Результати 1-6 з 6
  1. #1
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Jun 2017
    Повідомлення
    10

    почати знову з'являється

    привіт всім, я хотів дізнатися, як перепризначити екю, то я купив клон kess v2, я хотів би знати, які програми вони використовують, щоб прочитати вихідний файл і відредагувати його, я також хотів би знати, якщо ці клони, вони можуть дати вам руку або на місяці я заявляю, що на роботі в мене kess оригінальний, з якою carichimo змінені файли.. я хотів дізнатися на рахунок мій також робить курси бачив, що в зоні немає нікого, хто робить. дякую

  2. #2
    АКТИВНИЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di Backgroop
    Дата Реєстрації
    Травень 2013
    Болга
    В Регіоні Калабрія
    Et
    38
    Повідомлення
    Капітал 1146
    Ти повинен представити перший в розділі слайд-шоу
    Після чого ви можете розмістити те, що ви хочете.
    Адміністратори форуму роблять курси і ви будете раді дістати всі необхідні матеріали
    Терпіння і чеснота сильних..

  3. #3
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Aug 2016
    Повідомлення
    207
    Citazione Спочатку Написав фредо Visualizza Messaggio
    привіт всім, я хотів дізнатися, як перепризначити екю, то я купив клон kess v2, я хотів би знати, які програми вони використовують, щоб прочитати вихідний файл і відредагувати його, я також хотів би знати, якщо ці клони, вони можуть дати вам руку або на місяці я заявляю, що на роботі в мене kess оригінальний, з якою carichimo змінені файли.. я хотів дізнатися на рахунок мій також робить курси бачив, що в зоні немає нікого, хто робить. дякую
    Привіт фредо, щоб перше, що ти повинна, на мою думку, мати основи електроніки, зробили це, вам потрібно знати, як мінімум працює flash або eeprom, тому що і з тим, що у тебе щось робити.

    тобі варто дізнатися, як розрахувати контрольну суму поодинці, не робити цього автоматично.

    Перепризначення для багатьох воно прийнято з дуже легкий, необхідно знати механічні параметри випадку, дизель і бензин різні, у кожного свої системи, а не просто підняти тиск турбо, щоб зробити його більше або збільшити тиск на випадок як дуже часто читаю навколо.

    варто почати з основ, перш, маппінг, є багато інших речей, щоб знати.

    Краще б приєднувався до фахівця, вивчаючи і застосовуючи на практиці.

    Варто почати з двигуни прості, може бути, тому, що немає навіть прагнення завжди з невеликим електроніки, де параметри кілька і збитки обмежені.

    Знати електроніку і важливо!.

    Що стосується box(клони) залежить від провайдера, яким ви користуєтеся, і не просто kess.

    Візьми PSG 16.....kess, не тому, що не 4036....якщо не можу зараз в 5017, можливо, ktag k 7020 або в 5028, ecu дуже підлий!....*****і деякі EDC16,15, багато iaw.

    Ви можете працювати з клонів хорошої якості, але я раджу тобі більше коробка.....

    А якщо у вас є гроші, щоб витратити переходить безпосередньо в оригінал, але я тебе запевняю, що витрати на, м'яко кажучи, високі.

    Ми вступаємо, нарешті, в еру електричних автомобілів, я не знаю, якщо ти захочеш зробити великі інвестиції.

    Я маю на увазі час біжить, і дорога, і довгий шлях, перш ніж дістатися до карти.

    4 кнопки " ... " "написати" "ID" і "recovery" не вчать нічого, не знаєте, що ви робите, і якщо щось піде не так, і на дорогих авто, таких як audi або mercedes почав відкладати гроші, щоб викупити екю!.

    частини з баз і серед року, якщо ми поговоримо про це, інакше закінчиш, як 80% людей, які ставлять параметра в разі, і тоді ви побачите, клатчі, які стрибають, форсунок, турбін і т. д. не кажучи вже про погана реклама, коли приходить в інших майстернях.

  4. #4
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Січень 2015
    Повідомлення
    72
    Citazione Спочатку Написав MustangGT Visualizza Messaggio

    4 кнопки " ... " "написати" "ID" і "recovery" не вчать нічого, не знаєте, що ви робите, і якщо щось піде не так, і на дорогих авто, таких як audi або mercedes почав відкладати гроші, щоб викупити екю!.
    .
    Я теж вчуся,але якщо я не зрозумів, якщо один зробив резервне копіювання правильно,якщо написати з невірною контрольної суми, ecu динамічна ок
    Але якщо повторити резервне копіювання (boot mode)повинен повернутися на місце, чи я помиляюся?

  5. #5
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Кві 2016
    Болга
    Удіне
    Повідомлення
    33
    Хто буде такий добрий, щоб уточнити, що різниця між онлайн відображення і в майстерні?В даний час багато сайтів підготовчих мають також онлайн-сервіс.Але кінцевий результат той же?Привіт.

  6. #6
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Січень 2015
    Повідомлення
    72
    онлайн відображення детальніше ви відправляєте файл їх рушником, обробляють написати і перейти(або доставка безпосередньо ecu)

    для того, щоб кінцевий результат все залежить від того, хто рушник назад і те, що ти просиш і стан транспортного засобу

Теги для Цієї Дискусії

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •