Сторінка 4 з 4 PrimaПеред ... 234
Результати 31-33 33

Обговорення: Carsdoft 7.4 mercedes

  1. #31
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Січень 2015
    Повідомлення
    17
    Спасибі...

    Насправді, на думку деяких, півник, не ? власний максимум... Але якщо ви працює, добре cos?....

    Ви мали мене запевнив, що я буду читати без проблем карту, але замість цього.... Не знаю, якщо не помиляюся, то в процедурі (я новачок у цих новомодних електроніки) я тільки сподіваюся, що це не ебу, що мають проблеми спілкування.... Спробує? з autocom...

    Дякую за інформацію і, можливо, будьте на зв'язку, щоб обмінюватися інформацією.... Маючи транспортних засобів, дуже схожі ми, безумовно, дати вам руку....
    На найближчий час.

  2. #32
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    May 2014
    Болга
    асті
    Повідомлення
    99
    Citazione Спочатку Написав Sirlancillotto Visualizza Messaggio
    Спасибі...

    Насправді, на думку деяких, півник, не ? власний максимум... Але якщо ви працює, добре cos?....

    Ви мали мене запевнив, що я буду читати без проблем карту, але замість цього.... Не знаю, якщо не помиляюся, то в процедурі (я новачок у цих новомодних електроніки) я тільки сподіваюся, що це не ебу, що мають проблеми спілкування.... Спробує? з autocom...

    Дякую за інформацію і, можливо, будьте на зв'язку, щоб обмінюватися інформацією.... Маючи транспортних засобів, дуже схожі ми, безумовно, дати вам руку....
    На найближчий час.
    Tieri на увазі, що не використовую 1260 для програмування... були тільки експерименти, які я зробив, щоб побачити, якщо він працював і, насамперед, щоб зрозуміти, що якщо він працює, він повинен працювати, а потім ви щось роблю не так !!! p.s.' autocom і діагноз не програміст !

    Ще хорошу роботу ! здравствуйте, Олександр

  3. #33
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Січень 2015
    Повідомлення
    17
    Citazione Спочатку Написав corland Visualizza Messaggio
    Tieri на увазі, що не використовую 1260 для програмування... були тільки експерименти, які я зробив, щоб побачити, якщо він працював і, насамперед, щоб зрозуміти, що якщо він працює, він повинен працювати, а потім ви щось роблю не так !!! p.s.' autocom і діагноз не програміст !

    Ще хорошу роботу ! здравствуйте, Олександр
    Спасибі, Еля...

    Я inguaiato але не до цього моменту... я Хотів сказати, що спробує? читати CDI купуючи autocom....

    За мапу я повинен знайти кого-то в пі? експерт мені що, поясніть мені, в кілька кроків, як я повинен робити, для читання, чому? ймовірно, неправильно щось....

Сторінка 4 з 4 PrimaПеред ... 234

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •