Сторінка 1 з 2 12 ОстаннєUltima
Результати 1-10 з 11
  1. #1
    Administrator L'avatar di admin
    Дата Реєстрації
    May 2012
    Болга
    Eculandia
    Повідомлення
    708

    Важливе попередження для всіх користувачів, прочитайте

    увага, ми розглядаємо можливість закрити всі ділянки, де можна скачати файли, мануали і ін це, тому що віддача зменшилась або навіть закінчених у 2013-2014, якщо ви хочете мати і правильно дати і щодо тих людей, які внесли свій внесок у twitter
    Востаннє редагувалось admin; 28-10-2015 до 16:57

  2. #2
    Administrator L'avatar di admin
    Дата Реєстрації
    May 2012
    Болга
    Eculandia
    Повідомлення
    708
    У нас було багато роботи, щоб це не можна було слідкувати за форумом останнім часом,з незадоволенням ми помітили, що багато користувачів, яким ми дали впевненість не протиставили " не всі, на щастя, " перестали допомогти початківцям,поділитися рішеннями або відправляти файли різного типу, насамперед у банк даних files орі, що це розділ найпопулярніших експертів, тепер вас, можливо, не знаєте, але у нас є можливість побачити завантаження і додавання, які ви зробили, коли ви вписані, мені дуже шкода, але якщо не вирішує, що procederemmo з блоком для цих користувачів, у якому і ви знаєте, що коли ви повинні зробити дії йдуть в середині все,форум і був створений з наміром бути точка посилання для тих, хто хотів би дізнатися більше про цьому світі tabu', і як для користувачів, дійсно експерти, з якими обмінюватися досвідом, рости разом, і не тільки для того, щоб зареєструватися зробити prorpi зручні і потім зникають, або підключити до нього тільки тоді, коли ви шукаєте файл, орі або у вас аналогічні проблеми, щось обговорення в форумі,це запрошення для всіх користувачів, які зацікавлені в нашому форумі, і вони йдуть із задоволенням, і ще не присутніх в іншому випадку ми будемо змушені обмежити все, тим більше,гарне продовження.

  3. #3
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ (OF)
    Дата Реєстрації
    Травень 2012
    Повідомлення
    1,280
    Вибачте, сьогодні вранці я зрозумів, що я був відкликаний в розділі off-limits. Скажіть мені, як я можу розмістити рішень без того, щоб увійти в розділ? І потім вибачте, щось одне, ми гарні тільки тоді, коли допомагаємо?? Якщо через деякий час не ми публікуємо рішення або файли, ми відразу забанити?? Не в рахунок те, що робив досі, і те, що написав?? Мені не здається правильним це гнів проти тих, хто допоміг на форумі.

  4. #4
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ (OF)
    Дата Реєстрації
    Травень 2012
    Повідомлення
    1,280
    Вибачте, можливо, не було завантаження сторінок, добре, тепер я бачив, що розділ існує.

  5. #5
    Administrator L'avatar di admin
    Дата Реєстрації
    May 2012
    Болга
    Eculandia
    Повідомлення
    708
    Citazione Спочатку Написав egs Visualizza Messaggio
    Вибачте, сьогодні вранці я зрозумів, що я був відкликаний в розділі off-limits. Скажіть мені, як я можу розмістити рішень без того, щоб увійти в розділ? І потім вибачте, щось одне, ми гарні тільки тоді, коли допомагаємо?? Якщо через деякий час не ми публікуємо рішення або файли, ми відразу забанити?? Не в рахунок те, що робив досі, і те, що написав?? Мені не здається правильним це гнів проти тих, хто допоміг на форумі.
    Привіт,розділ є, але на даний момент всі обговорення в ньому були затемнені,ця ситуація-це не тільки відведена для вас, але для всіх користувачів, які мають доступ у цей розділ,ви запитаєте, як зробити, розмістити його рішення в цьому розділі, якщо вона закрита? але право, як ніколи в 8 місяців, що не пишете в цьому розділі, але тим не менше ви зробите це скарб, і, як на зло, сьогодні вранці, тому що, ви помітили, що не vedevi більше цей розділ ви готові розмістити?
    У цьому форумі ви всіх користувачів в розмірі ****лло, ніхто не краще або гірше інших,ніхто вас не буде bannando і немає непримиренність прямій, але в цілому я не бачу чому ви рекламуєте поливаючи перед дощ, і я пам'ятаю, що багато рішень в off limits були розміщені мною і msport,вище ми пояснили причини, які приведуть нас до певних дій, у тому числі і та, що закрита і тільки за запрошенням стимулювати вашу присутність і частота на цьому форумі завжди, якщо у вас є таке задоволення,ти один з тих, хто просто минулого тижня ви були повідомлені через ***** що було багато, що не risultavi в різних дискусій і з цієї причини, ЯК в ПРАВИЛАХ, що я закликаю вас, можливо, було б перечитати subbire в deglassamento, що в будь-якому випадку у вас не було.
    Одна річ, яку, однак, ми помічаємо, що ми намагаємося мати діалог з нашими користувачами, що в іншому місці не існує, і результат завжди тільки СПОРИ..........

  6. #6
    Administrator L'avatar di admin
    Дата Реєстрації
    May 2012
    Болга
    Eculandia
    Повідомлення
    708
    ніхто нічого не втратив і не має нічого поганого,deglassamento може бути остаточним або тимчасова все залежить від вас,ми не просимо нічого, лише активну участь у форумі і обмін, як на початку, потім поступово, не питаючи, все повернеться на своє місце.

  7. #7
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ (OF)
    Дата Реєстрації
    Травень 2012
    Повідомлення
    1,280
    ок, якщо ви помітили, я продовжую відправляти файли. Не особиста річ. Все починається спочатку.

  8. #8
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di Errecinque
    Дата Реєстрації
    Mar 2014
    Повідомлення
    909
    Що стосується участі у форумі, однак, врахуйте, що є періоди, коли простий любитель може мати інші зобов'язання і, не маючи часу, щоб підключитися, і відвідувати форум постійно. Я наприклад все літо, що я не для форуму, але, на жаль, я frigorista і не кажу вам, що сезон я провів!!!!

  9. #9
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Sep 2015
    Повідомлення
    29
    я підтримую те, що написано.
    Але я бачу, як і раніше, багато ostilita', відповідаючи на питання, задані файли, розміщені принаймні, я кажу від себе,
    але очевидно, що, якщо я попрошу info я чекаю відповідей, а не суперечок, можливо, не миттєво , але на мою особисту думку, мені здається, не є бажання допомогти новачкам,це може бути однією з причин відсутності у форумі?
    ДОБРИЙ ДЕНЬ ВСІМ.

  10. #10
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di max75
    Дата Реєстрації
    Oct 2012
    Болга
    Кампанія
    Повідомлення
    327
    я бачив, що навіть не я, а ще можливість скачати....я не хочу, щоб вибачитися, але я був дуже зайнятий...отже я не міг sequire форум....прямо зараз, що я позбувся прагну співпрацювати....

Сторінка 1 з 2 12 ОстаннєUltima

Теги для Цієї Дискусії

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •