Сторінка 2 з 2 PrimaПеред 12
Результати з 11 по 19 з 19
  1. #11
    Administrator L'avatar di admin
    Дата Реєстрації
    May 2012
    Болга
    Eculandia
    Повідомлення
    708
    І в будь-якому випадку, ми працюємо, платимо з нашої кишені ... кваліфікованим персоналом для вирішення цієї проблеми

  2. #12
    Administrator L'avatar di admin
    Дата Реєстрації
    May 2012
    Болга
    Eculandia
    Повідомлення
    708
    Citazione Спочатку Написав ugoboss Visualizza Messaggio
    для того, щоб зв'язатися з користувачами, але ми не всі однакові, мені приходять повідомлення на мій **** деякі користувачі, це означає, що деякі з них мають привілеї, а деякі ні, я вже сказав, моя на ці речі давно, і я не хочу повторити нічого, але в будь-якому випадку, як сказав, є люди, новачка, що він "привілеї" що такі люди, як я, який намагається допомогти і присутній майже кожен день на форумі не має, і тут я закриваю.
    Ви можете повідомити мені ці люди?

  3. #13
    АКТИВНИЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di ugoboss
    Дата Реєстрації
    Sep 2013
    Болга
    FR
    Повідомлення
    1,825
    Citazione Спочатку Написав admin Visualizza Messaggio
    Ви можете повідомити мені ці люди?
    не по злобі, admin, але коли я отримую ці **** враховуючи, що я не можу відповісти у ворота, і тепер я просто не можу їх відновити.
    уго ---- президент A.E.P.

  4. #14
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Лис 2015
    Болга
    Турин
    Повідомлення
    102
    Citazione Спочатку Написав admin Visualizza Messaggio
    Ви можете повідомити мені ці люди?
    Привіт Адмін, прошу вибачення, якщо використання такого обговорення, але я не можу знайти інший спосіб, ви можете зв'язатися з нами...я був забанений в кінці лютого (якщо не помиляюся) і припиняється на період бан мій аккаунт був обмежений... На сьогодні ще, виявляється, можливо, і хотіла запитати, якщо я міг би бути реабілітована, як зазвичай. Я повторюю, що я зрозумів помилку і більше не повториться в майбутньому. Дякую за увагу.
    Pasticciona0

  5. #15
    Administrator L'avatar di admin
    Дата Реєстрації
    May 2012
    Болга
    Eculandia
    Повідомлення
    708
    Citazione Спочатку Написав ugoboss Visualizza Messaggio
    не по злобі, admin, але коли я отримую ці **** враховуючи, що я не можу відповісти у ворота, і тепер я просто не можу їх відновити.
    Я думаю, що ми зрозуміли проблему, і якщо вам трапиться знову, навіть якщо не хотів сказати, користувача, просто, що мені підтвердили, що і сталося знову

  6. #16
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Dec 2013
    Повідомлення
    477
    Citazione Спочатку Написав admin Visualizza Messaggio
    Ви можете повідомити мені ці люди?
    Шановний адмін, я даю розум ugoboss, що деякі користувачі честь, я був зупинений на шість місяці для медичних проблем, ви робите мене, ви обмежили мій аккаунт, я бачив, що деякі користувачі вписаний задовго до мене, і я не часто на форумі не обмежена...те, що я хочу сказати, коли відбувається щось подібне, перш ніж обмежити обліковий запис відправити ***** попередження....

  7. #17
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    May 2015
    Повідомлення
    279
    вибачте мене, але бути "обмежені"у форумі, що це означає?!?!

  8. #18
    Administrator L'avatar di admin
    Дата Реєстрації
    May 2012
    Болга
    Eculandia
    Повідомлення
    708
    Citazione Спочатку Написав todos Visualizza Messaggio
    Шановний адмін, я даю розум ugoboss, що деякі користувачі честь, я був зупинений на шість місяці для медичних проблем, ви робите мене, ви обмежили мій аккаунт, я бачив, що деякі користувачі вписаний задовго до мене, і я не часто на форумі не обмежена...те, що я хочу сказати, коли відбувається щось подібне, перш ніж обмежити обліковий запис відправити ***** попередження....
    Дорогий todos я не можу знати ваші проблеми, але я повинен вести себе так, інакше форум стає какаду аудиторії, де кожен з них робить свої факти, ти наприклад, у тебе 405 повідомлень і ти вписаний з 2013 року навіть якщо б він зупинився протягом шести місяців все інше, що ти зробив?
    Я говорю правду про цих ймовірних фаворитів, як ви їх називаєте, але які насправді є не більш, ніж досвідчених людей, які використовують все їх знати baipassando сумка нашої системи для того, щоб зв'язатися з іншими користувачами, які мають всі привілеї активні просить завантажити файли або посилання на місце їх і пройти в кімнату.
    Але свято для того, щоб тепер все скінчено ми знайшли кілька мішок і влаштувалися ми покладаємося на вас, щоб будь-які звіти в майбутньому.

  9. #19
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di tranky
    Дата Реєстрації
    Aug 2015
    Болга
    Alfa147Land
    Повідомлення
    702
    Якщо мені буде дозволено сказати, мій побачив, що я тут вже близько року, і я вже бачив багато речей, які не йдуть, і багато інших, які йдуть..
    Я заявляю, що я не від корабля, насправді.. я тут, у вивченні такого мистецтва, тільки для освітніх цілей, маючи автомобіль, на який досвід і знання, для того щоб змінити тип ебу, на які дають мені доступ для будь-яких тестів.
    Тут ви знайдете багато інформації і багато файлів, на яких ви зможете зробити випробування, дослідження і все інше, але, очевидно, злих намірів, цілком може зробити хорошу копію і вставити, і перепродати цю копію для-для-профіту.
    Що не скасовує того, що співпраця людей буде вигляд з профілю людей, які, на запит відповідають, як, і, скільки можуть, sharan файлом, просимо для уточнення, а не для того, щоб каша готова і багатьох інших речей.
    Обмеження введені в макет сайту на мій погляд це абсолютно марно, приховати "******" або "******" у чому плюси?
    Для інших я згоден з admin, що починає бути нестерпним, полювати на привид, і що єдиний спосіб обмежити збиток від злих намірів, - це відрізати голову бика і обмежити сукупність систем.
    Сказав, що я сподіваюся, що ті, хто, як я був тут для вивчення, об'єднуються у групи і не облямована, як зовнішнього, що він тут, щоб захопити чужі роботи, що не.
    Дякую
    Живи ****** & Помри як ГЕРОЙ !

Сторінка 2 з 2 PrimaПеред 12

Теги для Цієї Дискусії

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •