Сторінка 2 з 5 PrimaПеред 1234 ... ОстаннєUltima
Результати 11-20 з 48

Обговорення: T-Max

  1. #11
    Administrator L'avatar di msport (exil77grande)
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    Chiplandia
    Повідомлення
    чесно кажучи на сьогоднішній день t-max з variatre і глушник, які роблять 200kmh, я ще не бачив, тому що всі ті, які роблять ці номери видають себе мотоцикл тільки з тими обчисленнями, а потім, в номері є все, і ще, то, чесно кажучи, після того як вони витратили багато грошей і, що бачив рух інших друзів з інших фахівців, і результат + або - і то, я залишаюся, моя думка, тому що, щоб вийти за рамки 195kmh нас хочуть інтервенцій, які йдуть в dila' тільки зміна і компані.
    [IMG]http://bannerbreak*****/banners/3/563/135700419269659378.gif[/IMG]

  2. #12
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di giarras
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    panormus
    Повідомлення
    1,735
    у самому справі ? як ви говорите..всі підготовчі, але потім результати? поломки двигунів, знаю, якщо я сказав вам в минулому, що я зайнятий високопродуктивних двигунів х кілька компаній, і що в сицилії, моя сім'я і дуже відомий, він з 70-х років x точність племінник малюк? morreale,повертаючись до tmax, я хочу вам сказати тільки, що sar? можливо, + приємний але gilera gp, і набагато краще, в експериментальному центрі pontedera існує те, що сягає 237kmh і з невеликими змінами від оригіналу.

  3. #13
    Administrator L'avatar di msport (exil77grande)
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    Chiplandia
    Повідомлення
    дп мені подобається, багато не взяв тільки тому, що ринок не має.
    [IMG]http://bannerbreak*****/banners/3/563/135700419269659378.gif[/IMG]

  4. #14
    АКТИВНИЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di munro
    Дата Реєстрації
    Oct 2012
    Болга
    ЗЕМЛЯ
    Повідомлення
    1,207
    Citazione Спочатку Написав msport (exil77grande) Visualizza Messaggio
    чесно кажучи на сьогоднішній день t-max з variatre і глушник, які роблять 200kmh, я ще не бачив, тому що всі ті, які роблять ці номери видають себе мотоцикл тільки з тими обчисленнями, а потім, в номері є все, і ще, то, чесно кажучи, після того як вони витратили багато грошей і, що бачив рух інших друзів з інших фахівців, і результат + або - і то, я залишаюся, моя думка, тому що, щоб вийти за рамки 195kmh нас хочуть інтервенцій, які йдуть в dila' тільки зміна і компані.
    ясно msport ви об'єднати переважна більшість людей, які говорили так...з цих частин не більше, ніж 195, як мій і т.д. і т.д., але потім вчасно пробували, вибирали платить і не могли зрозуміти, як ніколи....hahahahaha
    досі сміюся, якщо я пригадую, в обличчя тих, хто просто взяв платите, ви стояли і вдивлятися в кожен мінімальний кут t-max, не зрозуміти, тому що вони були, залишилися позаду..то vedevi, що в особі змінювалися всі кольори, а потім вчасно говорили, ми спробуємо знову..і знову приймали платить.....ahahahahahha.......
    Мотоцикліст, не створює черг, навіть в машині...
    у automoblista створює черги, навіть в русі...

  5. #15
    Administrator L'avatar di msport (exil77grande)
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    Chiplandia
    Повідомлення
    тоді я знаю, що я повинен принести тобі, я тіммі, тому що я в 200kmh приходить до нас зі всієї кавалерії повній.
    [IMG]http://bannerbreak*****/banners/3/563/135700419269659378.gif[/IMG]

  6. #16
    АКТИВНИЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di munro
    Дата Реєстрації
    Oct 2012
    Болга
    ЗЕМЛЯ
    Повідомлення
    1,207
    спробуємо???ahahahahahah
    msport я не хочу хвалитися, тому що саме я не такий, але в Італії є ще T-max persons інший р? і той факт, що від мене з цих частин не подає ще ніхто не секрет...st? у передачі, як справедливо говорив Giarras...
    передачі, які розсіюють мало потужності sar? завжди avvantagiata, що він цього не робить ? навіть якщо "в гору", є ще й коня не потрібні, тому що від "з'їдені" з передачі....
    giarras зберігалася сказати, змінити кут на жокея, але, як на мене, не потрібно, тому що робить роботу на цих позиціях, не передбачених заводом-виготовлювачем здається, різні отвори-засувки ремінь і супутнє жокея будуть працювати вже з під оптимальним кутом, забезпечуючи...ще c'? обробка піскоструминна обробка оксидом алюмінію...здається, що це дурниця, але триває до 10volte більше термін служби, і обробка набагато більш abbrasiva будь-який інший піскоструминної обробки...є маленькі хитрощі, які роблять різниці.*****і використовувати хороші прокладки антитрения для кінцевої передачі....
    Востаннє редагувалось манро; 22-11-2012 в 23:53
    Мотоцикліст, не створює черг, навіть в машині...
    у automoblista створює черги, навіть в русі...

  7. #17
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di giarras
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    panormus
    Повідомлення
    1,735
    Citazione Спочатку Написав манро Visualizza Messaggio
    спробуємо???ahahahahahah
    msport я не хочу хвалитися, тому що саме я не такий, але в Італії є ще T-max persons інший р? і той факт, що від мене з цих частин не подає ще ніхто не секрет...st? у передачі, як справедливо говорив Giarras...
    передачі, які розсіюють мало потужності sar? завжди avvantagiata, що він цього не робить ? навіть якщо "в гору", є ще й коня не потрібні, тому що від "з'їдені" з передачі....
    giarras зберігалася сказати, змінити кут на жокея, але, як на мене, не потрібно, тому що робить роботу на цих позиціях, не передбачених заводом-виготовлювачем здається, різні отвори-засувки ремінь і супутнє жокея будуть працювати вже з під оптимальним кутом, забезпечуючи...ще c'? обробка піскоструминна обробка оксидом алюмінію...здається, що це дурниця, але триває до 10volte більше термін служби, і обробка набагато більш abbrasiva будь-який інший піскоструминної обробки...є маленькі хитрощі, які роблять різниці.*****і використовувати хороші прокладки антитрения для кінцевої передачі....
    ви справді! деякий sig.andrea malossi сказав мені, не пам'ятаю, якщо в 1996 або 97-не варто було зробити ці зміни на передачі, але подивитися випадку, мені здається, що ви апулії,прямо поруч з вами, ви платите, ми опинилися перед двома zip для тих, хто з братів polini в цей момент вона почала працювати на передачу .

  8. #18
    АКТИВНИЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di munro
    Дата Реєстрації
    Oct 2012
    Болга
    ЗЕМЛЯ
    Повідомлення
    1,207
    насправді, giarras мені plasticoni чи як я їх називаю блендери я ніколи не любив...я ще для зчеплення і передач не s? якщо ви мене розумієте...правда, показати середню оцінку для подкаст блендери ? мій брат...думаєте, що ? пішов до віченца, щоб купити zip malossi кампіоне-д'італія 2008 я не пам'ятаю, як називається кухар на питання...звичайно, для? що ? красивий звір з 25 і проходить коней на колесо чіпляється за мій husqvarna sm450r трек в постійний старт....
    ? з special zirri m1l не з'? е?....
    Мотоцикліст, не створює черг, навіть в машині...
    у automoblista створює черги, навіть в русі...

  9. #19
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Травень 2012
    Болга
    Салерно
    Повідомлення
    64
    я знаю, що ви йдете не по темі!!

  10. #20
    НОВАЧОК L'avatar di -DaViDe-
    Дата Реєстрації
    Травень 2012
    Повідомлення
    31
    Хлопці, у мене блок управління додаткової Power Commander 5, і ви можете змінювати криву бензин...кілька карт, я, але було б непогано мати можливість зробити невелику базу даних..***** unque завантаження карти gi? зробив це, і, поставивши фільтр басейн йде вже? набагато краще, ніж внизу. Я не бачу зараз, щоб зробити всю всмоктування тіла від 34 і зіставте, нарешті, на випробувальний!

Сторінка 2 з 5 PrimaПеред 1234 ... ОстаннєUltima

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •