Результати 1-7 з 7
  1. #1
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di maurof650
    Дата Реєстрації
    Aug 2013
    Болга
    Катання
    Et
    57
    Повідомлення
    210

    Відключення іммобілайзера і CO

    Відкриваю цю тему для обміну досвідом, пов'язані з відключення іммобілайзера і зміни CO ecu Magneti Marelli 5AMHW610 і 103 мотоцикл Ducati.

    У мене було багато, зверніть увагу, що якщо вимкнути imobilizer ecu, працюючи на картки зчитується з ебу, що певний рух, наприклад, Monster695 (читання, 320 Kb), після відключення двигун працює як і раніше, так що палива залишилося в змінної.

    Якщо замість використання і пишу таку ж карту на ecu інший мотоцикл Monster695, це другий мотоцикл відомо, що працює трохи scarburata.

    Чекаю на ваші коментарі, щоб прийти до висновків.

  2. #2
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Sep 2013
    Повідомлення
    10
    Не має нічого спільного іммо з карбюратором, інший мотоцикл,рівні у всьому? вихлоп, фільтр, Hw-Sw?

  3. #3
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di maurof650
    Дата Реєстрації
    Aug 2013
    Болга
    Катання
    Et
    57
    Повідомлення
    210
    Я знаю, що іммобілайзер не має нічого спільного......з вашої відповіді я зрозумів, що не прочитала з належною увагою........я кажу про те ж мотоцикла (номерний знак, рама, двигун і блок управління, proprietariot)......може, перечитайте спокійно, а потім повторити.

    Vab.......заздалегідь мої висновки.....я знаю, що налаштування тріммер і CO в e2eprom.

  4. #4
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Sep 2013
    Повідомлення
    10
    Я знаю, що ти не перечитав то з вас написав: Якщо замість використання і пишу таку ж карту на ecu інший мотоцикл Monster695, це другий мотоцикл відомо, що працює трохи scarburata.

  5. #5
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di maurof650
    Дата Реєстрації
    Aug 2013
    Болга
    Катання
    Et
    57
    Повідомлення
    210
    ви праві, я зробив більше, ніж випробування на такому ж мотоциклі і на мотоциклі кілька, і я завернув поодинці.
    На практиці в рівних мотоцикли (наприклад, мотоцикл, оригінал, ідентичної або на мотоциклі ж) якщо переписати картку читав раніше, а потім змінений (наприклад, відключення іммобілайзера) проблем немає, і двигун працює як і раніше, а якщо використовувати карту, блок управління, на інший мотоцикл (всі в рівних конфігурації) я розумію, що мотоцикл-це scarburata, необхідно, щоб макіяж регулювання CO і CF.
    З цього досвіду я зробив висновок, що встановлення стоять в ee2prom і що в обмін на карту коригування тример CO перший велосипед, я перетащу на інший ебу.

  6. #6
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Січень 2013
    Повідомлення
    149
    привіт, то, якщо ти прочитаєш 695 має налаштування,тобто з і відрегулювати, щоб зробити його добре, типу є co 4%, і це 695 ладно ладно я читати файл і читати ваші 320кб, значить, від послідовного ви робите повне читання в тому числі 2eeprom, де проживають ці дані також tps, якщо потім завантажити цю карту на інше 695 впевнений, ти не знайдеш більше, і c, потім йде заново коли я зрозумів, що вони рівні, але не всі вони врегульовані однакові,я принесу тобі приклад з досвіду двох monster s4r за допомогою фільтрів і termignoni рівні спочатку він 5000km і co відрегульовано приблизно на 3.2% на туристичне мені пару дозування, в той час як другий з 26000km значення 3.2% co, я давав близько 5% менше крутного моменту надання і принести одно, перш ніж я повинен був помістити co 4.3 я кажу про крутний момент до 5000giri коли в c впливає тільки на низьких і середніх оборотах

  7. #7
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di maurof650
    Дата Реєстрації
    Aug 2013
    Болга
    Катання
    Et
    57
    Повідомлення
    210
    Недоторканими я був цю ідею, і тепер мені нічого не залишається, що зробити якийсь інший тест, щоб дізнатися напевне.

Теги для Цієї Дискусії

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •