Сторінка 1 з 4 123 ... ОстаннєUltima
Результати 1-10 з 33

Обговорення: Carsdoft 7.4 mercedes

  1. #1
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    May 2014
    Болга
    асті
    Повідомлення
    99

    Carsdoft 7.4 mercedes

    Привіт всім,

    я хотів би знати вашу думку про carsoft mercedes 7.4.

    Я взяв мультиплекс 7.4 для вирішення і контролю за проблема витрата палива мого w203 sportcoupe 2003 року.

    переконаний, відображати дані в блоці управління двигуном (edc16) я мав сумний доказів, що не з'єднується з ебу.

    Я бачу добре і майже всіх інших... в тому числі передач автомобілів, які я б ніколи не сказав, читати...

    Ви думаєте, чи є спосіб зробити це ? може бути, переміщаючи висновків роз'єму ??? я і підозрювати, що це тільки питання мультиплексування, напевно, бачили, що версія 7.4 повинні прочитати всі машини до 2004 року...


    ви думаєте у мене є надія щось зробити????


    Спасибі всім

  2. #2
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    May 2014
    Болга
    асті
    Повідомлення
    99
    azz, скільки відповідей !!! DOHHH

  3. #3
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Jul 2012
    Повідомлення
    127
    Citazione Спочатку Написав corland Visualizza Messaggio
    azz, скільки відповідей !!! DOHHH
    привіт, дивно, що ви не з'єднує повинні йти добре з 1996 - 2004

    з autocom потім побачити милі речі, з das всі....

  4. #4
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    May 2014
    Болга
    асті
    Повідомлення
    99
    Citazione Спочатку Написав isfedale82 Visualizza Messaggio
    привіт, дивно, що ви не з'єднує повинні йти добре з 1996 - 2004

    з autocom потім побачити милі речі, з das всі....
    дякую за відповідь
    насправді я взяв тільки тому, що я сподівався побачити щось про gl форсунок.. але не з'єднується ні з однією з ебу!!
    що стосується autocom... я навіть те,.. це дуже добре. Але нічого про те, що мені потрібно!
    Після того, як я змінив swirl у мене серйозні проблеми, витрата палива. перед тим, як переробити ебу я хотів зрозуміти, що відбувається, до 2000 об, де, здається, занадто жирна..

  5. #5
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Jul 2012
    Повідомлення
    127
    Citazione Спочатку Написав corland Visualizza Messaggio
    дякую за відповідь
    насправді я взяв тільки тому, що я сподівався побачити щось про gl форсунок.. але не з'єднується ні з однією з ебу!!
    що стосується autocom... я навіть те,.. це дуже добре. Але нічого про те, що мені потрібно!
    Після того, як я змінив swirl у мене серйозні проблеми, витрата палива. перед тим, як переробити ебу я хотів зрозуміти, що відбувається, до 2000 об, де, здається, занадто жирна..
    здрастуйте, у нас на w203 седан, але edc15, форсунки не бачу їх з autocom. у мене проблеми на ezs виявляються tt ключі відключені

  6. #6
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Jul 2012
    Повідомлення
    127
    s?екструдованого алюмінієвого профілю проблеми, які ви

  7. #7
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    May 2014
    Болга
    асті
    Повідомлення
    99
    Citazione Спочатку Написав isfedale82 Visualizza Messaggio
    s?екструдованого алюмінієвого профілю проблеми, які ви
    проблема легко і просто !!! зняли swirl і egr... все ідеально. але втрати продуктивності і витрати палива, і високий. Особливо під режим, повний турбіни, де відомо, диму та зниження продуктивності. Я думаю, що після вимикаючі swirl механічно, а не карту, допоміг.. але, перш ніж діяти на тиску в рампі і на обмежувачі крутного моменту я хотів бути впевнений, не мати якісь форсунки в протифазі. Важко сказати... і йти в mercedes буде служити мало бачив, що вони не враховують цей тип змін, та їх кошторис на ремонт був близько 1800 євро.... немислимо !!

    ебу і edc16. і кошти є nag5... тому, перш ніж будь-які зміни я хотів би вивчити, чому, і зрозуміти, як змінити кожну деталь, не йти в суд... що я ненавиджу робити апріорі без мінімальної визначеності теоретичні!!!!

    на жаль, я спитав ще раз думку тих, хто, можливо, має більше досвіду... але ніхто не коли-небудь хотілося поділитися думкою ! так виглядає.. між тим, я зробив більше 10000 км і все, і стабільною. Навіть я помітив, що споживає менше, утримуючи двигун вище 2000 оборотів. І бортовий комп'ютер, очевидно, приймає метелики.. навіть показує витрата палива найближчі 20 за літр, якщо я не піду, навіть з вітром на користь вище 13.... перебільшення !!! у кращі часи я завжди був у найближчому до 16..

  8. #8
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Jul 2012
    Повідомлення
    127
    привіт тоді swirl і egr спочатку ви повинні закрити їх від першої карті їх механічно, приносить у дисбаланс.( я кажу за те, що я зрозумів з форуму). раніше споживання було добре, і відповідь?
    вибачте, 1800 кошторису робіт, які повинні були зробити на машині? з autocom не можу бачити значення датчик витрати повітря, тиску в магістралі rail ec...***** і веде себе в обмін 5 наг
    що помилки мають блоки управління ?скільки км машина? як трансмісійне масло nag5?

  9. #9
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    May 2014
    Болга
    асті
    Повідомлення
    99
    Citazione Спочатку Написав isfedale82 Visualizza Messaggio
    привіт тоді swirl і egr спочатку ви повинні закрити їх від першої карті їх механічно, приносить у дисбаланс.( я кажу за те, що я зрозумів з форуму). раніше споживання було добре, і відповідь?
    вибачте, 1800 кошторису робіт, які повинні були зробити на машині? з autocom не можу бачити значення датчик витрати повітря, тиску в магістралі rail ec...***** і веде себе в обмін 5 наг
    що помилки мають блоки управління ?скільки км машина? як трансмісійне масло nag5?
    у egr вже закритої карті ... swirl, на жаль, немає. у мене були деякі проблеми з damos і невпевненості, але я не зняті. У 1800 євро, санвузол, колектори, опори двигуна, блок управління додаткового обігрівача і передпускового підігріву. Всі речі, які я вже виправили ... половина має 300000km... за те, що я не смію змін, не будучи впевнений. Але це ідеальний варіант і не споживає масла, нічого. обмін був перероблений 100000 км назад... так все добре . значення їх я бачу все з autocom... але важко їх інтерпретувати, якщо ви не абсолютних значень, таких, як, може бути, зі star.. в декількох маяк " точно в датчик витрати повітря, щоб зрозуміти, чи потрапляє вона в стандарти або, принаймні, що з loscilloscopio потрапить дістатися до режиму максимальної напруги. для решти у мене немає інших ідей.. все здається на місці.

  10. #10
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Jul 2012
    Повідомлення
    127
    Citazione Спочатку Написав corland Visualizza Messaggio
    у egr вже закритої карті ... swirl, на жаль, немає. у мене були деякі проблеми з damos і невпевненості, але я не зняті. У 1800 євро, санвузол, колектори, опори двигуна, блок управління додаткового обігрівача і передпускового підігріву. Всі речі, які я вже виправили ... половина має 300000km... за те, що я не смію змін, не будучи впевнений. Але це ідеальний варіант і не споживає масла, нічого. обмін був перероблений 100000 км назад... так все добре . значення їх я бачу все з autocom... але важко їх інтерпретувати, якщо ви не абсолютних значень, таких, як, може бути, зі star.. в декількох маяк " точно в датчик витрати повітря, щоб зрозуміти, чи потрапляє вона в стандарти або, принаймні, що з loscilloscopio потрапить дістатися до режиму максимальної напруги. для решти у мене немає інших ідей.. все здається на місці.
    привіт, що помилки двигуна і коробки передач(виходить autocom в обмін?) ? всі swirl ви повинні видалити їх з карти, щоб виключити падіння потужності (на мене), не можу тобі допомогти, я ніколи не робив.
    обмін має потребу в обмін на миття ( кожні 60000 км), якщо у вас є якісь помилки можуть бути, або що треба замінити на розетку.
    cos? не ? просто, не знаючи, мінімум речей, якщо ви можете p? значень.

Сторінка 1 з 4 123 ... ОстаннєUltima

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •