Сторінка 3 з 4 PrimaПеред 1234 ОстаннєUltima
Результати 21-30 з 33

Обговорення: Carsdoft 7.4 mercedes

  1. #21
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Січень 2015
    Повідомлення
    17
    Citazione Спочатку Написав corland Visualizza Messaggio
    використання інших видів діагностики. але sessuna змушує мене бачити autocorrezioni на инжекторах
    Car soft ? єдиний в цьому ціновому діапазоні, що, якби вона працювала, повинні бути в змозі....

    Чи можу я дізнатися, як ви думаєте, як підприємець? підходить для w203, (крім star, очевидно, що занадто дорого)?

  2. #22
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    May 2014
    Болга
    асті
    Повідомлення
    99
    Citazione Спочатку Написав Sirlancillotto Visualizza Messaggio
    Car soft ? єдиний в цьому ціновому діапазоні, що, якби вона працювала, повинні бути в змозі....

    Чи можу я дізнатися, як ви думаєте, як підприємець? підходить для w203, (крім star, очевидно, що занадто дорого)?
    Сказати по правді, думаю, що вони все так само, ті нормального використання.... хто більше, хто менше. Звичайно, щоб побачити щось ще, ви повинні мати зірка...в іншому випадку просто діагноз поверхневий!!!

  3. #23
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Січень 2015
    Повідомлення
    17
    Так, але якщо ти, маючи такий же моє питання, ви вже? вдалося прочитати блок управління CDI, наприклад, з autocom, я можу витрачати гроші з трохи безпеки в pi?. Для цього я хотів би знати, який ви думаєте, що пі? підходить для роботи з цими моделями перших W203.

  4. #24
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    May 2014
    Болга
    асті
    Повідомлення
    99
    Citazione Спочатку Написав Sirlancillotto Visualizza Messaggio
    Так, але якщо ти, маючи такий же моє питання, ви вже? вдалося прочитати блок управління CDI, наприклад, з autocom, я можу витрачати гроші з трохи безпеки в pi?. Для цього я хотів би знати, який ви думаєте, що пі? підходить для роботи з цими моделями перших W203.
    але ваша проблема, як???? і що половина, це точно ?

  5. #25
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Січень 2015
    Повідомлення
    17
    C270CDI W203 2001 року. Як вже? вже згадувалося у цій дискусії, я купив мультиплекс carsoft 7.4, який мене читає майже всі блоки управління, крім того, що двигун, що ? іп? важливо... Якщо я не зрозумів, у вас теж ? сталося пі? або менш те ж саме, що з Car Soft?

  6. #26
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Січень 2015
    Повідомлення
    17
    У 273K Км; як і проблеми, я повинен змінити я теж колектори чому? втрачають нафти з петлі swirl, і я трохи витрата масла двигуна, який я не можу зрозуміти, від чого dipen?від; турбіна вже зношена, ігри для теплових надмірно, сальник або прокладки мало ефективні etc

  7. #27
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Січень 2015
    Повідомлення
    17
    Я хотів би купити діагноз може прочитати блок управління двигуном, як ви повинні....

  8. #28
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    May 2014
    Болга
    асті
    Повідомлення
    99
    Citazione Спочатку Написав Sirlancillotto Visualizza Messaggio
    Я хотів би купити діагноз може прочитати блок управління двигуном, як ви повинні....
    тепер я розумію, що краще... я теж намагався з carsoft для аналізу палива з форсунок, але нічого не робити./// не може підключитися до блоку cdi. При використанні autocom, і я повинен сказати, що це дуже добре.... звичайно, не дозволяє робити все... в тому числі і форсунки... але в свою чергу і корисно, тому що коливається дуже.
    Для колекторів не чекати .. редагувати і далі.., і тому, що в mercedes ви звернулися понад 1000 євро для заміни... і потім додати ще 4 або 500, але речей, аксесуарів, які завжди знаходять замінити... і, на жаль, із середини, так що не варто ще дуже і важко витрачати так багато грошей

  9. #29
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Січень 2015
    Повідомлення
    17
    Citazione Спочатку Написав corland Visualizza Messaggio
    тепер я розумію, що краще... я теж намагався з carsoft для аналізу палива з форсунок, але нічого не робити./// не може підключитися до блоку cdi. При використанні autocom, і я повинен сказати, що це дуже добре.... звичайно, не дозволяє робити все... в тому числі і форсунки... але в свою чергу і корисно, тому що коливається дуже.
    Для колекторів не чекати .. редагувати і далі.., і тому, що в mercedes ви звернулися понад 1000 євро для заміни... і потім додати ще 4 або 500, але речей, аксесуарів, які завжди знаходять замінити... і, на жаль, із середини, так що не варто ще дуже і важко витрачати так багато грошей

    Спасибі за пораду; а потім, якщо я правильно зрозумів, autocom, принаймні, зчитує блок управління CDI і що стосується мене, не ? мало.

    Що стосується колекторів, я планую їх замінити, але я ще не приступив, чому? у мене були інші витрати (я просто замінив первинний верхній, виключаючи центр, і передніх гальмівних дисків. Все-таки я думаю, що я organizzer? щоб зробити роботу самостійно (у Mercedes є течія, тільки якщо вони змушені). Зміни не переконає мене, чому? aldil? будь-які перетворення, всі ті, хто зробив той тип роботи, були проблеми з доставки та споживання... Я повинен сказати правду?, ви відчуваєте, що колектори не краще, але машина в цілому йде досить добре (з точки зору продуктивності має тільки або відхилень? при наданні потужності, я думаю, в результаті swirl, які не відкриваються-й? плавно, можливо, будуть спотворені); проблема-й? не очевидно ? текти масла з шарнірів, що в даний час в місцях зношених.... Однак, я також придбав програміст MPPSv13, щоб скопіювати карту орі, але мені не вдалося навіть з цим "Читати" ебу (у мене він розпізнається, але не закон).

  10. #30
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    May 2014
    Болга
    асті
    Повідомлення
    99
    Citazione Спочатку Написав Sirlancillotto Visualizza Messaggio
    Спасибі за пораду; а потім, якщо я правильно зрозумів, autocom, принаймні, зчитує блок управління CDI і що стосується мене, не ? мало.

    Що стосується колекторів, я планую їх замінити, але я ще не приступив, чому? у мене були інші витрати (я просто замінив первинний верхній, виключаючи центр, і передніх гальмівних дисків. Все-таки я думаю, що я organizzer? щоб зробити роботу самостійно (у Mercedes є течія, тільки якщо вони змушені). Зміни не переконає мене, чому? aldil? будь-які перетворення, всі ті, хто зробив той тип роботи, були проблеми з доставки та споживання... Я повинен сказати правду?, ви відчуваєте, що колектори не краще, але машина в цілому йде досить добре (з точки зору продуктивності має тільки або відхилень? при наданні потужності, я думаю, в результаті swirl, які не відкриваються-й? плавно, можливо, будуть спотворені); проблема-й? не очевидно ? текти масла з шарнірів, що в даний час в місцях зношених.... Однак, я також придбав програміст MPPSv13, щоб скопіювати карту орі, але мені не вдалося навіть з цим "Читати" ебу (у мене він розпізнається, але не закон).
    Дивно,,, ви повинні прочитати спокій! я читаю і пишу навіть з galletto 1260 ( навіть якщо там йде мужності, щоб зробити це )...
    Для cdi майте на увазі, що якщо ви не хочете робити нічого, що і ви хочете тільки читати помилки, також elm підключається відмінно !!! використовую з чол, щоб побачити значення rail та інших датчиків, коли я роблю зміни... Для інших Удачі

Сторінка 3 з 4 PrimaПеред 1234 ОстаннєUltima

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •