Сторінка 2 з 3 PrimaПеред 123 ОстаннєUltima
Результати 11-20 з 28
  1. #11
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di raffaell0
    Дата Реєстрації
    Dec 2013
    Болга
    Штутгарт
    Повідомлення
    206
    Ок, а помилки "дзвінок-будильник", які відомі вам були перераховані.
    В пам'ять замінити, я не думаю, що було перераховано.
    Я, якщо я можу сказати, мій, коли ви використовуєте інструменти, китайські багато разів роблять пошкодував.
    Я зрозумів, або що ви повинні поліпшити компоненти(напрямні в мережі), або взяти один з qualtiy типу ЄС, які стоять вже na битою, в іншому випадку отримати один орі. Може бути, ви почнете з не раб, щоб працювати тихо, заробіток менше, але почни прямо зараз, ecquisti досвід (читати,писати, я підтримую класична додаткову плату) .
    Не знаю, якщо я пішов з теми,але це те, що я думаю про вашу ситуації, тобто я вони відображають ті ж розчарування, що я все початку.

  2. #12
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Oct 2015
    Повідомлення
    24
    Згоден в повному обсязі, то, що ви кажете...

    Я повернув назад, kess і тепер мені повертають гроші, я повинен купити інший завжди китайський, але трохи краще, принаймні, я сподіваюся...
    У мене все добре в електроніці, так що я зроблю оновлення Апаратних засобів, необхідних.

    Я не професіонал і роблю іншу роботу, так що оригінал немає сенсу купувати за цією ціною, я хочу, щоб обробити і зіставити свій мотоцикл, і в той же час дізнатися щось більше, що в житті ніколи не завадить...

  3. #13
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di flamingsn3Ak3r
    Дата Реєстрації
    Травень 2014
    Болга
    Лукка
    Повідомлення
    215
    Привіт,

    мені теж буває, що на деяких автомобілях я помилково "дзвінок-будильник",
    в основному автомобілів з 1998 по 2002 рік, а деякі після 2007 року,
    я чув, що буду паяти діод, ця річ, правда?
    Потім, коли ви говорите, що треба перейти від протоколює kline C Can
    але від Kess, я не бачу ніякої функції, щоб зробити це зміна,
    єдиний доказ, що я зробив:

    EX: Seat Arosa 1.0 -->VW Lupo 1.0, але нічого не робити
    Gran Vitara 1.9 --> Renault Megane II 1.9 і це теж нічого
    Gran Vitara 1.9 --> протокол альтернативний EDC16C3 і завжди помилка "дзвінок-будильник"

    Особисто я не думаю, що kess несправний, тому що я читав інші автомобілі, безумовно,
    більш складні і більш нові, як, наприклад, Defender TD4 2008 року Range 2007 року і Фіат Панда 2003

    Я забув, що у мене є версія, Клон з FW 3.009 і Ksuite 2.06 Необмежену кількість жетонів

  4. #14
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Травень 2012
    Болга
    мессіна
    Повідомлення
    478
    я твердо і діод я вирішив

  5. #15
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Oct 2015
    Повідомлення
    24
    насправді, читаючи трохи навколо, ви бачите, що цей пристрій не дуже добре працює в k-line, і це пояснює, чому з двох Kess-різному, не можу прочитати мій Marelli IAW 5...
    Franco75, будь ласка, ви можете сказати мені, де побачити зміни діод.

    Я не права, вкладення...
    Спасибі.

  6. #16
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    May 2016
    Повідомлення
    62
    Привіт усім у мене теж є kessv2 клон якийсь разу він дав мені помилку "дзвінок-будильник", під час вчинення s id зробити, а потім спробуйте знову tt в хороший кінець я б хотів запитати у досвідчених, якщо, однак, швидкість читання нормальна, в середньому, близько 30 хвилин, ви знаєте, є midifica для того, щоб прискорити я чув, що хтось змінює sd всередині kess, замінивши його кращим, хоча я, чесно кажучи, я навіть не знаю, що потрібно

  7. #17
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Dec 2013
    Повідомлення
    477
    як правило, коли я помилково "дзвінок-будильник" піду регулювати оновлення швидкість читання і працює добре..

  8. #18
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Травень 2014
    Повідомлення
    213
    На tricore помилку "дзвінок-будильник" якщо ви вибираєте протокол неправильно.
    Спробував з passat EDC17Cp14, вибрали модель автомобіля 2000 140cv я пропоную, принаймні, 20 sottoprotocolli. Перші 3 давали помилку "дзвінок-будильник" і 4 було те, що справедливо і читається і пишеться без проблем.

  9. #19
    НОВАЧОК L'avatar di Mystral
    Дата Реєстрації
    Oct 2016
    Повідомлення
    17
    Але це також може бути, що ваш клон не має протоколи для автомобілів, які ви пробували. Тому що ви можете мати всі моделі, присутні на програмне забезпечення, але не на обладнання.

  10. #20
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Sep 2016
    Повідомлення
    204
    так, але ще залежить, що ви виберіть, якщо ви хочете масло і вибору оцет!!!

Сторінка 2 з 3 PrimaПеред 123 ОстаннєUltima

Теги для Цієї Дискусії

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •