Результати 1-9 з 9
  1. #1
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Oct 2012
    Повідомлення
    276

    ktag запису e2prom edc16 c3, peugeot 206 1.4 hdi

    Привіт усім....я зробив читання e2prom блоку управління peugeot 206 edc16 c3 1.4 hdi для виконання scodifica.....поки все ок.....оброблений, файл, роблю записи....все ок, запис завершена успішно.....перечитую знову e2prom і дорівнює орі....мені цікаво, чому не пише e2prom? на флеш, не все ок....Спасибі всім заздалегідь....
    P.S ktah=клон

  2. #2
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Січень 2014
    Болга
    П'яченца
    Повідомлення
    181
    ти перевірив два файли(ori) і mod), перш ніж писати? чому? багато разів програмне забезпечення, вам кажуть, що операція пройшла успішно, але, в дійсності? не міняють нічого

  3. #3
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Oct 2012
    Повідомлення
    276
    привіт alien дякую за співпрацю, однак, редагування файлів і було зроблено....насправді я переписав кілька раз файл mod, але коли я читаю, я отримую з файлу орі, як ніби не було зроблено жодних змін.......

  4. #4
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Oct 2012
    Повідомлення
    276
    проблема вирішена за допомогою galletto....писань зроблено правильно....проблема в моєму ktag, що не виконує написання....

  5. #5
    Banned
    Дата Реєстрації
    Sep 2015
    Болга
    скоп'є
    Повідомлення
    1
    good files

  6. #6
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Dec 2012
    Et
    57
    Повідомлення
    221
    Citazione Спочатку Написав djole Visualizza Messaggio
    good files
    але якщо ваш мозок в стані зрозуміти, що зі спамом, що ви робите в співтоваристві sparirai з форуму на кілька годин ??

  7. #7
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Jun 2013
    Повідомлення
    2
    I had the same problem with a Mazda 3 1.6 d ecu also edc16c3
    If you will pay attention at the protocol's eeprom і eeprom on the ecu you will see it's different size.
    One is 95160 і kess is expecting 95640.
    So DO not use kess on writing EDC16c9 eeprom.

  8. #8
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Jul 2016
    Повідомлення
    2
    Приємно Йосип купив недавно kessv2 клон я намагався читати citroen c3 1.4 hdi cn ебу siemens і говорить мені, що повинна бути прочитана через can або клайн, але не знаю куди підключити контакти ви можете сказати мені, де знайти інструкцію, заздалегідь спасибі

  9. #9
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di cinqueturbo
    Дата Реєстрації
    Sep 2012
    Болга
    Чумацький Шлях
    Повідомлення
    Citazione Спочатку Написав Giuseppetecnocar Visualizza Messaggio
    Приємно Йосип купив недавно kessv2 клон я намагався читати citroen c3 1.4 hdi cn ебу siemens і говорить мені, що повинна бути прочитана через can або клайн, але не знаю куди підключити контакти ви можете сказати мені, де знайти інструкцію, заздалегідь спасибі
    У цьому й заковика, що перебуває часто на різних автомобілях..

    у мене доля трохи досвіду, і я дам тобі простий рада,

    в залежності від віку автомобіля, вибрати протокол, тобто (K-line старі) (Can останніх) ви також можете знайти K-line Can разом в а / м VAG і мова і подібне..

    у будь-якому випадку, ви можете прочитати його в будь-якому випадку не "нічого не відбувається" і робить перевірку файлів, щоб упевнитися..

    ви також можете помітити різницю у швидкості читання, що, безумовно, буде ще один ключ, щоб додати до досвіду
    "єдине, що стоїть між вами і вашою метою є********* продовжує розповідати про те, чому ви не можете досягти його."

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •