Сторінка 2 з 18 PrimaПеред 123412 ... ОстаннєUltima
Результати 11-20 з 178
  1. #11
    АКТИВНИЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di munro
    Дата Реєстрації
    Oct 2012
    Болга
    ЗЕМЛЯ
    Повідомлення
    1,207
    є питання, не дельфін, ви мені скажіть, що мені робити ? я роблю це!!! немає жарт моя проблема ? що речі я розумію, досить швидко, але те, що mifrega ? рубав з пк...не ? що саме верх в цьому..***** unque в розпорядженні все, звичайно, якщо якийсь proffessionista, щоб дати нам якусь пораду, я думаю, було б простіше, однак, ми побачимо, йде....Привіт..

  2. #12
    Administrator L'avatar di msport (exil77grande)
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    Chiplandia
    Повідомлення
    Хлопці, я не туз з Winols навпаки.....
    Отже, ми бачимо, якщо ті 3-4, які говорили про те Winols ви робите далі,в іншому випадку я повинен думати, що писати, я знаю, що використовувати, як правило, я там і pi? довго.
    [IMG]http://bannerbreak*****/banners/3/563/135700419269659378.gif[/IMG]

  3. #13
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di cicciogsr
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    Sicily
    Повідомлення
    428
    кожен damos ? пов'язаний даний файл орі, спочатку вам потрібно завантажити файл ori, а потім імпортувати damos або залежно від його розширення пу? також перетягувати усередині після ви повинні вибрати всі карти damos і йти вперед після sx виростають всі адреси damos.. в направляючі, які є в мережі c'? все, що написано...

  4. #14
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di cicciogsr
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    Sicily
    Повідомлення
    428
    не ? просто spegiarlo словами..

  5. #15
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di giarras
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    panormus
    Повідомлення
    1,735
    Citazione Спочатку Написав msport Visualizza Messaggio
    Хлопці, я не туз з Winols навпаки.....
    Отже, ми бачимо, якщо ті 3-4, які говорили про те Winols ви робите далі,в іншому випадку я повинен думати, що писати, я знаю, що використовувати, як правило, я там і pi? довго.
    я теж я сказав, що я завжди відмовлявся, можливо, xch? я p? ледачий, але, якщо ми ведемо мову, і є люди, які його використовують, з мого боку sar? першим в ньому участь.

  6. #16
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Sep 2012
    Повідомлення
    0
    Щоб завантажити damos заказника, швидше за все, необхідно завантажити карту, потім відкрийте новий проект (project-new),потім ви йдете на Редагування,імпорт і внизу знаходимо "як можна Швидше" /damos натисни туди і відкриється меню,ми просимо, щоб вибрати файл,якщо damos ? правильно, щоб карти, які ви ввели, просто йди вперед, врешті-решт змушує вас дивитися на ті карти, які він знайшов, якщо ви хочете, щоб у нижній лівій знаходитесь filter,ви можете відфільтрувати, якщо ви не хочете бачити карти, що складаються тільки з одного біта або інше.Вибраний фільтр від "all of them" і гра ? зробив

  7. #17
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Aug 2012
    Повідомлення
    55
    Теж хотів би взяти участь і допомогти там, де це можливо, навіть якщо використання WinOls без damos.

    Привіт

  8. #18
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Sep 2012
    Повідомлення
    55
    Те, як ви бачите, окремі досліди призводять кожного з нас, щоб об'єкт оцінки-все, що називається, то я повинен ще раз уточнити, що я не зробив курси по Winols, але я дійсно зацікавлений у навчанні, мені дуже сподобалося ваше участь і ваші повідомлення, і мої докази, я можу сказати, що ми йдемо вперед, добре, як ciciogsr і filippin87 описали як відкрити файли і як імпортувати damos речі сказані були правильні, але тільки частково, так як для поєднання двох файлів потрібно зробити зсув, то я, як тільки можу, задньо одну за інший екран, щоб зробити рахунок навіть ті, які пі? назад. Насправді сьогодні вранці після декількох спроб, використовуючи різні файли і damos тест, зокрема, дав результатів сі, то я підтверджую, що незалежно від того, я з damos, чому? функції все є? також необхідно settarli.

  9. #19
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Sep 2012
    Повідомлення
    55
    для carmat70 свою присутність ? в житловому будинку, чому? порівняно зі мною, ти зробив хід ? потім ви добре знаєте програму, ви могли б розмістити приклади використання і cos? кожен з нас пу? дізнатися що-то. Повторюю, моя позиція щодо damos виникає з-за того, що деякі відомості, чи є в damos і тому, якщо вам потрібно зробити налаштування зокрема, до машини потрібно мати інформацію.
    Від хлопців потрібно тільки трохи доброї волі?, план трохи в день, ми будемо продовжувати те, що ви повинні в це повірити.

  10. #20
    Administrator L'avatar di msport (exil77grande)
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    Chiplandia
    Повідомлення
    Citazione Спочатку Написав giarras Visualizza Messaggio
    я теж я сказав, що я завжди відмовлявся, можливо, xch? я p? ледачий, але, якщо ми ведемо мову, і є люди, які його використовують, з мого боку sar? першим в ньому участь.
    а коли я conoscuto це sw, який я вважаю одним з кращих в абсолюті я втратив трохи часу, з хорошими результатами, але це років тому, то саме з-за ліні або ж тому, що робота не мело дозволяла, я більше хотів би знати, тому я волію сказати, що я не знаю його досить слово тим, хто знає більше,будь ласка, не забудьте, що покірність " буде на першому місці.
    [IMG]http://bannerbreak*****/banners/3/563/135700419269659378.gif[/IMG]

Сторінка 2 з 18 PrimaПеред 123412 ... ОстаннєUltima

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •