів...

    той контакт, повідомляючи проблем, і він говорив мені, але немає ? неможливо,не ? питання, карту, іншої машини збігатися з вашою (тієї ж hw і sw) має таку ж карту і друк tot км год без проблем і ін.... але в будь-якому випадку йду,в той же час я можу збільшити трохи тяга зверху (скажімо, 3200, тоді я можу спасти нижньої пари, бо кожен, як правило, ковзання зчеплення... повернення колеса ебу etc (каже, що через obd не міг зробити, ne читати ні писати) я вітаю його я ділю на моє місце,спробуйте ще раз гірше і гірше...практично, якщо я більше 5-10 секунд таблетка 5а більше 4 тисяч оборотів, йдете в recovery для скидання надлишкового тиску турбо (p0234-5А)....

    його, нагадаємо, повернувся в моє місто, і мені назад дивитися ? неможливо,карту ? ідеальне....я був впертим, ми згодні на інший день,ми, озираючись назад і спробуємо добре 5 файлів (завжди montanto і smontanto колесо і крило,тому що завжди був в bdm)...навіть мені не спробувати його сказати, "менше, ніж оригінал", як значення, а насправді машина пішла на піаніссімо...але помилка ? вискочив ж,навіть якщо після більше часу, що я був в планшеті, скажімо, на 20-25 секунд (до, замість, після 5-10 секунд давав помилку), я знову береться файл, з яким я прибув, тобто у відповідності з тим, посилений зверху) і каже мені, щоб перевірити наступні речі:

    -датчик map (змінено)

    -труби, депресії (змінюються,один був зламаний, але не ? нічого не змінили)

    -електромагнітний клапан pierburg (той, який регулює депресії відправити all' привід для змінною геометрією,змінилися навіть це без результатів)

    -зніміть турбіну і очистіть змінною геометрією від morchie і накипу (зроблено? правда, була досить брудною,я покращив ,але я ще не вирішив проблему)

    -westgate (що ? привід змінної геометрії,перевірив,чистий і змазаний і йде відмінно говорить мені, механік)

    все маю на увазі, що виконані всі перевірки і заміни деталей , і мені приходить говорити,сара турбіни,ви повинні змінити його...... і тут я починаю, наприклад, стали підозрілими,тому що турбіна не горить оливкової олії, стовп ідеальне , ідеальне робоче колесо , ні однієї гри, навіть millimetrico...
    я роблю те фальшиво, і я роблю надіслати вихідний файл-ліжко в bdm і файл, який я все (навіть якщо ви rivelera по-іншому) тепер усе через нього, а незабаром після того, як я авто-читаю карту через obd з mpps v13, і я порівнюю зі зміненим файлом, що я був відправлений нього...

    ну, що сказати, між двох змінених файлів, "мій" ліжко, бд і "" написаний в bdm, є речі, абсолютно протилежні,зміни, внесені в капусту,табличних, які, здається, зроблені з 5-річної дитини, речі, торкніться тут і без сенсу... тепер я докладаю тут всі файли, спочатку bdm, змінено bdm, і зміна ліжка в бд від мене... і ми бачимо, що він виходить від справжніх експертів
    File Allegati Файл Вкладення

  2. #2
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    May 2014
    Повідомлення
    151
    а якщо порівняти з цим, то ліжко в бд, схоже, змінені зроблені так, "правильний".... може мене неправильно, щоб відправити файли ? перо hw і sw у тих, хто послав йому відповідають (оригінал BDM і змінений написав bdm) (694_476)

    http://www.professionalchiptuning.ne...html#post10894

  3. #3
    АКТИВНИЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di ugoboss
    Дата Реєстрації
    Sep 2013
    Болга
    FR
    Повідомлення
    1,825
    я можу вам гарантувати, що ця машина, прочитати по bdm і послідовний з mpps може дати вам ті відмінності, які ви бачите, не знаю вже чому, але ? сталося зі мною, що стосується карту на мою скромну попередження може дати аномалія, ви provatyo з оригіналом? звичайно, не помилка, то прошу, але, скільки ви споживаєте цю машину?
    уго ---- президент A.E.P.

  4. #4
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    May 2014
    Повідомлення
    151
    Citazione Спочатку Написав ugoboss Visualizza Messaggio
    я можу вам гарантувати, що ця машина, прочитати по bdm і послідовний з mpps може дати вам ті відмінності, які ви бачите, не знаю вже чому, але ? сталося зі мною, що стосується карту на мою скромну попередження може дати аномалія, ви provatyo з оригіналом? звичайно, не помилка, то прошу, але, скільки ви споживаєте цю машину?
    ви pero ці відмінності між тим, ліжко в послідовний мене (але завжди з зареєстрований), а то тема тут, на форумі .орі 694_476 ? ідентичні
    звичайні 4 зміни карти педалей,час,rail , egr ще щось із драйверів.... але типу лямбда,кількість ін'єкцій,тиск турбо і т. д. збігаються повністю,так само, як я говорив зареєстрований,тобто, те, що тиск турбо не торкнувся її карту....
    але машина йде добре,якби не було цієї проблеми, recovery для скидання надлишкового тиску turbo.... я не пробував з оригіналом,тому що я точка, зрозуміло, знаю, якою писати,оскільки, звичайно, файл FLASHASTRA1originale ? абсолютно відрізняється від того, що ліжко від мене в бд.... я міг би замість цього написати 694_476 форуму,які на мою думку ? правда .- орі... ти відкрити на ecm цей форум і читати obd і ви побачите, що все сходиться
    на витрата не можу поскаржитися... ? все-таки "старий" 1.7 isuzu, в місті з 20 євро, я роблю близько 200 км з ходи залежить (не повільно і не занадто швидко), в той час як на шосе в 130 я 240km кожні 20€ без проблем...також розраховує, що ? 5-ступінчаста мій

  5. #5
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Травень 2012
    Болга
    мессіна
    Повідомлення
    478
    Для мене оригінал, що ви послали, не ? правильно, також дають 35 % на час мені не здається нормальним.
    Не торкаючись обмежувачі turbo, мені здається, нормально, що з усім, що дизельне паливо, тиск турбо йде з-під контролю.
    Для мене карту було б смішно, якщо не я неправильно порівняти його з вихідним файлом

  6. #6
    АКТИВНИЙ КОРИСТУВАЧ (FO) (OF) L'avatar di legendaryslave
    Дата Реєстрації
    Dec 2012
    Болга
    RAIANO(AQ)
    Et
    43
    Повідомлення
    1,985
    bisognorebbe мати ori правильно (для порівняння-так ви не прийдете до висновку,
    у той час як інші будуть як і раніше говоримо про нас, ми вже вирішили проблему
    GARAGE0864 ԼЄƓЄƝƊƛƦƳƧԼƛVЄ

  7. #7
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    May 2014
    Повідомлення
    151
    Citazione Спочатку Написав franco75 Visualizza Messaggio
    Для мене оригінал, що ви послали, не ? правильно, також дають 35 % на час мені не здається нормальним.
    Не торкаючись обмежувачі turbo, мені здається, нормально, що з усім, що дизельне паливо, тиск турбо йде з-під контролю.
    Для мене карту було б смішно, якщо не я неправильно порівняти його з вихідним файлом
    та насправді я теж думаю, що оригінальний файл, який послав мене, не ? правильно... а ? правильно, знайденим тут, на форумі,тобто це... так що ви повинні порівняти читати obd.rar з цим, і ви побачите, що вони ідентичні, а зміни, зроблені, здається, зроблені з політики.... http://www.professionalchiptuning.ne...html#post10894
    чому вам не здається нормальним, 35%?? fumacchia трохи, звичайно,особливо за 3000mila кіл,але нічого перебільшені... є певні tdi, які, здається, йдуть у вугілля.... весь шлях я зробив невеликий тест з seat 1.9 tdi на карту, і я дав йому велику кількість шляху,може бути, занадто багато....
    за допомогою діагностики opcom, як тиск у мене кожен раз в 1.5 піку , а 1.25-1.3 константи 4 тисяч оборотів... ви підніміть трохи тиск турбо після того, як я чистив геометрію турбіни...тут є моє відео, в якому ви бачите тиск (до чищення геометрії)


  8. #8
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    May 2014
    Повідомлення
    151
    Citazione Спочатку Написав legendaryslave Visualizza Messaggio
    bisognorebbe мати ori правильно (для порівняння-так ви не прийдете до висновку,
    у мене hw і sw 694_476.... тепер тут, на форумі, є .орі з цими кодами,і, здається, правильний,тому, що точно відповідає безліч значень не зворушені, в карту...

  9. #9
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Травень 2012
    Болга
    мессіна
    Повідомлення
    478
    Я порівняно навіть з тим, у форумі, карту часів для мене кроком надмірно, навіть з цим файлом я відзначаю з кроком 35%.
    По мені, так у вас теж дизель на замовлення

  10. #10
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    May 2014
    Повідомлення
    151
    Citazione Спочатку Написав franco75 Visualizza Messaggio
    Я порівняно навіть з тим, у форумі, карту часів для мене кроком надмірно, навіть з цим файлом я відзначаю з кроком 35%.
    По мені, так у вас теж дизель на замовлення
    ви мапу часу ? єдине, що ці надбавки в розмірі 35% у порівнянні з двома іншими орі (форум) і FLASHASTRA1originale
    за рахунок, що ми навіть трохи заздалегідь уприскування,так що я не думаю, як всі, дизель "кинув" порожній.... та тому, що не кидаєте, тільки дим і ? зупиняється...на високих йде дуже добре, на мій смак.... тільки те, що йде на захист

Сторінка 1 з 3 123 ОстаннєUltima

Теги для Цієї Дискусії

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •