Сторінка 1 з 3 123 ОстаннєUltima
Результати 1-10 з 28
  1. #1
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Oct 2015
    Повідомлення
    24

    Kess V2 помилку "Помилка "будильник" / Будильник"

    Всім привіт
    Я заявляю, що я новачок в цьому питанні, я купив Kess V2 FW 2.10 3.099, і я спробував читати ебу мого мото, Moto Guzzi Norge 1200.

    Я підключено джерело живлення, стабілізований, при цьому напруга було близько 13.5 вольт.

    У Kess працює, індикатор блимає зелений, але потім в кінці я помилку "Помилка "будильник" / Будильник"

    Я обнулити помилки в ебу з Kess, і я сказав, що операція була успішною. Насправді я не знаю, якщо це так....

    Будь ласка, lumi, сподіваючись зуміти вирішити цю проблему.

  2. #2
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ (FO) L'avatar di passione motori
    Дата Реєстрації
    Jul 2013
    Болга
    Лаціо
    Повідомлення
    607
    Привіт, помилка "будильник" / будильник, тому що не ідентифікує блок управління вашого мотоцикла, може бути, це час, щоб перевірити посилання, або у вас проблеми з перекладами kline.........

  3. #3
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Oct 2015
    Повідомлення
    24
    Я перевірив, чи добре посилання, але, здається, все ок. Я також спробував з допомогою іншого кабелю, адаптер типу Fiat-OBD2, що використання, як правило, для діагностики, але нічого не робити....
    Хто продав мені інструмент, сказав, що це питання харчування і каже, що їжа все до 15В, але не думаю, що ви могли б зробити.....

    Дякую за пораду....

  4. #4
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Oct 2014
    Повідомлення
    11
    Може бути, клон не добре, ви повинні змінити деякі компоненти і, чи є у вас картини, ви можете так само оновлення 4.036.

  5. #5
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ (FO) L'avatar di passione motori
    Дата Реєстрації
    Jul 2013
    Болга
    Лаціо
    Повідомлення
    607
    Citazione Спочатку Написав турбіни Visualizza Messaggio
    Я перевірив, чи добре посилання, але, здається, все ок. Я також спробував з допомогою іншого кабелю, адаптер типу Fiat-OBD2, що використання, як правило, для діагностики, але нічого не робити....
    Хто продав мені інструмент, сказав, що це питання харчування і каже, що їжа все до 15В, але не думаю, що ви могли б зробити.....

    Дякую за пораду....
    Ймовірно, що тих, хто надав вам інструмент, навіть не знає продукт, ваш вимагає upgrade sw і hw.......

  6. #6
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Oct 2015
    Повідомлення
    24
    Дякую вам всім за втручання, я зацікавлений у виступі оновлення, але на даний момент мені вдалося отримати, щоб відправити назад Kess, і, можливо, мене замінити.

    Вчора я пробував також на Peugeot 206 1.1 і дав мені той самий помилка....

    Я сподіваюся, що вирішити з заміною, навіть якщо потім вони будуть зацікавлені в модернізації Обладнання та програмного забезпечення...

  7. #7
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Sep 2014
    Болга
    Анкона
    Повідомлення
    115
    Помилка "будильник" / будильник, як правило, те, коли вибір kline замість can і навпаки. Спробуйте з найпростіших ECU
    ЕБУ Peugeot 1100 речей, Marelli або sagem?

  8. #8
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Oct 2015
    Повідомлення
    24
    ЕКЮ є Marelli, але де я повинен вибрати тип протоколу?
    Не приймає його автоматично при виборі моделі?

  9. #9
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di raffaell0
    Дата Реєстрації
    Dec 2013
    Болга
    Штутгарт
    Повідомлення
    206
    Помилка, дзвінок - "будильник" також відображається, коли напруга є низьким.Спробуйте поставити booster.

  10. #10
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Oct 2015
    Повідомлення
    24
    Я поставив блок живлення стабілізований і напругу під час операції було стабільним, у 13,5 V.

Сторінка 1 з 3 123 ОстаннєUltima

Теги для Цієї Дискусії

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •