Старонка 1 з 2 12 АпошняеUltima
Вынікі з 1 па 10 з 12
  1. #1
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Снежань 2012
    Паведамленні
    214

    Блок кіравання дадатковага Rapid Tractor

    Прывітанне, гэта блок кіравання, які вас sappiata падманвае толькі сігнал rail? Можна павялічыць 60/70 л. с., толькі з rail?
    Мы кажам, што, напрыклад, трактар з 230CV модулю яны даюць 280CV...
    Мне здаецца, многія, змяніўшы толькі rail...

  2. #2
    НАВІЧОК
    Дата Рэгістрацыі
    Студзень 2013
    Болга
    рым
    Паведамленні
    0
    Прывітанне, я неа ўстаноўлены якія-небудзь, але яны не вельмі надзейныя!!!!
    Я ведаю, што я cip ашуканцаў, я думаю, максімум 10 % л. с. і залежыць ад асяроддзя.
    даказана толькі на дызельныя аўтамабілі
    Я не вельмі люблю.....
    Аднак для nn мець праблемы tarale да 40%.
    Я спадзяюся, што вам было карысна.
    Прывітанне Альберта

  3. #3
    АКТЫЎНЫ КАРЫСТАЧ L'avatar di munro
    Дата Рэгістрацыі
    Кастрычнік 2012
    Болга
    ЗЯМЛЯ
    Паведамленні
    1,207
    Citazione Першапачаткова Напісаў Fede78 Visualizza Messaggio
    Прывітанне, гэта блок кіравання, які вас sappiata падманвае толькі сігнал rail? Можна павялічыць 60/70 л. с., толькі з rail?
    Мы кажам, што, напрыклад, трактар з 230CV модулю яны даюць 280CV...
    Мне здаецца, многія, змяніўшы толькі rail...
    вы павінны бачыць, што трактар вы кажаце, і асабліва, калі мадэль ідзе гаворка ? пастаўляецца з або менш, turbo з перепускной.....
    як правіла, гэтыя модулі, павялічваючы дызельнае паліва ў камеры згарання таксама павялічвае аб'ем выхлапных газаў, што робіць паварот хутчэй турба с, што прыводзіць да павышэння прэс-turbo....
    калі трактар мантуе турбіны без РГ-прэс, адпаведна, на дызельнае паліва ў гатэлі, - канферэнц "скача"...
    на некаторых рухавікоў гаспадаркі-прамысловыя, а затым шмат разоў, то рухавікі цалкам ідэнтычныя будуць, разлічаныя з выхаду самай малодшай рэзюмэ патрэбаў рынку..тыпу, якія маюць вызначаных дыяпазонаў магутнасці,гэтыя выхады з дзецьмі ў рэзюмэ часта, атрыманую шляхам змены sw кіравання і, такім чынам, таксама прэс-rail і прэс-turbo...
    Матацыкліст, не стварае чэргаў, нават у машыне...
    у automoblista стварае чэргі, нават у руху...

  4. #4
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Снежань 2012
    Паведамленні
    214
    Вы на самай справе, нават у файлах крычы розных адлюстраванняў адрозненні ў ціску... але нават у абмежавальнікі крутоўнага моманту...
    Дарэчы, абмежавальнікі... форму не мяняе абмежавальнікі.... так што як яны робяць, каб павялічыць крутоўны момант і магутнасць з формай?
    Абмежавальнік не варта, аднак, "абмежаванне"?

  5. #5
    АКТЫЎНЫ КАРЫСТАЧ L'avatar di munro
    Дата Рэгістрацыі
    Кастрычнік 2012
    Болга
    ЗЯМЛЯ
    Паведамленні
    1,207
    абмежавальнік абмяжоўвае гэта выхад пэўнай iq..але модуль абыходзіць абмежавальнік, таму што таму, што ў ecu, ціск у rail больш нізкі, чым той, што на самай справе ?...у conseguenzal'ecu падымае прэс мяркуючы, што ўводзіць у 1400 бар напрыклад, але на самой справе ін'екцыйных 1600 бар...
    Матацыкліст, не стварае чэргаў, нават у машыне...
    у automoblista стварае чэргі, нават у руху...

  6. #6
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Снежань 2012
    Паведамленні
    214
    Ах вось чаму падманваючы сігнал есць павелічэнне cos? высокія...

  7. #7
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Травень 2013
    Паведамленні
    708
    ? дакладна, што гэтыя формы руйнуюць усе inettori і помпа, чаму? робяць паварот машына ціску занадта высокая?
    я даўно, мне адзін з dipa спорт яго разабралі, чаму? я так сказаў, ці не так?

  8. #8
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Sep 2012
    Паведамленні
    74
    Мяне губила помпа,

  9. #9
    НАВІЧОК
    Дата Рэгістрацыі
    Студзень 2013
    Паведамленні
    55
    прывітанне, хлопцы, я сеў на яго модулі на аўтамабілях scania і я павінен сказаць, што яны ідуць вельмі добра,мы можам атрымаць з крокам на 20 %
    захоўваючы пры гэтым выдатную надзейнасць?, заўседы залежыць ад таго, як адзін з іх тара
    у мяне ўсталяваныя амаль сто цяпер, і праблем у мяне ніколі не было
    я сеў на яго "rapid" у dimsport,
    адзіны недахоп, на маю думку, застаецца кошт і час ўстаноўкі, чаму? для добра выкананай працы, гэта зойме каля 4 гадзін (заўседы на транспартныя сродкі scania)
    і акрамя таго, яны абмежаваныя, як " карэкцыя", чым перапрызначэньне

  10. #10
    АКТЫЎНЫ КАРЫСТАЧ L'avatar di munro
    Дата Рэгістрацыі
    Кастрычнік 2012
    Болга
    ЗЯМЛЯ
    Паведамленні
    1,207
    Citazione Першапачаткова Напісаў michele30 Visualizza Messaggio
    ? дакладна, што гэтыя формы руйнуюць усе inettori і помпа, чаму? робяць паварот машына ціску занадта высокая?
    я даўно, мне адзін з dipa спорт яго разабралі, чаму? я так сказаў, ці не так?
    мантаж гэтых модуляў, якія ўзвышаюцца толькі адзін параметр(прэс-rail) у ecu з дапамогай метаду падману заснаваныя на канцэпцыі прычынна-следчых сувязяў, якія накіраваны менавіта, калі ў пачатку на першых рухавікоў Common Rail яшчэ не ведалі, добра, як унутранымі розных параметраў кіравання рухавікамі ў тэме.....
    personalmentre я лічу, няправільна дзейнічаць, каб павялічыць прадукцыйнасць, таму што вы v? змяніць немалаважны параметр рухавіка cio? форма і хуткасць? спрэй ў камеры згарання і паслаў да блудніц усе працы, даследаванні і распрацоўкі, што proggettisti спрабавалі атрымаць з працяглых выпрабаванняў тэорыі і практыкі, каб мець дату падрыхтоўкі гэтага спрэю, адначасова, каб атрымаць дату згарання....акрамя таго, праца помпы cr і адпаведныя фарсункі больш чым мяжа, усталяваны вытворцам, не ? ніколі не добрая рэч, у першую чаргу для надзейнасці? ж....
    мой савет ? не сабраць гэтыя штучкі бачыў ужо магчымасць? ўмяшацца ў ecu з congnizione прычыны, каб атрымаць прадукцыйнасць і надзейнасць? значна вышэй, чым у гэтыя скрыначкі ўнутры p? крэмнія...
    Матацыкліст, не стварае чэргаў, нават у машыне...
    у automoblista стварае чэргі, нават у руху...

Старонка 1 з 2 12 АпошняеUltima

Запіс

  • Ты вы не можаце ствараць новыя тэмы
  • Ты вы не можаце адправіць адказы
  • Ты вы не можаце адпраўляць ўкладання
  • Ты вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
  •