Сторінка 6 з 6 PrimaПеред ... 456
Результати 51 54 54

Обговорення: marelli cdc клон

  1. #51
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Aug 2014
    Повідомлення
    18
    ? можливо, для вас розмістити на одному екрані програми?
    Яка версія у вас? Просто щоб зрозуміти, що інтерфейс я... вибачте, але це перші кроки.

  2. #52
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Sep 2013
    Повідомлення
    119
    Citazione Спочатку Написав m999 Visualizza Messaggio
    Приїхав кілька днів тому

    Я все ще повинен спробувати в boot-mode. Сьогодні я зробив кілька тестів, послідовний з 5.9 М, що в 5 РАНКУ, і я повинен короля ? дуже стабільний і надійний. Час читання і запису, ніж стандартні для цих блоків управління.
    Я намагався завантажити файли 320kb формат .bin файли від 304kb у форматі .hex, і в обох випадках працює. Цікаво, що з файлами 304 від до, звершив читання частини завантаження в ебу (принаймні, cos? пише SW під час цієї операції), а потім надрукуйте flash.
    Що-то не я ? помилка: зміна дати programmazion ебу. Я завантажив файл e2p (де я змінив код, тестер), завантажується файл у форматі flash 320кб, але мені правити код тільки тестер... там giocher? ще, щоб зрозуміти, як це зробити!!

    Є питання для тих, хто вже? він використовує це, щоб boot в комплект проводки з проводами соромтеся, я не кабель для bootstrap. Я повинен додати я?
    Просте додавання кабель провід від негативу, який з'єднує металевий корпус блоку управління з затиском " крокодил " і привід стрижень для крок, bootstrap?
    На блоці управління ви віддаєте перевагу використовувати в якості негативного pin-код 10, 34 або обидва ? байдужим?

    M999

    Я вирішив, як я запропонував

    У мене шкіра негатив, а ? договір просто додати один провід, який я підключив до однієї з двох кінець? зажим "крокодил", що sar? дотримуючись металевий корпус блоку управління. На інший кінець? зажим "крокодил" я підключив другий провід з кінця? в привід стрижень (шпилька-сталь) на полі початковій завантаження.

    M999
    Привіт я теж купив цей інтерфейс, у boot mode не пробував ще. Я намагався читати в послідовний один ecu Marelli ducati monster в послідовний, але нічого. І як би програмного забезпечення, не побачив просто. Хотіла прочитати в boot mode, але всередині не схоже 59f fiat punto, щоб зрозуміти, і я не бачу крок для завантаження

  3. #53
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ L'avatar di scinti
    Дата Реєстрації
    Травень 2013
    Болга
    (LT)
    Повідомлення
    276
    Цікаво, той, хто його використовує, якщо дійсно тому навіть м1.5.5.і спасибі 7.3

  4. #54
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Oct 2013
    Повідомлення
    9
    тому immo off на 5 ранку hw610??

Сторінка 6 з 6 PrimaПеред ... 456

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •