Результати 1-3 з 3
  1. #1
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    May 2014
    Болга
    Брешія
    Повідомлення
    251

    Проблема диктофон польоту

    привіт всім
    кілька днів тому я отримав, нарешті, p? часу, і я вирішив зробити якийсь журнал мого автомобіля
    не маючи блоку живлення для пк з розетки на 12v я вирішив спробувати використовувати функції диктофон польоту діагноз
    я вставив sd-карту, і мені вдалося записати параметри для запису на інтерфейс, але тільки в перший раз
    тепер продовжити мені не вдалося виконати операцію, я зробив кілька тестів форматування карти, я переустановив програмне забезпечення і драйвери, але нічого не
    для кого-то ? gi? успіх?

  2. #2
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    May 2014
    Болга
    Брешія
    Повідомлення
    251
    сьогодні, нарешті, мені вдалося вирішити, після години спроб
    я пробував, дійсно працює... я видалив інтерфейс, я переустановив програмне забезпечення, я відформатував всіма можливими способами, sd та ін
    для una botta di "задом" зрештою, я зробив, працює, все разів, але я не думаю, що повинен вести себе таким чином,
    однак я повинен слідувати цій процедурі: я створюю список користувацьких даних, я намагаюся вставити її в реєстратор польоту, відключається і помилка, встановлюю режим? відображення у вигляді графіка і те, як список, інтерфейс, підключається до нього, записати на магнітофон, і чарівним чином працює
    завтра я намагаюся, щоб побачити на дорозі, якщо насправді записує те, що повинен

  3. #3
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    May 2014
    Болга
    Брешія
    Повідомлення
    251
    пробували записати і все ок, від програми я відкриваю сеанси, і я подивитися всі записані дані, я бачу, діаграми, значення окремих моментів, але...
    коли я відкриваю сесію інтерфейсу автоматично створює у своїх папках файл з розширенням acfrs які в теорії повинні містити дані, або, принаймні, я думаю,
    c'? також опцію, щоб відкрити цей тип файлів, але коли я намагаюся не показувати нічого
    я спробував відкрити ці файли за допомогою всіх програм, тексту і таблиць, що я, але я бачу тільки спотворені символи і без сенсу, навіть не здається, список даних в реальності?
    я намагався читати sd через плеєр на комп'ютер і каже мені, що не ? відформатований
    тому питання на мільйон доларів (або євро) ?: як, чорт візьми, можна експортувати записані дані в інтерфейсі?
    я знаю, що андре? у підсумку я куплю роз'єм obd bluetooth і через кілька stupidissimo програмне забезпечення scan я в реєстрі всі значення, що я хочу...

Теги для Цієї Дискусії

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •