Сторінка 4 з 4 PrimaПеред ... 234
Результати 31 35 35

Обговорення: віллем на Windows 7

  1. #31
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di Mr.Flash
    Дата Реєстрації
    Січень 2014
    Повідомлення
    118
    так, ви праві .... я flash баланс на адаптері, тому я ніколи не мав жодних проблем, читає по-різному . завжди все ок !

  2. #32
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di Mr.Flash
    Дата Реєстрації
    Січень 2014
    Повідомлення
    118
    нічого, я змушений здатися..... також, чому? я втомився.

    обмін програміст........... що порадите????? в цій темі ми говорили про те, GQ-4X яких ви, я бачу, задоволені ..... і TL866 .

    Я бачив, що вони обидва мають ZIF 40 pin, а потім на psop 44, потрібно адаптер, в усякому разі, обидва....... правильно ?

    інше , що ви мені порадите? вам треба? зробити класичні DIL28, вам треба? зробити PLCC32 і PSOP44 і SOIC8

    я не думаю, що з цим впоратися? мікроконтролери ............. також, чому? я не думаю, що ці 2 програмістів їх могли планувати....

    дякую за поради

  3. #33
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    May 2014
    Болга
    асті
    Повідомлення
    99
    Привіт Всім, я Теж користуюся willeb pcb5.0 з усіма типами адаптерів. Я використовував його, щоб все, pic, flash eprom, e2prom, і ніколи не помилка. Дійсно, першим це я побудував, я, потім я купив офіційну версію. Все ідеально. шкода тільки, що не читає, і що не існує адаптер для feprom b200 ...
    Що стосується win 7 робота з пк присвячений тільки для програмування, що xp... тільки, щоб бути спокійним і уникнути проблем. Але я, здається, що ви зробили, починаючи, звичайно, відключивши брандмауер і антивірус побачив, що Windows мене в ньому вірус всередині файли установки....

  4. #34
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Січень 2016
    Повідомлення
    58
    Привіт, ви повинні використовувати diver старий для win 7, і usbprog 7.07.
    Для мене вона відмінно працює.

    Я хотів би встановити на Win10, на офіційному сайті кажуть, що це працює, але я просто не можу.

  5. #35
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    May 2014
    Болга
    асті
    Повідомлення
    99
    Citazione Спочатку Написав canotto2000 Visualizza Messaggio
    Привіт, ви повинні використовувати diver старий для win 7, і usbprog 7.07.
    Для мене вона відмінно працює.

    Я хотів би встановити на Win10, на офіційному сайті кажуть, що це працює, але я просто не можу.
    на жаль, я не можу допомогти... win10 я поклав в сторону і не збираюся його використовувати на даний момент. занадто багато метушні з програмами роботи, які я хотів би уникнути

Сторінка 4 з 4 PrimaПеред ... 234

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •