Вынікі з 1 па 9 з 9

Абмеркаванне: тэхнічныя электронныя

  1. #1
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Кастрычнік 2013
    Паведамленні
    293

    тэхнічныя электронныя

    прывітанне ўсім,хацеў задаць пытанне,тэхнічныя, электронныя кампаненты, якія робяць апрацоўку,рамонт блокаў кіравання,у стане зрабіць нават абнаўлення з афіцыйных вытворцаў тыпу блокаў кіравання рухавіка,abs,бартавы кампутар,панэль прыбораў і інш? вядома, падтрымка ад кампаніі, акрэдытаваныя ў якасці dimsport alientech,etc
    кампаніі, якія supportono тэхнічныя, электронныя, падаюць схемы ўнутраныя блокі для рамонту?

  2. #2
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Кастрычнік 2013
    Паведамленні
    293
    прывітанне ўсім,для афіцыйныя абнаўлення я меў на ўвазе выпраўленне softwer таксама кампаніі адклікання

  3. #3
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Травень 2013
    Болга
    Насельніцтва
    Паведамленні
    329
    каб быць у стане будуць, праблема ў тым, што не хапае сыравіны.
    афіцыйных абнаўленняў заўседы застаюцца ўнутры вобласці, вытворцаў і soi дазволена.
    мы выступаем таксама за прававыя пытанні, звязаныя з гарантыямі.

  4. #4
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Кастрычнік 2013
    Паведамленні
    293
    прывітанне, дзякуй, што адказалі мне,у галіны кампаніі не ў стане падтрымліваць гэтыя патрабаванні?

  5. #5
    АКТЫЎНЫ КАРЫСТАЧ L'avatar di carlo abarth
    Дата Рэгістрацыі
    Травень 2012
    Болга
    ВЕЗУВІЙ
    Паведамленні
    1,521
    максімум на абнаўлення флэш ecu можна толькі прывесці іх у матчыны стан файла да і пасля і зразумець, што яны зрабілі, каб абнавіць магчымага аўтамабіль, які затым вы capitera на іншыя сістэмы, вам трэба звярнуцца да мацярынскай!!
    Што такое заяц? Трус Abarth

  6. #6
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК L'avatar di giuseppe89
    Дата Рэгістрацыі
    Feb 2015
    Болга
    Неапаль
    Паведамленні
    494
    Таму пасля абнаўлення праграмнага забеспячэння, зроблена ў дом маці, ен губляе мод на карту? Націсніце паўтарыць і на новы файл?

  7. #7
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Май, 2015
    Паведамленні
    99
    Citazione Першапачаткова Напісаў giuseppe89 Visualizza Messaggio
    Таму пасля абнаўлення праграмнага забеспячэння, зроблена ў дом маці, ен губляе мод на карту? Націсніце паўтарыць і на новы файл?
    Я сапраўды лічу

  8. #8
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК L'avatar di giuseppe89
    Дата Рэгістрацыі
    Feb 2015
    Болга
    Неапаль
    Паведамленні
    494
    Цікава, чаму ў дзіда мне сказалі, што выйшла новае абнаўленне для рабатызаваных скрынка перадач, але ў гэты момант я баяўся страціць пераназначаны або абнаўлення ў курс не ўваходзяць у ecu кіравання рухавіком? Я не думаю, што аднак курс мае блок кіравання для сняданкаў або я памыляюся?

  9. #9
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Кастрычнік 2013
    Паведамленні
    293
    Добры дзень, Іосіф bisonga verdere абнаўлення, што забяспечвае ,калі bisonga проста абнавіць ecu абмен,або ўсе блокі кіравання ,і пытанне ў выпадку страты ,апрацоўкі.

Пазнакі для Гэтай Дыскусіі

Запіс

  • Ты вы не можаце ствараць новыя тэмы
  • Ты вы не можаце адправіць адказы
  • Ты вы не можаце адпраўляць ўкладання
  • Ты вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
  •