Сторінка 3 з 3 PrimaПеред 123
Результати 21-23-23 -
  1. #21
    АКТИВНИЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di ugoboss
    Дата Реєстрації
    Sep 2013
    Болга
    FR
    Повідомлення
    1,825
    я знаю, що на даний момент залишилися тільки я, і, чесно кажучи, мені шкода, що не зрозумів моєї промови(і не тільки) мені хотілося знати тип проблеми, але мій був просто цікавість, як мене не хвилює, як вас прийняли, як я вже написав, хто вам дзвонив avra були свої причини.
    уго ---- президент A.E.P.

  2. #22
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Січень 2013
    Болга
    Больцано
    Повідомлення
    188
    Citazione Спочатку Написав msport (exil77grande) Visualizza Messaggio
    ні, повернувся, нарешті, додому, і з великою sodisfazione,я заявляю, що пост служив тільки, щоб знати користувачів у місті або, можливо, скористатися послугами нашої присутності, щоб зробити рутинну для тих, хто там вважає, на висоті, і не для чого іншого, навіть якщо врешті-решт, єдиний в районі, який нам зв'язатися, щоб дізнатися один одного, ми могли б зустрітися саме тому, що були 2 дні вогонь бачити, що перший весь день, і він служив тільки, щоб привести в рух audi і секунди, щоб зробити інші карти і defap на різних автомобілях, якому випадку, я і адмін, ми пішли, щоб привести в рух audi a 8 4.2 tdi 326cv з двох блоків edc16cp34 зупиняється в даний час від 3 місяців для блоку ecu при запису в послідовний з програмістом в невеликій рахунок і, як я вже сказав, і це було trasfera дуже sodisfacente і для тих, хто мав деякі сумніви на витрати, я просто кажу, що крім нашої відрядження повністю spesata ми, природно, були справедливу компенсацію, що я не тут, щоб обговорити, але, звичайно, не безкоштовно працювати я читав коментарі (2) що вони мене не тільки турбувати але навіть для того, щоб зрозуміти, що деякі елементи, на які не хотілося вірити, що виконуються,з цим я закриваю тут пост і мені більше нічого додати.
    Привіт Данило припускав, що ви були мега-гіпер зайняті sar? щоб наступного разу зустріч. На даний момент я accontenter? ваші послуги, як завжди, чудові.

    Найближчим часом

    Іван

  3. #23
    Administrator L'avatar di msport (exil77grande)
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    Chiplandia
    Повідомлення
    Citazione Спочатку Написав badboy Visualizza Messaggio
    Привіт Данило припускав, що ви були мега-гіпер зайняті sar? щоб наступного разу зустріч. На даний момент я accontenter? ваші послуги, як завжди, чудові.

    Найближчим часом

    Іван
    точне івано-як я сказав, на стільниковий не було часу, щоб зустрітися з нами буде в наступний раз.
    [IMG]http://bannerbreak*****/banners/3/563/135700419269659378.gif[/IMG]

Сторінка 3 з 3 PrimaПеред 123

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •