Сторінка 3 з 4 PrimaПеред 1234 ОстаннєUltima
Результати 21-30 з 32
  1. #21
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Jul 2013
    Болга
    Bertinoro РА
    Повідомлення
    193
    Точне комі, насправді, щоб піти в іммо офф без boot ? можливо, verginare ? замість p? pi? проблема: або f? вручну в boot або подають інтерфейсі.

    ? управління приладовій панелі для 1098/1198/848, Hyper та Стріт, не ? усувний, як для інших. В ці дні у відпустці, і я не за мій КОМП'ЮТЕР, з яким smeno на блоки управління. Після повернення я маю намір поглибити.

    M999
    Не крок files, і інше! Пишіть ваші запити на форумі.

  2. #22
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Травень 2012
    Болга
    Пескара Абруццо
    Повідомлення
    239
    Я роблю ECU прямо зараз-Стріт.
    Я вважаю, що гальмування Іммо, і тому картина буде практично таким же.
    Біт схожий.
    Якщо ? ок, я оновлю

  3. #23
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Січень 2013
    Повідомлення
    149
    точно, в кінцевому підсумку, для управління приладовій панелі біт, який потрібно перемістити, і тільки потім, щоб, коли це стосується картина panigale проблема записати ? в рамках принаймні, я чую, що хтось тому, і він стверджує, що він відключений від картини

  4. #24
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Jul 2013
    Болга
    Bertinoro РА
    Повідомлення
    193
    Я б сказав, що речі розділити на два напрямки, залишаючись в тему для блоків управління 5.9 і 5 ранку Marelli:

    1 - відключення іммобілайзера/панелі з SBK 749-999, створення всюдихідних (все), Sportclassic (все), Monster (все)

    2 - відключення приладової панелі SBK 848/1098/1198, splinter cell (всі), Hypermotard (все)

    Інші блоки керування різні, мають логічні операції, все по-різному, може бути, ми можемо аналізувати їх в інших постах, конкретно, ви говорите?

    M999
    Не крок files, і інше! Пишіть ваші запити на форумі.

  5. #25
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Січень 2013
    Повідомлення
    149
    добре, тоді тут ми залишаємося в темі marelli приладової панелі і я роблю також різні тести, і Siemens, і якщо ми не одного, він змінився блок управління, створення всюдихідних 1200, і я просив оригінал, щоб трохи поекспериментувати, то якщо хтось радий, що ви можете? також розміщувати деякі файли

  6. #26
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Травень 2012
    Болга
    Пескара Абруццо
    Повідомлення
    239
    я б хотів відновити розмову:
    хтось прибув на місце біта, щоб виключити приладовій панелі (і, отже іммо) кадрів 848-1098-1198?
    У мене є друг, який хоче зібрати картину запчастин, і я не можу escludergli контроль.
    Я стаю тупіше

    заздалегідь спасибі

  7. #27
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Jun 2016
    Повідомлення
    6
    перепрошую за вторгнення, якщо капелюх так і скажіть, а я новачок і там він не правий. але ви можете знати, біт, щоб перемістити його, де ви знаходитесь im 59м? у різних посаду не вважаю описане і не в змозі завантажити жоден файл не маю можливості порівняти два файли. повторюю, якщо ви дасте мені похер!!!

  8. #28
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Травень 2012
    Болга
    Пескара Абруццо
    Повідомлення
    239
    Якийсь файл, наприклад, мені здається, він розмістив l"користувача
    M999.
    Коли ви отримаєте права, ви зможете завантажити їх і порівняти їх

  9. #29
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Jun 2016
    Повідомлення
    6
    ок, спасибі

  10. #30
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Jul 2014
    Болга
    мілан
    Повідомлення
    191
    хлопці ятрити старі обговорення....
    я намагаюся зрозуміти деякі роботи цього святого іммо

    перше, що відмінність є, і коли ви пишете відключення іммо або відключення приладовій панелі???
    якщо я зрозумів щось, що іммо варто в приладовій панелі і послідовність code це:
    вставляю ключ,це відправити код all антена, яка відправляє його на приладовій панелі
    приладова панель відправляє код в ecu,якщо збігається всі частини

    якщо я роблю immo off екю, вона не хоче більше чекати в черзі, так що ви не спитаєте в запальник і все
    якщо зміна приладовій панелі повинен робити іммо офф, тому що кадри after market не може відправити код

    що скажете......є??

Сторінка 3 з 4 PrimaПеред 1234 ОстаннєUltima

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •