Сторінка 3 з 3 PrimaПеред 123
Результати з 21 по 29 29
  1. #21
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Січень 2013
    Повідомлення
    55
    увагу? чому? якщо ? було зроблено оновлення cent цей двигун з акселератора і гальма стоянки закривати? частково клапан гальмування двигуном, щоб підвищити температуру cat

  2. #22
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Січень 2013
    Повідомлення
    55
    уваги на опір, я рекомендую 2 вт і я повторюю його і підключити паралельно, а не послідовно
    сподіваюся це було корисно і, то дайте мені знати

  3. #23
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Січень 2014
    Болга
    П'яченца
    Повідомлення
    181
    дякую......

  4. #24
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Aug 2014
    Повідомлення
    116
    Вибачте, на веб-сайті autoobd ви можете знайти емулятор adblue в тому числі схема складання, я не знаю, як вона працює, якщо з кнопки чи ні, але я знаю, що вони працюють

  5. #25
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Aug 2015
    Болга
    Салерно
    Повідомлення
    121
    я зробив тест, знімаючи датчики від глушника ,закриваючи отвори з пробками , в тому числі оксидів азоту (nox); блок управління так бачить, глушник, завжди холодна і не бачить більше викидів, тому немає більше необхідності надати adiblue спробувати, хоча на scania

  6. #26
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Aug 2014
    Повідомлення
    116
    привіт, хлопці, якщо когось цікавить, я на scania 500 я видалив з емулятором йде ідеально, а не від проблем

  7. #27
    НОВАЧОК L'avatar di ringo
    Дата Реєстрації
    Jun 2016
    Повідомлення
    32
    Для Scania простий емулятор від декількох євро з 5 проводами Positivo24V Positivo12/24V під основу 2 лінії can і gnd установки 5 хвилин, з запобіжником, якщо присутній оригінальний апарат, якщо видалити емулятор активно. Для уточнення, зв'яжіться з нами.

  8. #28
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di robby51039
    Дата Реєстрації
    Dec 2012
    Болга
    quarrata (PT)
    Повідомлення
    163
    доброго ранку,я видалив ad-blue на scania r500 з емулятором, працює добре, але, маючи висипав каталізатор, спалахує контрольна лампа двигуна, в результаті потужність різання..***** eerrore від датчика nox, у вас є рішення, простягнутою з цього приводу?

  9. #29
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Aug 2014
    Повідомлення
    116
    привіт robby51039, на жаль, ви зонд nox глушник початку, що вона пішла, щоб працювати емулятор система повинна працювати ідеально, або знайти систему, щоб усунути його, того ж, що трапилося зі мною приблизно через рік помилка датчика nox замінив датчик, тепер все ок

Сторінка 3 з 3 PrimaПеред 123

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •