Сторінка 2 з 3 PrimaПеред 123 ОстаннєUltima
Результати 11-20 21 -
  1. #11
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Січень 2014
    Повідомлення
    13
    На ducati я використовую інтерфейс, що, якщо адміністратор дозволить мені, я міг би дати вам інформацію ( gi? також говорив з Даніеле час назад). І не тільки ducati 5AM, але 59F/5AF/ME73H4(всі версії)/ME731/ EDC15/ME155 M155 Opel та ін, не перерахувати їх усі. Інтерфейс, який з помірною ціною, ви можете зробити багато блоків управління. Я чекаю msport.....Дякую

  2. #12
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Травень 2015
    Повідомлення
    9
    Citazione Спочатку Написав Creative Visualizza Messaggio
    На ducati я використовую інтерфейс, що, якщо адміністратор дозволить мені, я міг би дати вам інформацію ( gi? також говорив з Даніеле час назад). І не тільки ducati 5AM, але 59F/5AF/ME73H4(всі версії)/ME731/ EDC15/ME155 M155 Opel та ін, не перерахувати їх усі. Інтерфейс, який з помірною ціною, ви можете зробити багато блоків управління. Я чекаю msport.....Дякую
    Привіт,

    Thank you for posting. Any information would help значно. Please let me know how you'd like to communicate this to me? Also, this is the same Writer software you were discussing with Daniel some time ago?

    thanks,

  3. #13
    Administrator L'avatar di msport (exil77grande)
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    Chiplandia
    Повідомлення
    звичайно, продовжуйте так само писати всю інформацію, що ви можете.
    [IMG]http://bannerbreak*****/banners/3/563/135700419269659378.gif[/IMG]

  4. #14
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Січень 2014
    Повідомлення
    13

    Дата Програміст

    Всім привіт. Спасибі msport. Я хочу сказати, що це не той же інтерфейс (HW і SW), про який ми говорили в попередніх вісь,
    Інструмент, що я кажу блоків управління ducati ( і не тільки, але і автомобілі ), називається Дата Програміст. Апаратний інтерфейс якого додаю скріншот деяких сім'я доступні на автомобілі і мотоцикли. Я кажу про оригінальний інструмент з серійним номером ( є постійні оновлення ), побудований в Італії, а ? проект Green Consult. Я докладаю фото сім'ї ducati, де з правого боку є всі можливості.

    Дата Programmer.jpg
    Дата Програміст Moto.jpg
    Дата Програміст Авто Fiat.jpg
    Дата Програміст Автомобілі Fiat 3.jpg
    Дата Програміст Автомобілі Fiat 2.jpg

  5. #15
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Травень 2015
    Повідомлення
    9
    Citazione Спочатку Написав Creative Visualizza Messaggio
    Всім привіт. Спасибі msport. Я хочу сказати, що це не той же інтерфейс (HW і SW), про який ми говорили в попередніх вісь,
    Інструмент, що я кажу блоків управління ducati ( і не тільки, але і автомобілі ), називається Дата Програміст. Апаратний інтерфейс якого додаю скріншот деяких сім'я доступні на автомобілі і мотоцикли. Я кажу про оригінальний інструмент з серійним номером ( є постійні оновлення ), побудований в Італії, а ? проект Green Consult. Я докладаю фото сім'ї ducati, де з правого боку є всі можливості.

    Дата Programmer.jpg
    Дата Програміст Moto.jpg
    Дата Програміст Авто Fiat.jpg
    Дата Програміст Автомобілі Fiat 3.jpg
    Дата Програміст Автомобілі Fiat 2.jpg
    Привіт,

    For some reason, I cannot see the images you've attached? msport, could you look into this for us.

    Thanks,

  6. #16
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Січень 2014
    Повідомлення
    13
    You did not have more than 80 message. I can't download them too. ;-)

  7. #17
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Травень 2015
    Повідомлення
    9
    Citazione Спочатку Написав Creative Visualizza Messaggio
    You did not have more than 80 message. I can't download them too. ;-)
    I see. Do you have any other way of allowing me to see? maybe external link with pass? Let me know.

    Thanks,

  8. #18
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Січень 2014
    Повідомлення
    13
    I think here i can't. Just see on website of company i write on post and contact them by *****. I'm sorry about. Regards.

  9. #19
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Травень 2015
    Повідомлення
    9
    Citazione Спочатку Написав Creative Visualizza Messaggio
    I think here i can't. Just see on website of company i write on post and contact them by *****. I'm sorry about. Regards.
    Привіт,

    I cannot seem to locate the company you are referring to your last 2 posts?

    Also, do you know anything about the changes within the Fuel/ignition maps of this software? Is this possible?

    Thanks,

  10. #20
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di biela
    Дата Реєстрації
    Січень 2014
    Болга
    Spain
    Et
    50
    Повідомлення
    90
    Hello

    I can?t locate the company also, sorry.

    У orther to edit maps, you need an hex редактора. For example, ECM can edit ducatidiag files.
    Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting

Сторінка 2 з 3 PrimaПеред 123 ОстаннєUltima

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •