Сторінка 1 з 4 123 ... ОстаннєUltima
Результати 1-10 з 32
  1. #1
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Jul 2013
    Болга
    Bertinoro РА
    Повідомлення
    193

    Управління приладової панелі 5 РАНКУ Ducati: SBK848/1098/1198 - Hypermotard

    В ебу мотоциклів в об'єкт не-пі? управління іммобілайзера, в даний час проживає тільки в приладовій панелі і ключа. Це означає, що ? можна перемістити блок управління від мотоцикла на інший без проблем, залишається? управління приладової панелі, для якої у разі, якщо ви хочете зняти спочатку приладової панелі, щоб використовувати aftermarket мотоциклів.

    Короткий зробити? випробування на моїй 1098 (ремонт, з огляду pre-pistata), але ви знаєте адреси, на яких роботи такі ж, між Hyper і SBK? У ці дні я намагаюся перевірити, що відбувається на серії SBK, якщо все це працює, місце моє рішення.

    M999

  2. #2
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Січень 2013
    Повідомлення
    149
    пошту файл, я на hypermotard і 1198, які крутилися на трасі я не мали проблем позбавлений strumentazzione оригінальний поворот на треку, то навіть streetf. і так

  3. #3
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di maurof650
    Дата Реєстрації
    Aug 2013
    Болга
    Катання
    Et
    57
    Повідомлення
    210
    Citazione Спочатку Написав m999 Visualizza Messaggio
    В ебу мотоциклів в об'єкт не-пі? управління іммобілайзера, в даний час проживає тільки в приладовій панелі і ключа. Це означає, що ? можна перемістити блок управління від мотоцикла на інший без проблем, залишається? управління приладової панелі, для якої у разі, якщо ви хочете зняти спочатку приладової панелі, щоб використовувати aftermarket мотоцикл не частина....
    M999
    Я повинен припустити, що якщо я монтую блок управління у 1198 або 848 наприклад, на 999 або на monsters2r, я вважаю, що без сигналізації-іммобілайзера?

  4. #4
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Jul 2013
    Болга
    Bertinoro РА
    Повідомлення
    193
    Citazione Спочатку Написав герцог Visualizza Messaggio
    пошту файл, я на hypermotard і 1198, які крутилися на трасі я не мали проблем позбавлений strumentazzione оригінальний поворот на треку, то навіть streetf. і так
    Вони керування, приладова панель відключена... на моїй 1098 (? аналогічно 848-1198 всіх типів) і Hyper, що я "fancy" нещодавно, без змін у файл, блок управління контролювала всі приладову панель і, від'єднавши останній, key-on, не заводився навіть насос. Не тільки вимкнути цей контроль ? також можна повністю зняти antennino іммобілайзера, так як не приходить більше? канал-ключ в ебу з боку приладовій панелі або, краще, ебу, можливо, не контролює-й? в якості стартера.

    Щоб відповісти на Мауро: якщо ви берете блок управління 1198, так само, як будь-5 РАНКУ, завантаження правильне програмне забезпечення в ебу, у вас немає ніякої проблеми управління іммобілайзера. Якщо взяти ебу з SW 1198 (наприклад) і гори на 999 це partir? без проблем, але, очевидно, blockquote? погано.

    M999

  5. #5
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Січень 2013
    Повідомлення
    149
    ви точно мауро отримати ебу помилки навантажень на файл вашого ducati звичайно ж hw, і ви зробили

  6. #6
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Jul 2013
    Болга
    Bertinoro РА
    Повідомлення
    193
    ОК, але врахуйте, що блок управління або програмне забезпечення ****** від кодування іммобілайзера (verginato або гальмується) залежно від походження ебу.

    M999

  7. #7
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di maurof650
    Дата Реєстрації
    Aug 2013
    Болга
    Катання
    Et
    57
    Повідомлення
    210
    Щось мені не повернутися, так як останнім часом, прямо на ебу в 1198 там я завантажив карту, що я читав від 999 мото 999 ? запускається регулярно.

  8. #8
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Jul 2013
    Болга
    Bertinoro РА
    Повідомлення
    193
    Де ви не повернетесь? Блок керування, діагностики, я була незаймана, ви перевірили?

    M999

  9. #9
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Травень 2012
    Болга
    Пескара Абруццо
    Повідомлення
    239
    Бачив, що ви говорите панелей:
    У мене є клієнт, який на panigale, замінили приладову панель з одним знесення.
    Мотоцикл боку і все працює.
    Єдиний "за замовчуванням", і з'являється напис "невідомий"
    Ви знаєте, мені щось сказати про це?
    Або я намагаюся зробити immo off біт в ECU?

  10. #10
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Jul 2013
    Болга
    Bertinoro РА
    Повідомлення
    193
    На Панигале управління іммо ? абсолютно різні, незважаючи на інші, Panigale монтує, то ебу Melco, не Мареллі... тут ми йдемо OT

    M999

Сторінка 1 з 4 123 ... ОстаннєUltima

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •