Сторінка 1 з 3 123 ОстаннєUltima
Результати 1-10 з 27

Обговорення: Карти однодумців?

  1. #1
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di cinqueturbo
    Дата Реєстрації
    Sep 2012
    Болга
    Чумацький Шлях
    Повідомлення

    Карти однодумців?

    Привіт і добрий день всім!!!!!

    Ви можете мені допомогти з Титаном? коли я закриваю Карту modada мене з'являється повідомлення, що я докладаю

    Те, що у конкретної карти однодумців?
    File Allegati Файл Вкладення

  2. #2
    Administrator L'avatar di msport (exil77grande)
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    Chiplandia
    Повідомлення
    те зображення, написи з жовтими page + і page - означає, що, натиснувши на кнопку ок на клавіатурі включити' зміни в табличній якщо замість цього, перш ніж натиснути кнопку ок, натисніть на с + гортайте карту тип упорскування parzializzato (1/3) ін'єкції parzializato (2/3) і так далі, а потім проведіть від основної карти до карти супутніх товарів.

    другий образ замість тебе з'являється після зміни в табличній карту і до збереження landscaping просить, якщо ви хочете копіювати, а також на картах однодумців, то ви переведете inieziona parzializzato (1/3), і він пара, а також від ін'єкцій parzializzato (2/3) і (3/3) не знаю, якщо ясно,але обережно, тому що оповиті значення карт суміжних рівні і ви можете " дати " ок", запис на карти однодумців, але загорнуті карти суміжних мають різні значення, тому що вони вступають в різних умовах і зміни, внесені в карту, головна sballerebbe повністю на суміжних,так і в цьому випадку, ви повинні зробити їх по одному і не включити копіювання на карти супутніх товарів.
    [IMG]http://bannerbreak*****/banners/3/563/135700419269659378.gif[/IMG]

  3. #3
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di cinqueturbo
    Дата Реєстрації
    Sep 2012
    Болга
    Чумацький Шлях
    Повідомлення
    Спасибі, msport

    ти був, як завжди, ясно,

    але не зрозумів, або на відміну від основної карти і карти суміжних,

  4. #4
    Administrator L'avatar di msport (exil77grande)
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    Chiplandia
    Повідомлення
    Citazione Спочатку Написав cinqueturbo Visualizza Messaggio
    Спасибі, msport

    ти був, як завжди, ясно,

    але не зрозумів, або на відміну від основної карти і карти суміжних,

    тоді ви використовує ту ж політику, і зростання на всіх картах як основного, так і спеціальностях, але на практиці різниця може бути, головний з яких, очевидно, працює, як і основна картка, а потім-і однодумців, і вони вступають в різних ситуаціях типу у разі наявності fap деякі вступають в експлуатацію у фазі регенерації,а інші-в ситуаціях відновлення і так далі.
    [IMG]http://bannerbreak*****/banners/3/563/135700419269659378.gif[/IMG]

  5. #5
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di cinqueturbo
    Дата Реєстрації
    Sep 2012
    Болга
    Чумацький Шлях
    Повідомлення
    Citazione Спочатку Написав msport (exil77grande) Visualizza Messaggio
    тоді ви використовує ту ж політику, і зростання на всіх картах як основного, так і спеціальностях, але на практиці різниця може бути, головний з яких, очевидно, працює, як і основна картка, а потім-і однодумців, і вони вступають в різних ситуаціях типу у разі наявності fap деякі вступають в експлуатацію у фазі регенерації,а інші-в ситуаціях відновлення і так далі.
    Спасибі,
    в твоїх пояснень потіє завжди логіка і прозорість....
    Ви чудовий вчитель....

  6. #6
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di bart
    Дата Реєстрації
    Sep 2012
    Повідомлення
    283
    Citazione Спочатку Написав msport (exil77grande) Visualizza Messaggio
    ... різниця може бути, що головне, очевидно, працює, як і основна картка, а потім-і однодумців, і вони вступають в різних ситуаціях типу у разі наявності fap деякі вступають в експлуатацію у фазі регенерації,а інші-в ситуаціях відновлення і так далі.
    Вибачте, легкий OT! Отже, як ви стверджуєте, і, як я підозрював, я теж, карти, двох-служать для різних ситуацій, в яких ви знайдете роботи двигуна! Це також відноситься і до карти повторив Драйвера Wish?

  7. #7
    АКТИВНИЙ КОРИСТУВАЧ (OF) L'avatar di magi1984
    Дата Реєстрації
    Jul 2012
    Болга
    Населення (Я)
    Повідомлення
    1,529
    ви, тобто для всіх карт
    [COLOR="#0000FF"][CENTER][B]В житті ви ніколи не припиняйте вчитися![/B][/CENTER][/COLOR]

    [CENTER][COLOR="#FF0000"][B]я Не відповідаю на особисті повідомлення з проханням про допомогу! Якщо вам потрібна допомога, ЗАПИТАЙТЕ НА ФОРУМІ!!![/B][/COLOR][/CENTER]

  8. #8
    АКТИВНИЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di munro
    Дата Реєстрації
    Oct 2012
    Болга
    ЗЕМЛЯ
    Повідомлення
    1,207
    ви пу? бути....якщо, наприклад отримати файл автомобіль з акпп, ви побачите, що є багато більш карти DW, що в одну і ту ж модель без акпп....я думаю, що ecu використовує самі карти одного і того ж параметра, щоб питання "калібрування кінця" або autoadattamento....
    Мотоцикліст, не створює черг, навіть в машині...
    у automoblista створює черги, навіть в русі...

  9. #9
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di bart
    Дата Реєстрації
    Sep 2012
    Повідомлення
    283
    Тому, як правило, погоджується змінити тільки основні і не чіпайте однодумців?

  10. #10
    АКТИВНИЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di munro
    Дата Реєстрації
    Oct 2012
    Болга
    ЗЕМЛЯ
    Повідомлення
    1,207
    ні, ви повинні змінити суміжних з тієї ж політикою мод, з яким ви робите головним...
    якщо коректура втручання msport ще на ви розумієте, ви ж, як ви moddano...
    Мотоцикліст, не створює черг, навіть в машині...
    у automoblista створює черги, навіть в русі...

Сторінка 1 з 3 123 ОстаннєUltima

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •