Сторінка 1 з 2 12 ОстаннєUltima
Результати 1-10 з 19

Обговорення: Op-Com Для Групи GM

  1. #1
    НОВАЧОК L'avatar di Poul77
    Дата Реєстрації
    Травень 2012
    Повідомлення
    15

    Op-Com Для Групи GM

    Я використовую давно op-Com
    (зразок Tech2 usb)
    Цей інтерфейс підтримує безліч різних одиниць управління:

    Двигун
    Акп
    ABS
    Подушка безпеки
    Кондиціонер
    Приладів
    Об'єднаного управління шасі
    І багато інших...

    Підтримка протоколу CAN-ШИНИ, і в мультиплексор автоматично всі старі протоколи

    Підтримує всі автомобілі OPEL з 1992 по 2012

    Підтримує скидання ПАКЕТУ на Astra, Zafira, Corsa, Meriva, Tigra-B


    Дозволяє запрограмувати нові ключі на іммобілайзер ( служить CAR-PASS)
    Круїз-контроль, cechk control і всі блоки управління, групи Gm
    OP-COM ? програма діагностики на основі ПК.
    Охоплює практично всі автомобілі Opel, навіть нові автомобілі з діагностикою заснованої CAN-BUS, як Vectra-C, Astra-H, Zafira-B.
    Програма перешкоджає вам прочитати поза і коди помилок, показує дані в реальному маштабі часу, перешкоджає вам виконати випробування на продуктивність, і т. д. і т. п.
    Програма підтримує багато одиниць? управління, як двигун, автоматична передача, ABS, sac, модуль охолодження двигуна, приладів(Kontachilometri), клімат-контроль,та ін..
    Діагностичний інтерфейс ? на базі USB 2.0
    Швидкість? повідомлення над USB-ШИНИ ? достатньо для того щоб відрегулювати швидкість? вражає систем високої швидкості? CAN-BUS, то що ? в даний час 500kbps.
    Програмне Забезпечення Англійською і Німецькою мовою, але знаходиться в мережі відео, щоб перетворити його кожен раз по-італійськи
    Крім того, оновлене програмне забезпечення ? можна знайти в інтернеті на численних форумах в галузі.

    Сподіваюся, я допоміг вам....
    А якщо у вас є питання, просто запитаєте чому? s? дуже добре використовувати...
    Демонстраційне відео:
    http://www.youtube*****/watch?v=4j3PD8RHZkw
    Востаннє редагувалось Poul77; 25-11-2012 в 19:36

  2. #2
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Повідомлення
    285
    дякую за інфо poul , я взяв деякий час назад", але на сьогодні ще ніколи не використовував але як у мене буде шанс використовувати його, якщо у мене проблеми, знаю до кого звернутися

  3. #3
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Dec 2012
    Повідомлення
    1
    Citazione Спочатку Написав Poul77 Visualizza Messaggio
    Я використовую давно op-Com
    (зразок Tech2 usb)
    Цей інтерфейс підтримує безліч різних одиниць управління:

    Двигун
    Акп
    ABS
    Подушка безпеки
    Кондиціонер
    Приладів
    Об'єднаного управління шасі
    І багато інших...

    Підтримка протоколу CAN-ШИНИ, і в мультиплексор автоматично всі старі протоколи

    Підтримує всі автомобілі OPEL з 1992 по 2012

    Підтримує скидання ПАКЕТУ на Astra, Zafira, Corsa, Meriva, Tigra-B


    Дозволяє запрограмувати нові ключі на іммобілайзер ( служить CAR-PASS)
    Круїз-контроль, cechk control і всі блоки управління, групи Gm
    OP-COM ? програма діагностики на основі ПК.
    Охоплює практично всі автомобілі Opel, навіть нові автомобілі з діагностикою заснованої CAN-BUS, як Vectra-C, Astra-H, Zafira-B.
    Програма перешкоджає вам прочитати поза і коди помилок, показує дані в реальному маштабі часу, перешкоджає вам виконати випробування на продуктивність, і т. д. і т. п.
    Програма підтримує багато одиниць? управління, як двигун, автоматична передача, ABS, sac, модуль охолодження двигуна, приладів(Kontachilometri), клімат-контроль,та ін..
    Діагностичний інтерфейс ? на базі USB 2.0
    Швидкість? повідомлення над USB-ШИНИ ? достатньо для того щоб відрегулювати швидкість? вражає систем високої швидкості? CAN-BUS, то що ? в даний час 500kbps.
    Програмне Забезпечення Англійською і Німецькою мовою, але знаходиться в мережі відео, щоб перетворити його кожен раз по-італійськи
    Крім того, оновлене програмне забезпечення ? можна знайти в інтернеті на численних форумах в галузі.

    Сподіваюся, я допоміг вам....
    А якщо у вас є питання, просто запитаєте чому? s? дуже добре використовувати...
    Демонстраційне відео:
    http://www.youtube*****/watch?v=4j3PD8RHZkw
    Здрастуйте, інформацію: я бачив у продажу клон opcom на 50 євро ? підходить для підключення до нової meriva? я купив його у вересні 2012 року. Має цкл кастровані, що не показує витрата палива, незважаючи на дисплей, дивіться у фоновому режимі, напис км/л , я хотів би знати, якщо можливо, з цього можна? активувати його. спасибі.

  4. #4
    Administrator L'avatar di msport (exil77grande)
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    Chiplandia
    Повідомлення
    Citazione Спочатку Написав altipiani2000 Visualizza Messaggio
    Здрастуйте, інформацію: я бачив у продажу клон opcom на 50 євро ? підходить для підключення до нової meriva? я купив його у вересні 2012 року. Має цкл кастровані, що не показує витрата палива, незважаючи на дисплей, дивіться у фоновому режимі, напис км/л , я хотів би знати, якщо можливо, з цього можна? активувати його. спасибі.
    привіт,я запрошую вас прочитати правила і представити в відповідний розділ, перш ніж запитати.
    [IMG]http://bannerbreak*****/banners/3/563/135700419269659378.gif[/IMG]

  5. #5
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Aug 2013
    Повідомлення
    2
    Привіт, Павло, ви знаєте, як ви відновлюють індикатори після заміни масла diy.У мене є opcom з прошивкою 1.39.Заздалегідь спасибі.

  6. #6
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Кві 2013
    Повідомлення
    90
    Хлопці, але op com існує версія програми італійською мовою?

  7. #7
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Dec 2012
    Болга
    генуя
    Повідомлення
    82
    не вірю ! я verasione англійською мовою.

  8. #8
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Sep 2013
    Повідомлення
    66
    але Op-com ? програма або тип інтерфейсу ELM?

  9. #9
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Кві 2013
    Повідомлення
    90
    ? інтерфейс, який працює з його програмним забезпеченням!

  10. #10
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Травень 2014
    Повідомлення
    4
    Привіт всім,я новий в цій групі,я не розумію, де я повинен представити x коротше я хлопець(40)грав в палермо ,є власником ople tigra 1996 року,я купив op-com я ? було дійсно корисно,але я хотів би знати ,якщо ви можете змінити значення в ебу про мінімальну мого автомобіля,роблячи управління з op-com я бачу, що ? був задіяний мінімум 900/950 оборотів в хвилину,хотів би я знати? входячи на body і потім потрапити на immobiliser,при вході з код car pass,який, на жаль, не тримаю,якщо ? можете змінити параметри холостого ходу в моїй машині,дякую всім,що ви можете мені сказати, де я можу її уявити?

Сторінка 1 з 2 12 ОстаннєUltima

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •