Результати 1-5 з 5
  1. #1
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Oct 2012
    Повідомлення
    485

    chevrolet captiva 2.0 vcdi 150cv dpf off + карта

    сьогодні дзвонить мені майстерню в моєму місті, і я назад'.... мануель ? приїхав клієнт з chevrolet captiva, який не йде.... ріпи, курить горить dell' несправності.... я йду all цех, я бачу, ви цей прекрасний captiva з прикріпленими на скло жовтий знак, на ПРОДАЖ..... перше, що я подумав,.... прикріплені.... як ? відчайдушно ми також висів знак продається......
    я кажу це, щоб сміятися з механіком, і я тому не жартує, якщо продає по-справжньому, тому що споживає багато, не ходить і курить, як поїзд.....
    але мені приходить тільки думати, що вигляд такий файл.....
    але в ніч йди спати спокійно????
    l' орі ? за адресою: http://www.professionalchiptuning.ne...0&d=1355781517
    File Allegati Файл Вкладення

  2. #2
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ (FO)
    Дата Реєстрації
    Січень 2013
    Повідомлення
    483
    привіт rego я бачив, орі, що у вас опубліковано в банку даних (що і антара я маю на увазі), оскільки я, отримати я, і пі? або менше, ніж файл ? як ваш (тобто, порожній на початку, дані в кінець файлу) я хотів би запитати вас, якщо це ти написав в бд завжди з галло і якщо у вас виникли якісь проблеми, дякую за відповідь заздалегідь

  3. #3
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Oct 2012
    Повідомлення
    485
    привіт ви ? ліжко з галло в бд

  4. #4
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ (FO)
    Дата Реєстрації
    Січень 2013
    Повідомлення
    483
    Citazione Спочатку Написав rego88 Visualizza Messaggio
    привіт ви ? ліжко з галло в бд
    "привіт", але те, що я хотів знати ? якщо у вас навіть написано з галло без проблем, враховуючи, що в базі даних інший користувач сказав, що файл, який ви відправили, на початку був вакуум, і що ви могли б заблокувати ебу, то я також хотів би запитати вас, якщо ви видалили fap і якщо буде добре, чому? з кількох досліджень, які я зробив здається, що відомі програми піклуються, що вони всі невдачі в 99%.
    велике спасибі за відповідь

  5. #5
    Banned
    Дата Реєстрації
    Sep 2015
    Болга
    скоп'є
    Повідомлення
    1
    good files

Теги для Цієї Дискусії

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •