Результати 1-4 з 4
  1. #1
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Jun 2014
    Повідомлення
    25

    Texa Axone 2000, не включається.

    Привіт люди, абсолютно неосвічені цього обладнання... Знаючи, що я намагаюся виправити все, як я вже зазначила, це невдячна завдання, мені б зуміти виправити.
    Підключити позитивний і негативний 12V блок живлення стабілізований, включаю і чую тільки сигнал, на дисплеї нічого.
    Я хотів би прочитати CF, але я не читач, сьогодні я беру його і читаю.
    У вас є поради? Спасибі...

    Хлопці, я намагався читати журнал cf, але, мабуть, там були помилки під час оновлення. Крім того, cf, мені здається, несправний. Cos? ми говоримо, що з архаїчних методів, вдалося відновити файли, я не знаю, на жаль, вони працездатні, і їх я хотів би ributtare в новій cf.
    Іп? маленька, що я ? 512 мб на відміну від оригіналу ? 32. Миха робить блок на все? Спасибі rag?...
    Востаннє редагувалось msport (exil77grande); 11-06-2014 до 18:13

  2. #2
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di Mr.Flash
    Дата Реєстрації
    Січень 2014
    Повідомлення
    118
    Здрастуйте, у мене такий же інтерфейс з тією ж проблемою , пикает, але не запускається .

    Ви вирішили тоді ?

  3. #3
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ (OF)
    Дата Реєстрації
    Jul 2012
    Повідомлення
    935
    У МЕНЕ такий же... був таким же дефектом, довелося викинути.

    Один все ще намагаються відновити... але не зміг. Ви робите вологості всередині і псують доріжки друкованої плати.

    В даний час є кузов, який не отримує оновлення з 2009 року... не думаю, що може бути дуже корисно.

  4. #4
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di Mr.Flash
    Дата Реєстрації
    Січень 2014
    Повідомлення
    118
    привіт блек! насправді може стати в нагоді , особливо якщо у вас є в комплекті все перехідники для старих автомобілів ..... і тепер ви володієте діагноз "нова" абсолютно оновлена , ідеально підходить для сучасних транспортних засобів, але не вистачає для старих автомобілів і парку клієнтів забезпечує також ті... в інший день я відкрив його, я намагаюся ремонту, сподіваюся, добре!

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •