Старонка 1 з 2 12 АпошняеUltima
Вынікі з 1 па 10 з 19
  1. #1
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК L'avatar di Errecinque
    Дата Рэгістрацыі
    Mar 2014
    Паведамленні
    909

    Змяняць Паведамленні і пытанне ў PM

    Прывітанне ўсім, я хацеў бы папрасіць адміністратара, калі можна было б увесці магчымасць рэдагаваць паведамленне толькі што адправіў, так што вы можаце выправіць фразы або словы, напісаныя дрэнна.
    Што тычыцца PM, было б карысна, каб лепш даведацца адзін аднаго сярод карыстальнікаў. Есць сістэма, якая блакуе ўключэнне укладанняў і адрасоў **** унутры сябе (прычына, я думаю, для якога былі адключаныя), па мне, дапамаглі б ім лепш узаемадзейнічаць паміж намі.
    Дзякуй.

  2. #2
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Кастрычнік 2013
    Паведамленні
    117
    будзе таксама вельмі карысна па-мойму

  3. #3
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    May 2015
    Паведамленні
    279
    так, так!гэта было б ідэальна!можа праблема ў тым, заблакаваць адрасы і ўкладання,для рэдагавання паведамленняў, я думаю, няма вялікіх праблем...........

  4. #4
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Кастрычнік 2012
    Паведамленні
    485
    згодны, дух форуму трэба, каб даведацца адзін аднаго сярод карыстальнікаў, што немагчыма ў гэта таму, што вы не мае магчымасці ўзаемадзейнічаць паміж карыстальнікамі 2....

  5. #5
    Administrator L'avatar di admin
    Дата Рэгістрацыі
    May 2012
    Болга
    Eculandia
    Паведамленні
    708
    Citazione Першапачаткова Напісаў Errecinque Visualizza Messaggio
    Прывітанне ўсім, я хацеў бы папрасіць адміністратара, калі можна было б увесці магчымасць рэдагаваць паведамленне толькі што адправіў, так што вы можаце выправіць фразы або словы, напісаныя дрэнна.
    Што тычыцца PM, было б карысна, каб лепш даведацца адзін аднаго сярод карыстальнікаў. Есць сістэма, якая блакуе ўключэнне укладанняў і адрасоў **** унутры сябе (прычына, я думаю, для якога былі адключаныя), па мне, дапамаглі б ім лепш узаемадзейнічаць паміж намі.
    Дзякуй.
    Было б нядрэнна, ды, але па віне каго-то, мы былі вымушаныя прыняць такое рашэнне, многія шукаюць у пакой і bypassavano абмежаванні, якія есць на форуме і якія былі зроблены спецыяльна, ведаеш, колькі ***** мы адзначылі вялікую колькасць карыстальнікаў, якія ў сваю чаргу павінны былі звязацца у прыватным парадку і не маючы права на спампаваць патрабавалі, каб тыя, хто павінны былі гэта зрабіць, а затым адправіць яго да іх, або, каб прадаць свае файлы?
    Мне шкада, але цяпер не можа.

  6. #6
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК L'avatar di Errecinque
    Дата Рэгістрацыі
    Mar 2014
    Паведамленні
    909
    Citazione Першапачаткова Напісаў admin Visualizza Messaggio
    Было б нядрэнна, ды, але па віне каго-то, мы былі вымушаныя прыняць такое рашэнне, многія шукаюць у пакой і bypassavano абмежаванні, якія есць на форуме і якія былі зроблены спецыяльна, ведаеш, колькі ***** мы адзначылі вялікую колькасць карыстальнікаў, якія ў сваю чаргу павінны былі звязацца у прыватным парадку і не маючы права на спампаваць патрабавалі, каб тыя, хто павінны былі гэта зрабіць, а затым адправіць яго да іх, або, каб прадаць свае файлы?
    Мне шкада, але цяпер не можа.
    Так, я ведаю, прычына закрыцця лс, але не існуе спосабу, каб адключыць ўнутры сябе магчымасць пакласці укладанняў, адрасоў **** і нумары тэлефонаў?

    Ах, і тады гэта было б не дрэнна ўвесці кнопку "мне падабаецца ", каб пазбегнуць непатрэбных паведамленняў толькі напісаў дзякуй

  7. #7
    АКТЫЎНЫ КАРЫСТАЧ L'avatar di ugoboss
    Дата Рэгістрацыі
    Sep 2013
    Болга
    FR
    Паведамленні
    1,825
    для таго, каб звязацца з карыстальнікамі, але мы не ўсе аднолькавыя, мне прыходзяць паведамленні на мой **** некаторыя карыстальнікі, гэта значыць, што некаторыя з іх маюць прывілеі, а некаторыя няма, я ўжо сказаў, мая на гэтыя рэчы даўно, і я не хачу паўтарыць няма нічога, але ў любым выпадку, як сказаў, есць людзі, пачаткоўца, што ен "прывілеі" што такія людзі, як я, які стараецца дапамагчы і прысутнічае амаль кожны дзень на форуме не мае, і тут я заплюшчваю.
    уга ---- прэзідэнт A.E.P.

  8. #8
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК L'avatar di Errecinque
    Дата Рэгістрацыі
    Mar 2014
    Паведамленні
    909
    Citazione Першапачаткова Напісаў ugoboss Visualizza Messaggio
    для таго, каб звязацца з карыстальнікамі, але мы не ўсе аднолькавыя, мне прыходзяць паведамленні на мой **** некаторыя карыстальнікі, гэта значыць, што некаторыя з іх маюць прывілеі, а некаторыя няма, я ўжо сказаў, мая на гэтыя рэчы даўно, і я не хачу паўтарыць няма нічога, але ў любым выпадку, як сказаў, есць людзі, пачаткоўца, што ен "прывілеі" што такія людзі, як я, які стараецца дапамагчы і прысутнічае амаль кожны дзень на форуме не мае, і тут я заплюшчваю.
    Я спадзяюся, што гэта памылка сістэмы, як сказалі мне, калі мне прыйшло паведамленне, што адразу ж адзначыў гэта.........калі няма, то гэта вельмі сур'езна!!!

  9. #9
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Кастрычнік 2013
    Паведамленні
    117
    і калі вы sbloccassero свае вечара пасля таго, як я ведаю, 100 паведамленняў? можа пайсці?

  10. #10
    Administrator L'avatar di admin
    Дата Рэгістрацыі
    May 2012
    Болга
    Eculandia
    Паведамленні
    708
    Citazione Першапачаткова Напісаў ugoboss Visualizza Messaggio
    для таго, каб звязацца з карыстальнікамі, але мы не ўсе аднолькавыя, мне прыходзяць паведамленні на мой **** некаторыя карыстальнікі, гэта значыць, што некаторыя з іх маюць прывілеі, а некаторыя няма, я ўжо сказаў, мая на гэтыя рэчы даўно, і я не хачу паўтарыць няма нічога, але ў любым выпадку, як сказаў, есць людзі, пачаткоўца, што ен "прывілеі" што такія людзі, як я, які стараецца дапамагчы і прысутнічае амаль кожны дзень на форуме не мае, і тут я заплюшчваю.
    Мне шкада, што ты думаеш, гэта нас асабліва ты, што ты даўно тут, на форуме, але, на жаль, выкрут знойдзены некаторыя карыстальнікі, у якім яны на парадку дня, і мы, што ў нас так шмат працы, загорнутыя не заўважаем, таму мы просім вас паведамляць усе тое, што для вас і падазраю, так, каб блакаваць іх у больш сур'езных выпадках bannarli.
    Тут няма любімчыкаў ці рэкамендуецца ўсе роўныя, за выключэннем тых, хто дапамагае і прапануе размяшчэнне рашэння або квант-гэта яшчэ і карысць для форуму.
    На жаль, з-за гэтых карыстальнікаў, у якім вы пакараныя, што вы заслугоўваеце і, пакуль не знойдзем рашэнне праблемы, вам давядзецца крыху пацярпець.

Старонка 1 з 2 12 АпошняеUltima

Пазнакі для Гэтай Дыскусіі

Запіс

  • Ты вы не можаце ствараць новыя тэмы
  • Ты вы не можаце адправіць адказы
  • Ты вы не можаце адпраўляць ўкладання
  • Ты вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
  •