Сторінка 2 з 4 PrimaПеред 1234 ОстаннєUltima
Результати 11-20 з 32
  1. #11
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di maurof650
    Дата Реєстрації
    Aug 2013
    Болга
    Катання
    Et
    57
    Повідомлення
    210
    Citazione Спочатку Написав m999 Visualizza Messaggio
    ОК, але врахуйте, що блок управління або програмне забезпечення ****** від кодування іммобілайзера (verginato або гальмується) залежно від походження ебу.

    M999
    Citazione Спочатку Написав m999 Visualizza Messaggio
    Де ви не повернетесь? Блок керування, діагностики, я була незаймана, ви перевірили?
    M999
    Перечитуючи відповідь, я зрозумів, що ви мали на увазі.
    У цей момент з блоку управління 1198 карту 999, встановлений на 999, я вважаю, що велосипед не ? pi? від іммобілайзера.

  2. #12
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Jul 2013
    Болга
    Bertinoro РА
    Повідомлення
    193
    Точно, це я сказав вам, що діагноз вам повинні дати іммо діви, тобто контролюється ебу, але не встановлений з процедурою, передбаченою

    M999

  3. #13
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di maurof650
    Дата Реєстрації
    Aug 2013
    Болга
    Катання
    Et
    57
    Повідомлення
    210
    Завжди з ебу, встановлений на 999, цікаво, що станеться, якщо використовувати червоний ключ, тобто навіть якщо це й так? роблю зберігається код, а потім, якщо велосипед в ці точки ? з захистом від іммобілайзера.

  4. #14
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Jul 2013
    Болга
    Bertinoro РА
    Повідомлення
    193
    Якщо у вас є діагноз для того, щоб перевірити стан іммо в ебу, зробіть цей простий тест: відривається прилади та інструменти. Якщо велосипед-то означає, що у вас ебу на іммо офф, якщо немає-то означає, що у вас є immo on, але verginato. Я кажу це зробити, як "лакмусовим папірцем", не бачачи вашого файлу...

    Якщо у вас є в іммо діви, з процедурою, червоний ключ, ви можете settarlo знову.

    M999

  5. #15
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di maurof650
    Дата Реєстрації
    Aug 2013
    Болга
    Катання
    Et
    57
    Повідомлення
    210
    Чи можу я вже? відповідати, чому? деякі тести вже зроблені, і потім карту, яку я скачав з іншого ебу я знаю, вже? що не ? у immo off.
    Якщо зняття комбінації приладів на мотоцикл не частину, то несправний блок управління immo on, але verginato; потім ебу ? ne pi? ne менше, як і у будь-999, monster etc, що ви опинитеся від дилера до налаштуваннях іммо з ключем червона.
    Причина попиту (у всякому разі мені ви відповіли) був зрозуміти, якщо блок управління 1198 або 848 або ipermotard (в комплекті до мото) у разі, якщо встановлена на інший мотоцикл з управління іммо через ебу, пу? бути закодований з допомогою ключа.

  6. #16
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Jul 2013
    Болга
    Bertinoro РА
    Повідомлення
    193
    Точно, чому? як у вашому випадку, якщо ви завантажили файл, який має функцію управління іммобілайзера включена.

    M999
    Не крок files, і інше! Пишіть ваші запити на форумі.

  7. #17
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di maurof650
    Дата Реєстрації
    Aug 2013
    Болга
    Катання
    Et
    57
    Повідомлення
    210
    Cio? карту в immo off? які плюси?

    Citazione Спочатку Написав maurof650 Visualizza Messaggio
    Cio? карту в immo off? які плюси?
    Sar? для того, щоб почати руху без приладовій панелі?

    PS Запитом OT - хтось мені пу? сказати, як зробити, щоб змінити моє повідомлення? У правому нижньому куті не знаходжу опції "редагувати повідомлення".
    Востаннє редагувалось msport (exil77grande); до 26-08-2013 10:43

  8. #18
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Jul 2013
    Болга
    Bertinoro РА
    Повідомлення
    193
    Citazione Спочатку Написав maurof650 Visualizza Messaggio
    Cio? карту в immo off? які плюси?
    Я був незрозумілим: у вашому випадку, якщо ви завантажили карту, яка має управління іммобілайзера включена, але ебу ж не було коду іммобілайзера встановлена, в цьому випадку, чому? з 1198.

    M999
    Не крок files, і інше! Пишіть ваші запити на форумі.

  9. #19
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di maurof650
    Дата Реєстрації
    Aug 2013
    Болга
    Катання
    Et
    57
    Повідомлення
    210
    Ви, в будь-якому випадку ти був ясно. Скажімо, ті ж речі, різні термінології, але я зрозумів.

  10. #20
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Травень 2012
    Болга
    Пескара Абруццо
    Повідомлення
    239
    Для того, щоб трохи ясності:
    Дані іммо в e2p.
    Пишу тільки флеш-ECU до іншої ( звичайною процедурою, а не в boot)
    Якщо ecu була незайманою, знижки? діви, якщо закодовано знижки? закодований.
    ? можете потім immo off, переміщаючи тільки один біт на flash ( і, здається, що на сьогоднішній день у всіх нас є ясні ідеї. . )
    Зараз, якщо мені так, робити іммо офф, я повинен виключити іммо і приладової панелі (навіть на нових мотоциклах)

Сторінка 2 з 4 PrimaПеред 1234 ОстаннєUltima

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •