Результати 1-7 з 7
  1. #1
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Dec 2013
    Болга
    рим
    Повідомлення
    48

    race evo стандарт dimensionesport

    Хлопці, я не знайшов на форумі пост, де ви говорите про цієї версії, і я вирішив попросити вас інформація. Я намагався купити це програмне забезпечення, але шукаю думки тих, хто володіє про те, як іде, який ? роботи кредитів і chks купити. Цікаво, загалом-й? info можливих��. Спасибі, скільки буде брати участь.*

  2. #2
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ (OF) L'avatar di motorsport
    Дата Реєстрації
    Січень 2013
    Болга
    кампанія
    Повідомлення
    1,110
    якщо ви не знайшли нічого буде? причини,що ці тьмяному спорт гроші навіть повітря, який дихає,це моя особиста думка!!
    Ви дійсно не зрозуміли щось, поки ви не в змозі пояснити це своїй бабусі (Ейнштейн)

  3. #3
    Administrator L'avatar di msport (exil77grande)
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    Chiplandia
    Повідомлення
    я поділяю, як сказав motorsport,розмір спорт це відмінна компанія, нічого не сказати, так як протоколи,допомогу і надійність були добре поставлені, але сумній ноті і вартість обладнання,вартість щорічних оновлень, що це абсурдно і те, що кожен автомобіль, який ви не читайте ****** але вам необхідно завантажити файл налаштувань для редагування, а потім, якщо у вас немає цього конкретного файлу налаштування ви платите за кожен автомобіль, який ви робите, отже, ви не ****** рухатися в ціні, але ви змушені робити ціни вище, якщо у вас є файл налаштування, а потім розумієте, що ви не можете бути конкурентоспроможним порівняно з іншими колегами, які, можливо, мають alientech або magicmotorsport,крім того, race існує в 2 версіях,тільки для версії таблиці, що обмежує вас багато, і версія більш дорогий, що він, так само 2d, але я повинен сказати, що я отримав, щоб побачити sw і дуже сирий, з моєї точки зору,було додати, що розмір спорт часто читає з файлів, які не сумісні з іншим обладнанням і, отже, часто у співпраці з колегами стає важко,це те, що я знаю з досвіду мого колеги, який має це обладнання, якщо, може бути хтось знає більше і хоче спростувати те, що написано обличчям вперед.
    [IMG]http://bannerbreak*****/banners/3/563/135700419269659378.gif[/IMG]

  4. #4
    Administrator L'avatar di msport (exil77grande)
    Дата Реєстрації
    Jun 2012
    Болга
    Chiplandia
    Повідомлення
    що стосується omt, якщо є контакти за ***** info*professionalchiptuning і залиште нам свій контактний телефон, ми могли б обміняти 2 пограю, може бути, ми щось офіційне для вас.
    [IMG]http://bannerbreak*****/banners/3/563/135700419269659378.gif[/IMG]

  5. #5
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Травень 2013
    Болга
    Гроссето
    Повідомлення
    305
    Я підтверджую, що сказав msport, базова версія (лише таблиці ? дуже обмежена, без урахування якості? файлів налаштування за умови, що не ? топ.
    Набагато краще, краще, ecm оригінальний alientech.

  6. #6
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Dec 2013
    Болга
    рим
    Повідомлення
    48
    Ок, я взяв до уваги це програмне забезпечення! мені здається, що є картки з назвами правильними і реальними, чим титан. Чи знаєте ви ? поліпшення з цієї точки зору titanium? В іншому випадку що порадите ви мені см просте у використанні програмне забезпечення, як ці 2?

  7. #7
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di angelolsp
    Дата Реєстрації
    Кві 2013
    Болга
    Катання
    Повідомлення
    525
    Перейти ecm останнім часом вони оновили драйвер і багато імена були пристосовуватися, а від break, то ви розумієте, що карти кажуть...
    Не існує швидких автомобілів... Але тільки важкі ноги!!!!:cool::cool:

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •