Результати 1-3 з 3

Обговорення: kess v2...help

  1. #1
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Sep 2016
    Повідомлення
    16

    kess v2...help

    хлопці, я прибув вчора, kess v2 клон,dvd програмного забезпечення є безліч файлів установки з 2.10 по 2.25,я читав, що деякі версії нових буйвола,а потім при установці?крім того, я повинен зробити мій перший читання через роз'єм obd корисні поради??сподіваюся на ваші відповіді,я 25 з багато пристрасті в полі,і з великим бажанням вчитися,я хотів би обмежити шкоду, може бути нижче десь професіонал в цьому питанні,або, може бути, хто-то з більше досвіду, ніж у мене....ще раз спасибі

  2. #2
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di tranky
    Дата Реєстрації
    Aug 2015
    Болга
    Alfa147Land
    Повідомлення
    702
    Встановіть останню версію і читайте посилання, які знаходяться всередині (файл у форматі pdf в цілому).. використання є досить простим і інтуїтивно зрозумілим, і не забудьте зняти інтернету, коли його використовуєш (я сказав дуже багато, я думаю.. )
    Живи ****** & Помри як ГЕРОЙ !

  3. #3
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Sep 2016
    Повідомлення
    16
    Зрозумів, я бачив посилання в pdf,але вони дуже плутають...є також відео для патч no tokens..***** unque ок, відключаю інтернет, антивірус, і я йду запитання під час читання через obd, можуть відбутися ушкодження? (на мій погляд немає,повинно бути простим для читання ecu, але зовнішній вигляд ваших суджень...)погані думки повинні жити під час процесу запису, вірно?дякую..!

Теги для Цієї Дискусії

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •