Сторінка 1 з 8 123 ... ОстаннєUltima
Результати 1-10 з 81

Обговорення: magicmotorsport

Перегляду "Гібрид"

  1. #1
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    сицилія
    Повідомлення
    31

    magicmotorsport

    всім привіт , у мене є продукти magicmotorsport, які я використовую для роботи , я хотів сказати, що magpro і x17 ,bdm v4 , продукти дійсно фантастичні , ніколи не мали проблеми та допомога казковим.*****plimenti !!

  2. #2
    Administrator L'avatar di msport (exil77grande)
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    Chiplandia
    Повідомлення
    відмінний луки,принаймні, у нас є канал на свою продукцію.
    [IMG]http://bannerbreak*****/banners/3/563/135700419269659378.gif[/IMG]

  3. #3
    НОВАЧОК L'avatar di gfr
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Повідомлення
    74
    вам можу гарантувати, що і саме так йде,і добре для авто більш класичний, але якщо ви натиснете, ту нам ви залишитеся погано, повірте!!!! я трохи розчарований!! суб'єктивно, але"

  4. #4
    Administrator L'avatar di msport (exil77grande)
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    Chiplandia
    Повідомлення
    Citazione Спочатку Написав скф Visualizza Messaggio
    вам можу гарантувати, що і саме так йде,і добре для авто більш класичний, але якщо ви натиснете, ту нам ви залишитеся погано, повірте!!!! я трохи розчарований!! суб'єктивно, але"
    у вас був чи ви їх офіційними продуктами? ми не говоримо клонів, звичайно,насправді компаній, самі передові є, але, принаймні, з ними у вас пристойне обслуговування і підписки, доступний.
    [IMG]http://bannerbreak*****/banners/3/563/135700419269659378.gif[/IMG]

  5. #5
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    сицилія
    Повідомлення
    31
    скф залежить, який тип ви говорите , я говорю і разом magbase 5.2 , травень 17 , bdm v4 ! я не думаю, що ви ? розчаровані, особливо x17.

  6. #6
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di davidehfnos
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    КУМЕРТАУ
    Повідомлення
    90
    привіт, мені здається, все дивно,у мене є також інструменти magicmotorsport,,,вони tranquillisimi відомі особи....потім bogdans і бравіссімо завжди ввічливий......які проблеми у вас були?????також інструменти дуже хороший, ніколи не було проблем ніколи

  7. #7
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di zioweb
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    Рим
    Повідомлення
    143
    Аццо... Поганий досвід... брати gallett вони вперед, то...

  8. #8
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di davidehfnos
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    КУМЕРТАУ
    Повідомлення
    90
    здрастуйте, подивіться, що ви робите трохи плутанини,,,,для saab 9.3 і саме можете прочитати старе оновлення було неправильно писати протокол,,,,,вони написали edc16 c39, якщо не помиляюся, тепер замість ce протокол правильно edc16 c8.......і це тут, ви тільки й пише, як opel astra 1,7 dti........... для audi a5 ви зроблено в boot???якщо кладете в boot повірте, що ви робили без problemi.........dodge, що ви говорите, я не я, і ніколи не capitatata але я думаю, що якщо ви покладете її в спокої протокол ce також у послідовний, можливо, вибравши інший автомобіль, в bdm ви впевнені в 100% ..........я запевняю вас, що на сьогодні з оновленнями факти є всі протоколи ок......раніше я праві, те,що деякі автомобілі потрібно було змусити протокол іншого, але тепер я кажу, що 99% і все ok............також x17 в послідовний і inpeccabile,,,але зі старим оновлення віск трохи istabilita sw(безумовно, проблеми з windows), а тепер нові драйвера, новий sw і через вас я можу запевнити, що нами буде визначено у всіх modi................на виступі ви сказали, що автомобілі записані боляче, я не кажу, краще,,, чому? якщо єс-то проблема, навіть не тобі пише ecu..........тоді ми не всі трави пучок, і є машини, які в послідовний, не ви робите, не attrezzo...........але демонтуйте ти в bdm і via.........я тебе можу запевнити, що коли я їх передач(марки magicmotorsport)у мене ніколи не було проблем і я ніколи не посилав clienti..........крім загальних mj8, що в дні вийде нове оновлення, але ці речі, логічні всі нові автомобілі, і ми повинні дати йому час, щоб розробити
    Востаннє редагувалось davidehfnos; в 30-06-2012 11:08

  9. #9
    НОВАЧОК L'avatar di gfr
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Повідомлення
    74
    кожен думає як хоче !!! мене не роблять, навіть не оновлення, розкажіть і ви, і подивитися я готовий зробити це сам, ми бачимо,

  10. #10
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di giarras
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    panormus
    Повідомлення
    1,735
    відмінний продукт, кажу це не х робити реклами? р-Н bogdans, але я думаю, що піде цілком.

Сторінка 1 з 8 123 ... ОстаннєUltima

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •